MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post szambelan
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 1:11 pm
Odpowiedz z cytatem

witam mam pytanko
po zrobieniu tatuazy wyskoczyly mi takie male krostki babelki jakby z woda białe co to moze byc?

szambelan
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Wto Lip 01, 2008 8:32 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="szambelan"]witam mam pytanko
po zrobieniu tatuazy wyskoczyly mi takie male krostki babelki jakby z woda białe co to moze byc?[/quote]


Zapewne to osocze. Osocze pojawia sie przy gojeniu sie rany, bo tatuaz to nic innego jak rana kluta. Ale babeleki? Babelkow nie widzialem nigdy, ale sadze, ze tatuaz bedzie do poprawki. Zapewne ktos mial slabo sterylne warunki gdy robil Ci tatuaz. Jesli babelki nie zejda po 2-4 dniach zglos sie do dermatologa


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sro Lip 02, 2008 11:55 am
Odpowiedz z cytatem

no podobno to jest tak: tribale kryte jakos tam oddychaja i sie zapacaja i wyskakuja takie krostki z woda biale- tak powiedziala mi macherka ktora robila mi tattoo. nie wiem czy to prawda aha dodala jeszcze ze to moze byc od slonca. Caly tattoo nie jest pokryty tymi krostkami jest ich kilka. pojawily sie zaraz po ostatnim kryciu jakies 4 dni, . nie wiem czy to zniknie czy nie?

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sro Lip 02, 2008 1:25 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]no podobno to jest tak: tribale kryte jakos tam oddychaja i sie zapacaja i wyskakuja takie krostki z woda biale- tak powiedziala mi macherka ktora robila mi tattoo. nie wiem czy to prawda aha dodala jeszcze ze to moze byc od slonca. Caly tattoo nie jest pokryty tymi krostkami jest ich kilka. pojawily sie zaraz po ostatnim kryciu jakies 4 dni, . nie wiem czy to zniknie czy nie?[/quote]


Jesli miales ten tatuaz dlugo na sloncu, to moze byc tego wina. Krostki napewno znikna


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sro Lip 02, 2008 3:45 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="tattoo"][quote="Anonymous"]no podobno to jest tak: tribale kryte jakos tam oddychaja i sie zapacaja i wyskakuja takie krostki z woda biale- tak powiedziala mi macherka ktora robila mi tattoo. nie wiem czy to prawda aha dodala jeszcze ze to moze byc od slonca. Caly tattoo nie jest pokryty tymi krostkami jest ich kilka. pojawily sie zaraz po ostatnim kryciu jakies 4 dni, . nie wiem czy to zniknie czy nie?[/quote]


Jesli miales ten tatuaz dlugo na sloncu, to moze byc tego wina. Krostki napewno znikna[/quote]

DZIEKI

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Lip 03, 2008 7:47 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="tattoo"][quote="Anonymous"]no podobno to jest tak: tribale kryte jakos tam oddychaja i sie zapacaja i wyskakuja takie krostki z woda biale- tak powiedziala mi macherka ktora robila mi tattoo. nie wiem czy to prawda aha dodala jeszcze ze to moze byc od slonca. Caly tattoo nie jest pokryty tymi krostkami jest ich kilka. pojawily sie zaraz po ostatnim kryciu jakies 4 dni, . nie wiem czy to zniknie czy nie?[/quote]


Jesli miales ten tatuaz dlugo na sloncu, to moze byc tego wina. Krostki napewno znikna[/quote]

DZIEKI[/quote]

aha a jest jakis specyfik zeby to smarowac?

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Czw Lip 03, 2008 5:58 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="Anonymous"][quote="tattoo"][quote="Anonymous"]no podobno to jest tak: tribale kryte jakos tam oddychaja i sie zapacaja i wyskakuja takie krostki z woda biale- tak powiedziala mi macherka ktora robila mi tattoo. nie wiem czy to prawda aha dodala jeszcze ze to moze byc od slonca. Caly tattoo nie jest pokryty tymi krostkami jest ich kilka. pojawily sie zaraz po ostatnim kryciu jakies 4 dni, . nie wiem czy to zniknie czy nie?[/quote]


Jesli miales ten tatuaz dlugo na sloncu, to moze byc tego wina. Krostki napewno znikna[/quote]

DZIEKI[/quote]

aha a jest jakis specyfik zeby to smarowac?[/quote]


Biala wazelina kosmetyczna, ALANTAN PLUS, masc z witamina A, bepantho, smaruj 3-4 razy dziennie niewielka iloscia, tak aby po prostu tatuaz byl lekko natluszczony i smaruj az zejda strupy, przemywac tez 3 razy dziennie wilglotna woda i wyklepuj recznikiem, nie wycieraj


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Czw Lip 03, 2008 9:58 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="tattoo"][quote="Anonymous"][quote="Anonymous"][quote="tattoo"][quote="Anonymous"]no podobno to jest tak: tribale kryte jakos tam oddychaja i sie zapacaja i wyskakuja takie krostki z woda biale- tak powiedziala mi macherka ktora robila mi tattoo. nie wiem czy to prawda aha dodala jeszcze ze to moze byc od slonca. Caly tattoo nie jest pokryty tymi krostkami jest ich kilka. pojawily sie zaraz po ostatnim kryciu jakies 4 dni, . nie wiem czy to zniknie czy nie?[/quote]


Jesli miales ten tatuaz dlugo na sloncu, to moze byc tego wina. Krostki napewno znikna[/quote]

DZIEKI[/quote]

aha a jest jakis specyfik zeby to smarowac?[/quote]


Biala wazelina kosmetyczna, ALANTAN PLUS, masc z witamina A, bepantho, smaruj 3-4 razy dziennie niewielka iloscia, tak aby po prostu tatuaz byl lekko natluszczony i smaruj az zejda strupy, przemywac tez 3 razy dziennie wilglotna woda i wyklepuj recznikiem, nie wycieraj[/quote]


ale o to chodzi ze tattoo juz sie wygoil i te krostki wyskoczyly mi po jakis 3 mc od ostatniej wizyty

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pią Lip 04, 2008 10:29 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="tattoo"][quote="Anonymous"][quote="Anonymous"][quote="tattoo"][quote="Anonymous"]no podobno to jest tak: tribale kryte jakos tam oddychaja i sie zapacaja i wyskakuja takie krostki z woda biale- tak powiedziala mi macherka ktora robila mi tattoo. nie wiem czy to prawda aha dodala jeszcze ze to moze byc od slonca. Caly tattoo nie jest pokryty tymi krostkami jest ich kilka. pojawily sie zaraz po ostatnim kryciu jakies 4 dni, . nie wiem czy to zniknie czy nie?[/quote]


Jesli miales ten tatuaz dlugo na sloncu, to moze byc tego wina. Krostki napewno znikna[/quote]

DZIEKI[/quote]

aha a jest jakis specyfik zeby to smarowac?[/quote]


Biala wazelina kosmetyczna, ALANTAN PLUS, masc z witamina A, bepantho, smaruj 3-4 razy dziennie niewielka iloscia, tak aby po prostu tatuaz byl lekko natluszczony i smaruj az zejda strupy, przemywac tez 3 razy dziennie wilglotna woda i wyklepuj recznikiem, nie wycieraj[/quote]


ale o to chodzi ze tattoo juz sie wygoil i te krostki wyskoczyly mi po jakis 3 mc od ostatniej wizyty[/quote]


A to juz powazniejszy problem. Co moglem to poradzilem, ostatnia rada jaka moge Ci udzielic to idz do dermatologa z tym. Moze to byc uczulenie na tusz, domyslam sie, ze miales robiony tatuaz nie profesjonalnym tuszem. Po prostu wystapila u Ciebie reakcja alergiczna skory na tatuaz. Pozdro i trzymam kciuki


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Nie Lip 06, 2008 8:35 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="tattoo"][quote="Anonymous"][quote="tattoo"][quote="Anonymous"][quote="Anonymous"][quote="tattoo"][quote="Anonymous"]no podobno to jest tak: tribale kryte jakos tam oddychaja i sie zapacaja i wyskakuja takie krostki z woda biale- tak powiedziala mi macherka ktora robila mi tattoo. nie wiem czy to prawda aha dodala jeszcze ze to moze byc od slonca. Caly tattoo nie jest pokryty tymi krostkami jest ich kilka. pojawily sie zaraz po ostatnim kryciu jakies 4 dni, . nie wiem czy to zniknie czy nie?[/quote]


Jesli miales ten tatuaz dlugo na sloncu, to moze byc tego wina. Krostki napewno znikna[/quote]

DZIEKI[/quote]

aha a jest jakis specyfik zeby to smarowac?[/quote]


Biala wazelina kosmetyczna, ALANTAN PLUS, masc z witamina A, bepantho, smaruj 3-4 razy dziennie niewielka iloscia, tak aby po prostu tatuaz byl lekko natluszczony i smaruj az zejda strupy, przemywac tez 3 razy dziennie wilglotna woda i wyklepuj recznikiem, nie wycieraj[/quote]


ale o to chodzi ze tattoo juz sie wygoil i te krostki wyskoczyly mi po jakis 3 mc od ostatniej wizyty[/quote]


A to juz powazniejszy problem. Co moglem to poradzilem, ostatnia rada jaka moge Ci udzielic to idz do dermatologa z tym. Moze to byc uczulenie na tusz, domyslam sie, ze miales robiony tatuaz nie profesjonalnym tuszem. Po prostu wystapila u Ciebie reakcja alergiczna skory na tatuaz. Pozdro i trzymam kciuki[/quote]

dzieki za zainteresowanie tattoo mialem robiony w profesjonalnym studiu robilem go tam stopniowo przek 6 lat czyli powiekszalem i poprawialem i nigdy nie bylo tego. tylko ostatnie poprawki byly robione jakimś niby koncentratem do tribali

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pon Lip 07, 2008 9:07 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="tattoo"][quote="Anonymous"][quote="tattoo"][quote="Anonymous"][quote="Anonymous"][quote="tattoo"][quote="Anonymous"]no podobno to jest tak: tribale kryte jakos tam oddychaja i sie zapacaja i wyskakuja takie krostki z woda biale- tak powiedziala mi macherka ktora robila mi tattoo. nie wiem czy to prawda aha dodala jeszcze ze to moze byc od slonca. Caly tattoo nie jest pokryty tymi krostkami jest ich kilka. pojawily sie zaraz po ostatnim kryciu jakies 4 dni, . nie wiem czy to zniknie czy nie?[/quote]


Jesli miales ten tatuaz dlugo na sloncu, to moze byc tego wina. Krostki napewno znikna[/quote]

DZIEKI[/quote]

aha a jest jakis specyfik zeby to smarowac?[/quote]


Biala wazelina kosmetyczna, ALANTAN PLUS, masc z witamina A, bepantho, smaruj 3-4 razy dziennie niewielka iloscia, tak aby po prostu tatuaz byl lekko natluszczony i smaruj az zejda strupy, przemywac tez 3 razy dziennie wilglotna woda i wyklepuj recznikiem, nie wycieraj[/quote]


ale o to chodzi ze tattoo juz sie wygoil i te krostki wyskoczyly mi po jakis 3 mc od ostatniej wizyty[/quote]


A to juz powazniejszy problem. Co moglem to poradzilem, ostatnia rada jaka moge Ci udzielic to idz do dermatologa z tym. Moze to byc uczulenie na tusz, domyslam sie, ze miales robiony tatuaz nie profesjonalnym tuszem. Po prostu wystapila u Ciebie reakcja alergiczna skory na tatuaz. Pozdro i trzymam kciuki[/quote]

dzieki za zainteresowanie tattoo mialem robiony w profesjonalnym studiu robilem go tam stopniowo przek 6 lat czyli powiekszalem i poprawialem i nigdy nie bylo tego. tylko ostatnie poprawki byly robione jakimś niby koncentratem do tribali[/quote]


Czym wiecej poprawiasz tatuaz tym bardziej skora dostaje po tylku, a zapewne przy powiekszaniu poprawiales tez caly tattoo. Byc moze na barwnik ( nie koncentrat) ktotego uzyl tatuator jestes uczulony, na 100 tuszy mozesz nie byc uczulony a trafi sie taki przy ktorym moze wystapic alergia.


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pon Lip 07, 2008 9:46 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="tattoo"][quote="Anonymous"][quote="tattoo"][quote="Anonymous"][quote="tattoo"][quote="Anonymous"][quote="Anonymous"][quote="tattoo"][quote="Anonymous"]no podobno to jest tak: tribale kryte jakos tam oddychaja i sie zapacaja i wyskakuja takie krostki z woda biale- tak powiedziala mi macherka ktora robila mi tattoo. nie wiem czy to prawda aha dodala jeszcze ze to moze byc od slonca. Caly tattoo nie jest pokryty tymi krostkami jest ich kilka. pojawily sie zaraz po ostatnim kryciu jakies 4 dni, . nie wiem czy to zniknie czy nie?[/quote]


Jesli miales ten tatuaz dlugo na sloncu, to moze byc tego wina. Krostki napewno znikna[/quote]

DZIEKI[/quote]

aha a jest jakis specyfik zeby to smarowac?[/quote]


Biala wazelina kosmetyczna, ALANTAN PLUS, masc z witamina A, bepantho, smaruj 3-4 razy dziennie niewielka iloscia, tak aby po prostu tatuaz byl lekko natluszczony i smaruj az zejda strupy, przemywac tez 3 razy dziennie wilglotna woda i wyklepuj recznikiem, nie wycieraj[/quote]


ale o to chodzi ze tattoo juz sie wygoil i te krostki wyskoczyly mi po jakis 3 mc od ostatniej wizyty[/quote]


A to juz powazniejszy problem. Co moglem to poradzilem, ostatnia rada jaka moge Ci udzielic to idz do dermatologa z tym. Moze to byc uczulenie na tusz, domyslam sie, ze miales robiony tatuaz nie profesjonalnym tuszem. Po prostu wystapila u Ciebie reakcja alergiczna skory na tatuaz. Pozdro i trzymam kciuki[/quote]

dzieki za zainteresowanie tattoo mialem robiony w profesjonalnym studiu robilem go tam stopniowo przek 6 lat czyli powiekszalem i poprawialem i nigdy nie bylo tego. tylko ostatnie poprawki byly robione jakimś niby koncentratem do tribali[/quote]


Czym wiecej poprawiasz tatuaz tym bardziej skora dostaje po tylku, a zapewne przy powiekszaniu poprawiales tez caly tattoo. Byc moze na barwnik ( nie koncentrat) ktotego uzyl tatuator jestes uczulony, na 100 tuszy mozesz nie byc uczulony a trafi sie taki przy ktorym moze wystapic alergia.[/quote]
czyli jak moge zlikwidowac te babelki aha i dzieki za podpowiedzi

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Wto Lip 08, 2008 11:10 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="tattoo"][quote="Anonymous"][quote="tattoo"][quote="Anonymous"][quote="tattoo"][quote="Anonymous"][quote="Anonymous"][quote="tattoo"][quote="Anonymous"]no podobno to jest tak: tribale kryte jakos tam oddychaja i sie zapacaja i wyskakuja takie krostki z woda biale- tak powiedziala mi macherka ktora robila mi tattoo. nie wiem czy to prawda aha dodala jeszcze ze to moze byc od slonca. Caly tattoo nie jest pokryty tymi krostkami jest ich kilka. pojawily sie zaraz po ostatnim kryciu jakies 4 dni, . nie wiem czy to zniknie czy nie?[/quote]


Jesli miales ten tatuaz dlugo na sloncu, to moze byc tego wina. Krostki napewno znikna[/quote]

DZIEKI[/quote]

aha a jest jakis specyfik zeby to smarowac?[/quote]


Biala wazelina kosmetyczna, ALANTAN PLUS, masc z witamina A, bepantho, smaruj 3-4 razy dziennie niewielka iloscia, tak aby po prostu tatuaz byl lekko natluszczony i smaruj az zejda strupy, przemywac tez 3 razy dziennie wilglotna woda i wyklepuj recznikiem, nie wycieraj[/quote]


ale o to chodzi ze tattoo juz sie wygoil i te krostki wyskoczyly mi po jakis 3 mc od ostatniej wizyty[/quote]


A to juz powazniejszy problem. Co moglem to poradzilem, ostatnia rada jaka moge Ci udzielic to idz do dermatologa z tym. Moze to byc uczulenie na tusz, domyslam sie, ze miales robiony tatuaz nie profesjonalnym tuszem. Po prostu wystapila u Ciebie reakcja alergiczna skory na tatuaz. Pozdro i trzymam kciuki[/quote]

dzieki za zainteresowanie tattoo mialem robiony w profesjonalnym studiu robilem go tam stopniowo przek 6 lat czyli powiekszalem i poprawialem i nigdy nie bylo tego. tylko ostatnie poprawki byly robione jakimś niby koncentratem do tribali[/quote]


Czym wiecej poprawiasz tatuaz tym bardziej skora dostaje po tylku, a zapewne przy powiekszaniu poprawiales tez caly tattoo. Byc moze na barwnik ( nie koncentrat) ktotego uzyl tatuator jestes uczulony, na 100 tuszy mozesz nie byc uczulony a trafi sie taki przy ktorym moze wystapic alergia.[/quote]
czyli jak moge zlikwidowac te babelki aha i dzieki za podpowiedzi[/quote]

Juz Ci pisalem, idz do dermatologa


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Kola
Wysłany: Wto Lip 30, 2019 7:11 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam minęło 1,5 miesiąca od tatuażu i zrobiła mi się kaszka wysypka na czerwonym kolorze nie swędzi wogole ale mnie denerwuje czy jakaś maść jest na to może hydrokortyzon może być lub cojnego dziękuję z góry

Kola
Post Karmelowa Posty: 6
Wysłany: Sro Mar 11, 2020 1:03 pm
Odpowiedz z cytatem

Ze wszystkimi wysypkami do lekarza, a nie pytać na forum. Opcji może być dużo, a zanim ktoś pomoże skóra może się nieźle zepsuć...
[size=1][url=-- SPAM --www.majsterdamian.pl/]-- SPAM --www.majsterdamian.pl/[/url][/size]


Karmelowa Dołączył: 11 Mar 2020
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony 1, 2  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)