MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post diament Posty: 10
Wysłany: Sro Mar 26, 2008 9:55 am
Odpowiedz z cytatem

wspólne logo, to oferta dla każdego kto rozumie że wspólnymi siłami osiągniemy więcej. Oferuję to co sam zrobiłem: strona o tatuażu która istnieje już dziesięć lat i co miesiąc wchodzi tu 20 000 osób. Posiadamy forum, sklep internetowy, czat oraz prowadzimy szkolenia od 2000 roku. Jestem autorem książki o tatuażu „tatuaż po polsku” oraz posiadam wszechstronną wiedzę w tej branży. Służę swoją wiedzą i doświadczeniem każdemu kto poprosi mnie o pomoc. W tym roku otwieram pierwszą w kraju szkołę która prowadzi refundowane- darmowe lekcje z zakresu tatuowania. Posiadamy pełne wsparcie sprzętowe dla początkujących i zaawansowanych. Nasze akcesoria są objęte 20 letnim okresem gwarancji i bezpłatnym serwisem. Tego nikt inny na rynku ci nie zaoferuje: bezawaryjnego użytkowania przez 20 LAT!!! Z przyjęciem wspólnego logo wszystko co moje stanie się waszym udziałem. Najważniejsza jest jednak standaryzacja i koordynacja działań. Znaczy to tyle że dzięki nam nie popełnisz błędów w prowadzeniu działalności, ja poprowadzę cię do celu który będzie sukcesem całej firmy. Jeden za wszystkich wszyscy za jednego, wspólna marka to gwarancja usług i rozpoznawalności na rynku. Pamiętaj rozwój to podstawa, kto stoi w miejscu ten się cofa, znajdź własne tępo i żyj bez pośpiechu.


diament Dołączył: 03 Mar 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)