MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post kasa458 Posty: 2
Wysłany: Nie Cze 08, 2008 3:07 pm
Odpowiedz z cytatem

Jak głeboko powinno sie wbijać igły okrągłe jak i płaskie? Jak głeboko przy konturze jak i przy wypełnieniu? Mam oryginalna maszynke i oryginalne igły i coś nie wychodzi miałem robionego tribala na rece okrągłymi igłami i zostaja jedynie cieniutkie paseczki prosze o szczegoły. THX

kasa458 Dołączył: 08 Cze 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Czw Cze 12, 2008 1:27 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="kasa458"]Jak głeboko powinno sie wbijać igły okrągłe jak i płaskie? Jak głeboko przy konturze jak i przy wypełnieniu? Mam oryginalna maszynke i oryginalne igły i coś nie wychodzi miałem robionego tribala na rece okrągłymi igłami i zostaja jedynie cieniutkie paseczki prosze o szczegoły. THX[/quote]


wez do kontury 3 igielki polutowane na okraglo i wbijaj nieco glebiej, ale tylko odrobine. Przy wypelnianiu dobrze sie robi na plasko, tusz rozrob woda destylowana odrobine, ale naprawde odrobine wody i wbijaj zwyczajnie, sam bedziesz widzial po pierwszych cieniach czy wszystko jest OK


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post kasa458 Posty: 2
Wysłany: Sob Cze 14, 2008 4:58 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam
Dziekuje za odpowiedz Smile
Ale mam jeszcze jedno pyt :
-jak głęboko mniej wiecej powinny być wbijane igły do konturów i mniej wiecej wypełnienie jak najlepiej sie wypełnia?
Z góry dziękuje Smile

POZDRAWIAM

kasa458 Dołączył: 08 Cze 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post TommiCrazy Posty: 27
Wysłany: Sob Cze 21, 2008 12:43 am
Odpowiedz z cytatem

heh... chcesz robic trybala i rozcienczac go chcesz woda? gratulacje fachowej porady


TommiCrazy Dołączył: 15 Lut 2005 Skąd: POLSKA / ANGLIA
_________________
www.tommicrazy.com
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sob Cze 21, 2008 11:51 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="TommiCrazy"]heh... chcesz robic trybala i rozcienczac go chcesz woda? gratulacje fachowej porady[/quote]


Tribala, ale cienie. Nie ktorzy tatuazysci rozrabiaja tusz z woda destylowana, ale tej wody jest max 1-2 kropelki. Widzialem tak tatuaz i naprawde swietnie wyglada. Oczywiscie kontury tuszem nierozrobionym. Chociaz sam nie jestem za rozrabianiem tuszu.


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sob Cze 21, 2008 11:55 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="kasa458"]Witam
Dziekuje za odpowiedz Smile
Ale mam jeszcze jedno pyt :
-jak głęboko mniej wiecej powinny być wbijane igły do konturów i mniej wiecej wypełnienie jak najlepiej sie wypełnia?
Z góry dziękuje Smile

POZDRAWIAM[/quote]



To tak nie idzie powiedziec, jak gleboko wbijac igle do konturu i jak najelpiej wypelniac. Kazdy ma swoja technike. No ale cos tutaj skrobne zebys wiedziala co jest piec. ja do kontury wbijal na 2mm i takze robia calosc zawsze na glebokosc 2mm. Zas 3 mm to juz tatuaz zamiast sie goic bedzie sie zabliznial. 3mm to juz za gleboko. A wypelnianie? Przy wypelnianiu naciagnij skore jedna wolna reka i wypelniaj, wtedy bedziesz widziala czy sa przeswity, nastepnie wypelnial z gory na dol, potem na boki i na ukos, wtedy przeswitow nie bedzie - oczywiscie przy maszynce amatorskiej jesli nie zbyt dobrze pokrywa. Jak masz jeszcze jakies pytania to pisz na prywatne wiadomosci


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)