MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post no name Posty: 41
Wysłany: Pią Gru 04, 2009 12:34 pm
Odpowiedz z cytatem

buchahahahah...........
W pyte poziom wiedzy i umiejętności Smile
Samochodem też jeździcie jak nie macie prawka i nie umiecie prowadzić?

Kolego - zacznij od zdobycia wiedzy o maszynach, bo po pytaniach jakie zadajesz to po prostu strach się bać jaką jeszcze krzywde możesz ludziom zrobić...

A to coś popełnił, to wola o pomste do nieba. No chyba że ofiara nie widziala nigdy dobrego tatuażu i ten plamoburakopies mu się podoba.....Ale jeśli tak jest, to żal mi was obu.


no name Dołączył: 09 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sro Lip 13, 2011 12:22 pm
Odpowiedz z cytatem

jezeli chodzi o tę maszynki to nie wiem ale ja też nie dawno zakupiłem oryginalny sprzęt 2 machiny tusze itd. i zasilacz który reguluję pracę maszynki szybko czy wolno kiedyś też dziabałem swojej produkcji sprzętem i też źle to nie wychodziło,co do cieniowania to każdy ma swoją technikę jak jesteś dobry to pocieniujesz nawet jedną igłą ja tak kiedyś robiłem i wszystko było w porządku jak co to sami ocencie -- SPAM --tatuaze.us/gabbers wszystkie te foty są to tatuaże robione jedną igłą całość i maszynką domowej roboty wiem że są tam dobre tatuaże i mniej ale jak na razie to nikt nie narzekał

Gość
Post k1x
Wysłany: Pon Lip 18, 2011 9:07 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="mariusz83"]sluchaj chlpaku dziabie od jakis 5 lat oczywiscie nie codziennie dopiero tera sie dorobilem maszynki ,caly czas dziabalem maszynka wlasnej roboty ,a ta co mam teraz to sie czuje jak bym zaczynal dziabac ,wsystko wychodzi inaczej ,a wien pytam sie bo niewiem ,ma jeszcze pare innych pytan ale widze ze raczej nikt tu mi niepomoze[/quote]


mahahahahah - nie wierze, NIE WIERZĘ Very HappyVery Happy

k1x
Post Gość
Wysłany: Sob Wrz 02, 2017 10:32 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="mariusz83"]dzieki wielkie za pomoc juz pare dziabek wykonalem ta maszynka a z iglami to i tak myslalem jak ty napisales tylko sie tera bardziej upewnilem ,a to jedna z dziabek ktura wykonalem nowa maszynka (ocencie) [img][img]-- SPAM --i32.tinypic.com/10o32f9.jpg[/img] tera ma jeszcze dozucanego tribala[/img][/quote]

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony Poprzedni  1, 2

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)