MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post zzzuza
Wysłany: Czw Maj 01, 2008 12:28 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam :)
Mam pytanie takie trochę nietypowe. Robiłam koledze tatuaż (czarny napis). Wytłumaczyłam wszystko odnośnie pielęgnacji, mycie, smarowanie itp, jednak kolo z przyczyn od siebie niezależnych (po prostu chwilę po wyjściu ode mnie znalazł się na dołku ;) przez 48 godzin żadnej pielęgnacji nie mógł uskuteczniać. Widziałam ten tatuaż 3 dni po zrobieniu, wyglądał normalnie, ale dzisiaj (6 dni po zrobieniu) kolo mówi, że barwnik mu wychodzi. Jakie mogą być konsekwencje nieprzemywania i niesmarowania przez 2 doby świeżego tatuażu?

zzzuza
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pią Maj 16, 2008 9:11 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="zzzuza"]Witam Smile
Mam pytanie takie trochę nietypowe. Robiłam koledze tatuaż (czarny napis). Wytłumaczyłam wszystko odnośnie pielęgnacji, mycie, smarowanie itp, jednak kolo z przyczyn od siebie niezależnych (po prostu chwilę po wyjściu ode mnie znalazł się na dołku Wink przez 48 godzin żadnej pielęgnacji nie mógł uskuteczniać. Widziałam ten tatuaż 3 dni po zrobieniu, wyglądał normalnie, ale dzisiaj (6 dni po zrobieniu) kolo mówi, że barwnik mu wychodzi. Jakie mogą być konsekwencje nieprzemywania i niesmarowania przez 2 doby świeżego tatuażu?[/quote]


Barwnik moze wychodzic z roznych przyczyn. Ale glowna przyczyna to taka, ze zapewne robilas amatorkska maszynka. Kolejne przyczyny to takie, ze mogl zanim trafic na dolek pic alkohol, wziasc spida, albo za plytko mu wbijalas. Rowniez podczas gojenia sie wyplywa z tuszem osocze, a osocze naprawia uszkodzony naskorek, czyli goi sie. Konsekwencje nie przemywania sie ani nie smarowania swiezego tatuazu moga byc takie, ze kolor moze byc jasniejszy i grube strupy, co za tym idzie dluzsze gojenie sie


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Nie Maj 18, 2008 7:53 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="tattoo"][quote="zzzuza"]Witam Smile
Mam pytanie takie trochę nietypowe. Robiłam koledze tatuaż (czarny napis). Wytłumaczyłam wszystko odnośnie pielęgnacji, mycie, smarowanie itp, jednak kolo z przyczyn od siebie niezależnych (po prostu chwilę po wyjściu ode mnie znalazł się na dołku Wink przez 48 godzin żadnej pielęgnacji nie mógł uskuteczniać. Widziałam ten tatuaż 3 dni po zrobieniu, wyglądał normalnie, ale dzisiaj (6 dni po zrobieniu) kolo mówi, że barwnik mu wychodzi. Jakie mogą być konsekwencje nieprzemywania i niesmarowania przez 2 doby świeżego tatuażu?[/quote]


Barwnik moze wychodzic z roznych przyczyn. Ale glowna przyczyna to taka, ze zapewne robilas amatorkska maszynka. Kolejne przyczyny to takie, ze mogl zanim trafic na dolek pic alkohol, wziasc spida, albo za plytko mu wbijalas. Rowniez podczas gojenia sie wyplywa z tuszem osocze, a osocze naprawia uszkodzony naskorek, czyli goi sie. Konsekwencje nie przemywania sie ani nie smarowania swiezego tatuazu moga byc takie, ze kolor moze byc jasniejszy i grube strupy, co za tym idzie dluzsze gojenie sie[/quote]dokladnie grube strupy groza pekaniu skory co za tym idzie rany i wkoncu roznica w koloze w miejscu gdzie bylo pekniete a a barwnik wyplywa bo sie wszystko zeschlo i tusz jest wyciskany wraz z osoczem

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)