Forum Tattoo Forum - Wszystko o tatuażu Strona Główna
  •   • Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Szukaj w internecie    szukaj na Miki Tattoo

Potrzebuje porady dotyczacej pierwszego tatoo Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

R E K L A M A

r e k l a m a

Autor Wiadomość
szymon331

PostWysłany: Czw Lip 10, 2008 11:16 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Witam Smile mam zamiar zrobic sobie moj *PIERWSZY* tatuaz.Nie wiem czy nie jestem na niego zamlody wiec prosze o rade.Obecnie mam 16 lat (80kg i okolo 178 wzrostu)nie wiem czy to wazne. Mieszkam w Niemczech i znalazlem tu salon w ktorym pracuje polak.Jako pierwszy tatuaz wybralem 5 literek gotyckich na gornej czesci nogi(dokladnie nad udem). mam nadzieje ze mi doradzicie.... Very Happy Very Happy Very Happy

Z gory dziekuje i pozdrawiam CALKa
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
tattoo

PostWysłany: Pią Lip 11, 2008 4:46 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

szymon331 napisał:
Witam Smile mam zamiar zrobic sobie moj *PIERWSZY* tatuaz.Nie wiem czy nie jestem na niego zamlody wiec prosze o rade.Obecnie mam 16 lat (80kg i okolo 178 wzrostu)nie wiem czy to wazne. Mieszkam w Niemczech i znalazlem tu salon w ktorym pracuje polak.Jako pierwszy tatuaz wybralem 5 literek gotyckich na gornej czesci nogi(dokladnie nad udem). mam nadzieje ze mi doradzicie.... Very Happy Very Happy Very Happy

Z gory dziekuje i pozdrawiam CALKa

yy... chcesz zrobic tatuaz chyba pod udem a nie nad Wink bo wtedy to tylek jest hehe :p tatuaze gotykiem zazwyczaj robi sie na nodze(lopatka) badz plecach przedramiona, brzuch, klatka piersiowa. Gdzie indziej wygladaja tak sobie. Zreszta Twoj wybor. Pozdro

Ps. zajrzyj na www.tatuaze.jun.pl
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach