MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post JA
Wysłany: Czw Lut 17, 2005 9:07 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam, czy ktoś był w noym studio w Krośnie ?? Podobno spoko??

JA
Post Gość
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 10:11 pm
Odpowiedz z cytatem

proponuje pojechac troszke dalej np. Rzeszów i zrobic tatuaz w studio z renomą i wieloletnim stażem (Rajski Ptak) to studio w Krosnie jest za krótko aby w nim cos robić ;/

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Lut 24, 2005 9:48 am
Odpowiedz z cytatem

Zgodze sie z przedmówcą, robiłem kiedyś u tego Kanibala dziarke w domu nie wyszla mu zbytnio. Pozatym wystarczy zobaczyc jaki tatuaz zrobil sobie sam na przedramieniu- to powinno odstraszac potencjalnych klientów. Szkoda ze studio TA2 w Krosnie zlikwidowali, tam było solidnie, równiez polecam Rzeszów lub Przemyśl

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Lut 25, 2005 9:16 am
Odpowiedz z cytatem

A ja robiłam tatuaż w Krosnie i według mnie super. Jeśli chodzi o warunki to niewiele brakuje studiu do gabinetu dentystycznego. Człowiek który robił mi tatuaż jest bardzo miły i swoją prace wykonał profesjonalnie czego dowodem jest to co noszę na sobie Smile. A byłam w tym Studio w Rzeszowie i tez jest spoko ale nie zawsze jak ktos tu napisał to co działa kilka lat musi byc lepsze. A renoma to wzgledne pojecie.....

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Lut 27, 2005 8:31 pm
Odpowiedz z cytatem

a kiedy robiłas ten tatuaż? w tym miesiącu? jesli nie to znaczy ze robiłas w starym studio na rondzie, tamto studio dzialało kilka lat i było spoko - bardzo sterylne i moi kumple tam robili dziary i chwalą sobie do dzis a ten gośc w mowym studio to taki grubas i niezbyt miły nazywaja go kanibal (moze pozera swoich klientów Wink) ) moja kumpela robila u niego w domu zanim mial to studio i nie byla zadowolona- poprawiala w Rzeszowie ;-/

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Mar 01, 2005 12:14 pm
Odpowiedz z cytatem

Robiałam w studio Tribal Tatu tam na Piłsudskiego, i nie zgodzę sie z tobą poniewaz ten Kanibal jak go nazwałes jest bardzo miłym człowiekiem. Aha i nieładnie jest określać kogos że jest nie miły skoro go nie znasz.

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Mar 04, 2005 9:21 am
Odpowiedz z cytatem

dlaczego myslisz ze go nie znam? jak moja kumpela robila u niego dziarę to byłam z nią wiec go znam i wiem co pisze!

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Mar 05, 2005 3:07 am
Odpowiedz z cytatem

...tak cię zrozumiałam, ale niewazne, ja nie byłam u niego w domu i nie wiem jak kiedys robil tatuaze, ale jestem zadowolona i bardzo podoba mi sie moja dziarka. W starym studio nie bylam ale było w nim kilka z moich znajomych i opinie sa podzielone jedni mówią że super a inni ze nie bardzo i u kogos w Krośnie poprawiali. Wydaje mi sie ze jak w kazdym fachu tak i w tatuowaniu czlowiek musi miec doswiadczenie a musial to doswaidczenie zdobyc uczac sie na ludziach. Nie wiem jakdawno twoja kumpela robila swoj ta2 byc moze dawno kiedy jeszcze "kanibal sie "uczyl" tej sztuki. I tak samo ludzie ktorzy robili w starym studio robili to w czasie jak tamten czlowiek tez nabieral doswiadczenia...i pozniej gdy sztuke tatuazu posiadl i mogl ja profesjonalnie wykonac. Pozdrawiam EWA

Gość

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach