Forum Tattoo Forum - Wszystko o tatuażu Strona Główna
  •   • Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Szukaj w internecie    szukaj na Miki Tattoo

ropieje mi tatuaż co mam zrobic??!!??!! Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

R E K L A M A

r e k l a m a

Autor Wiadomość
kulka
Gość

PostWysłany: Pią Lut 04, 2005 10:44 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

3 dni temu zrobilem sobie moj pierwszy tatuaz(nie zrobilem tego w studiu tatuazu, tylko w domowym"studiu")!
Wczoraj zauwazylem ze ropieje mi w kilku miejscach co mam zrobic!!
prosze o szybka odpowiedz... Crying or Very sad
moj e-mail to:arturrrr@op.pl
badz gg:7641019
biomech vs vincent
Gość

PostWysłany: Sob Lut 05, 2005 2:57 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

kulka napisał:
3 dni temu zrobilem sobie moj pierwszy tatuaz(nie zrobilem tego w studiu tatuazu, tylko w domowym"studiu")!

zacznij go smarowac wazelina kosmetyczna i najlepiej owin folia zeby nie dopuszczac powietrza no i przedewszystkim nie usuwaj ropy bo zostana miejsca bez barwnika. podejrzewam ze czeka cie poprawienie go.pzdr
tattoz

PostWysłany: Sob Lut 05, 2005 4:53 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

kulka napisał:

Jeżeli ropieje udaj sie jak naszybciej do dermatologa! Przepisze Ci jakieś antybiotyki.

biomech vs vincent napisał:
zacznij go smarowac wazelina kosmetyczna i najlepiej owin folia zeby nie dopuszczac powietrza no i przedewszystkim nie usuwaj ropy bo zostana miejsca bez barwnika. podejrzewam ze czeka cie poprawienie go.pzdr

biomech vs vincent....jeżeli nie chcecie brać pózniej odpowiedzialności za wprowadzanie ludzi w błąd to najlepiej nic nie piszcie, tutaj chodzi o jego zdrowie!

Gość

PostWysłany: Sob Lut 05, 2005 11:35 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Daj psu do wylizania.... w slinie psa zawieraja sie substancje pomagajace gojeniu sie ran....

kulka napisał:
Karolina Najmowiczowna
Gość

PostWysłany: Sob Lut 05, 2005 11:37 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Nie boj sie maly, barylka w cenie.
Belford
Gość

PostWysłany: Sob Lut 05, 2005 11:38 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

- WYMODEROWANO -.
Call Of Duty
Gość

PostWysłany: Sob Lut 05, 2005 11:38 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Sam jestes lamus.
Dymek
Gość

PostWysłany: Pon Lut 07, 2005 2:00 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

zrób sobie test na HIV koleś Shocked
Missy
Gość

PostWysłany: Pią Lut 11, 2005 1:52 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dymek napisał:
zrób sobie test na HIV koleś Shocked

Kup sobie tribiotic w aptece, sprawy groszowe pozdro Very Happy
Gość

PostWysłany: Sob Lut 12, 2005 1:05 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

widze ze wszyscy podeszli profesionalnie do problemu autora termatu Razz
zrob tak jak radzi ci tattoz
TommiCrazy

PostWysłany: Wto Lut 15, 2005 3:17 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

folie zakłada się na tattuaz swierzy a nie ropiejący, niekoniecznie ktoś cie czymkolwiek zaraził, widze jak małolaty gonią z swierzą dziarą i robią szoł , zamiast dbac oto palą piją cpją i leżą w rowach :/

również polecam tribiotyk lub coś lepszego ale z przepisu dermatologa, gdy mi kiedyś goiła się zle rana( własnoręcze usuwanie) to zauważyłem że niedobre było zbytnie przesmarowywanie takiej rany, lepiej było doprowadzić do odsuszenia, pozatym wiem ze ropieć może od stłuczenia lub przesadnego smarowania , może być że ktoś przesdził z trzymaniem folii. dltego ja polecam przemywanie takich"ran" antyseptycznym mydłem by to miejsce było wolne od bakterii.

a żarty niektórych tu osob są żałosne i swiadczą o niskim poziomie intelektualnym, w tk powznych sprawach powinno się pomagać bo każdego to może spotkać

PostWysłany: Sro Maj 18, 2005 4:02 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

tattoz napisał:
kulka napisał:

Jeżeli ropieje udaj sie jak naszybciej do dermatologa! Przepisze Ci jakieś antybiotyki.

biomech vs vincent napisał:

biomech vs vincent....jeżeli nie chcecie brać pózniej odpowiedzialności za wprowadzanie ludzi w błąd to najlepiej nic nie piszcie, tutaj chodzi o jego zdrowie!
Dobrze powiedziane. Szacunek dla Ciebie biomech...
futurart

PostWysłany: Pon Cze 27, 2005 4:10 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Kolego zle zrobiles ze dopusciles ze zrobily ci sie strupy, przyczyna ropienia nie jest ani zakazenie ani infekcja. Ropa wystepuje wtedy kiedy posmarujesz ostro zastrupialy tattuaz mascia, zatykasz w ten sposob dowstep tlenu do rany i tworzy sie ropa, a w takim pzrypadku poprostu trzeba przemywac rano i wieczorem tatuaz spirytusem salicylowym, do ustapienia ropy, niestety tatuaz bedzie do poprawy. Zeby nie dopuscic do powstawania strupkow nie nalezy przesadzac ze smarowaniem, smarowac trzeba rano i wieczorem. tak zeby nie byla zbyt zatluszczona bo wtedy sie rozmywa i tworza sie strupki.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Drajl

PostWysłany: Czw Lis 17, 2005 11:26 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

futurart napisał:
Kolego zle zrobiles ze dopusciles ze zrobily ci sie strupy, przyczyna ropienia nie jest ani zakazenie ani infekcja. Ropa wystepuje wtedy kiedy posmarujesz ostro zastrupialy tattuaz mascia, zatykasz w ten sposob dowstep tlenu do rany i tworzy sie ropa, a w takim pzrypadku poprostu trzeba przemywac rano i wieczorem tatuaz spirytusem salicylowym, do ustapienia ropy, niestety tatuaz bedzie do poprawy. Zeby nie dopuscic do powstawania strupkow nie nalezy przesadzac ze smarowaniem, smarowac trzeba rano i wieczorem. tak zeby nie byla zbyt zatluszczona bo wtedy sie rozmywa i tworza sie strupki.

ropa jest infekcja bakteryjna Smile powodow ktore doprowadzily do infekcji moze byc wiele. ale najlepiej od razu skontaktowac sie z dermatologiem.

(wczesniej masz odpowiedzi na swoje pytanie.. tego o folii powinni zbanowac w dziale pielegnacja Razz )

pzdr
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Gość

PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 4:07 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

TommiCrazy napisał:
folie zakłada się na tattuaz swierzy a nie ropiejący, niekoniecznie ktoś cie czymkolwiek zaraził, widze jak małolaty gonią z swierzą dziarą i robią szoł , zamiast dbac oto palą piją cpją i leżą w rowach :/

również polecam tribiotyk lub coś lepszego ale z przepisu dermatologa, gdy mi kiedyś goiła się zle rana( własnoręcze usuwanie) to zauważyłem że niedobre było zbytnie przesmarowywanie takiej rany, lepiej było doprowadzić do odsuszenia, pozatym wiem ze ropieć może od stłuczenia lub przesadnego smarowania , może być że ktoś przesdził z trzymaniem folii. dltego ja polecam przemywanie takich"ran" antyseptycznym mydłem by to miejsce było wolne od bakterii.

a żarty niektórych tu osob są żałosne i swiadczą o niskim poziomie intelektualnym, w tk powznych sprawach powinno się pomagać bo każdego to może spotkać

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach