MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Obcy
Wysłany: Sro Sty 18, 2012 1:54 pm
Odpowiedz z cytatem

witam serdecznie, otóż problem kazdy powinien być wyjaśniany indywidualnie Takie jest moje zdanie, wiec nie odsyłajcie mnie do wujka google .

Będę miał tatuaż 21 Stycznia na przedramieniu jesli to ważne . studniówke mam 29 stycznia czyli 8 dni jestem w stanie się wstrzymać od picia alkoholu , czy te 8 dni wystarczą? wiem że nie wolno pić , ale ludzie różnie mówią ile nie można pić. druga sprawa to palenie Marihuany . lubie bardzo nawet lubie ją palić. czy moge palić przed i po zrobieniu tatuażu i nie będzie żadnych efektów których bym na pewno nie chciał ?

ps : tatuaż robie w Poznaniu (Titty Twister) Smile

Obcy
Post Gość
Wysłany: Czw Sty 19, 2012 12:11 am
Odpowiedz z cytatem

Za duzo nie pal, za wiele tez nie pij. Na dzien dwa przed tatuowaniem postaraj sie powstrzymac przed uzywkami. Po tez ze 4 dni alkohol odpusc...z maryska nie szalej..Wink
A teraz najwazniejsze: ZMIEŃ STUDIO I NIE DAJ SOBIE BURAKA PRZEZ TITTY TWISTER ZROBIC.
Masz w Poznaniu Jazz tattoo czy studio na długiej.

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Sty 19, 2012 11:33 am
Odpowiedz z cytatem

a dlaczego mam zmienić studio ? co w nim nie tak? koleś podobno nie umie kolczykować ale jeśli chodzi o dziary to jest w - WYMODEROWANO - dobry . Wink a ja nie ide zrobić kolca . także spoko

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Sty 19, 2012 6:02 pm
Odpowiedz z cytatem

Nie jest dobrym tatuazysta, masz w poznaniu o kosmos lepszych.

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)