MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post jagoda85 Posty: 1
Wysłany: Czw Kwi 08, 2010 11:13 am
Odpowiedz z cytatem

Polecam SCAGEL dla osób, które laserowo usunęły tatuaż. Do nabycia w aptekach bez recepty, lub na www.scagel.pl Skóra bardzo szybko wróciła do stanu sprzed tatuażu, jestem bardzo zadowolona z efektu.

jagoda85 Dołączył: 06 Kwi 2010
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post RastaGicik
Wysłany: Wto Lis 30, 2010 11:37 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Pajak"]Oczywiscie,ze sie da lecz sa to metody "chałupnicze" jak np. Kw. cytrynowy który mozna wcierac w tatuaz bedz wprowadzic go pod skóre za pomoca maszyny do tatuazu. Kolejna metoda to zszycie kawałka skóry na którym znajduje sie tatuaz najdrastyczniejsza metoda jest wyciecie kawałka skóry z tatuazem(najlepiej zgłosic sie do człowieka który wykonyje "skaryfikacje") i ostatnia metoda to usuniecie tatuazu za pomoca laseru...(zadna z powyzszych metod nie gwarantuje w 100% usuniecia tatuazu za to pokazdej z nich zostana trwałe blizny!)[/quote]

teraz sa takie patenty ze nawed blizny nie zostaja a jak jusz zostanie to sa w tych czasach kremy na usuniecie blizn panie kolego pozdro belss

RastaGicik
Post Ania Ania
Wysłany: Nie Wrz 09, 2018 7:24 pm
Odpowiedz z cytatem

Usuwałam tatuaż w bardzo fajnej klinice " Klinika Zakrzewscy w Katowicach. Zabiegi trwają krótka ale potrzebne jest kilka powtórzeń , efekt jak dla mnie widoczny już po pierwszym razie. Robiłam usuwanie tatuażu u doktor Magdy , bardzo kompetentna i miła osoba znająca się na rzeczy.

Ania Ania
Post Gość
Wysłany: Wto Wrz 24, 2019 1:58 pm
Odpowiedz z cytatem

da się usunąć tatuaż, ale nie zejdzie na pewno po jednej sesji, trzeba się nastawić na dłuższy czas chodzenia z plamami tatuażu, co do blizn, są [url=-- SPAM --medistica.com.pl/lasery/laser-discovery-pico/?gclid=EAIaIQobChMI5ren4cDp5AIVEsjeCh0kSwdEEAAYASAAEgLdi_D_BwE]lasery[/url] które usuwają tatuaże i blizny, mogą one więc być mniej widoczne

Gość
Post alex345678 Posty: 45
Wysłany: Czw Gru 05, 2019 3:51 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]da się usunąć tatuaż, ale nie zejdzie na pewno po jednej sesji, trzeba się nastawić na dłuższy czas chodzenia z plamami tatuażu, co do blizn, są [url=-- SPAM --medistica.com.pl/lasery/laser-discovery-pico/?gclid=EAIaIQobChMI5ren4cDp5AIVEsjeCh0kSwdEEAAYASAAEgLdi_D_BwE]lasery[/url] które usuwają tatuaże i blizny, mogą one więc być mniej widoczne[/quote]

dzisiaj to już nie problem, większość da się usunąć choć zależy to od barwnika, wielkości etc.


alex345678 Dołączył: 24 Wrz 2019
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Kajson
Wysłany: Sro Paź 06, 2021 1:02 pm
Odpowiedz z cytatem

Wątek jest dosyć stary ale może się komuś przydać tak jak mi kiedyś. Mój tatuaż był nieudolnie zrobiony i bardzo chciałam sie gi pozbyć. Trafiłam do salonu Laser Care w Warszawie przy ul. Grzybowskiej i mogę serdecznie polecić Wam to miejsce. Świetne podejście i bardzo profesjonalne.

Kajson
Post Kajsn
Wysłany: Sro Paź 06, 2021 1:03 pm
Odpowiedz z cytatem

Podsyłam Wam miejsce, gdzie ja chodziłam na laser usuwający tatuaż -- SPAM --lasercare.pl/pl/sklep/usuwanie-tatuazy/

Kajsn
Post Gość
Wysłany: Pon Sty 17, 2022 9:48 am
Odpowiedz z cytatem

Kto tu nie kocha gratisów? Wydaje mi się, że takich ludzi nie ma. Sama uwielbiam, gdy dają mi coś za darmo. Na przykład na tej stronie [url=-- SPAM --darmowe-spiny.net/]-- SPAM --darmowe-spiny.net/[/url] możesz dowiedzieć się, gdzie zdobyć darmowe spiny w kasynie online i jak prawidłowo z nich korzystać, aby zarabiać pieniądze. Przyjdź, przeczytaj i zacznij próbować szczęścia.

Gość
Post Katiamii Posty: 2
Wysłany: Wto Lut 01, 2022 5:25 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="ktoś"]Ostatnio widziałem swoją prace po laserze bo wyszło tak że kolo sobie zrobił i był zachwycony tatuażem ale panna przyszła małżonka postawiła twardy warunek albo ona albo tattoo( tatuaż niemiał żadnego podtekstu ani satanicznego ,nazi,punk itd.......) i kolo pojechał na laser byłem zdziwiony w szoku wygląda to tragicznie masakra i niewarte tych pieniędzy szkoda że ta osoba co mu usówał ma uprwanienia do tego skoro się tak pociła przy tym bo niestety stwiedziła że to jest bardzo dobrze zrobione i fachowo barwnik osadzony i niebedzie problemów z usunięciem niestety 2 i 3 raz też pojedzie na zabieg............heheh żal mi tego człowieka ale na laser nigdy bym się niegodził niesłuchajcie mitów i pogłosek zawsze zostanie blizna widoczna tak jak sam tatuaż.........sorry posdrawiam a kto to pisał nieważne!
[url=-- SPAM --berich.eu/pattern-trader-czy-to-scam-poznaj-opinie-ekspertow-i-uzytkownikow/][color=#525252]Pattern Trader[/color][/url]
ps. ten co robi tatuaże wie jak je wywabić lub usunać na to samo wychodzi...........Pozdro[url=-- SPAM --wysokieszpilki.pl/korzysci-plynace-z-kolorowania/][color=#525252]-- SPAM --wysokieszpilki.pl/korzysci-plynace-z-kolorowania/[/color][/url][/quote]

Przekichane ;/

Katiamii Dołączył: 30 Sty 2022

Ostatnio zmieniony przez Katiamii dnia Pon Sty 02, 2023 11:46 pm, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post majamaja Posty: 1
Wysłany: Nie Lut 20, 2022 7:45 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Kajsn"]Podsyłam Wam miejsce, gdzie ja chodziłam na laser usuwający tatuaż /[/quote]

W Krakowie polecam [url=-- SPAM --klinikajaneczko.pl] Klinika Janeczko Kraków [/url]. Mi tam usuwano i efekty są bardzo dobre.

majamaja Dołączył: 20 Lut 2022
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post xapoyi5694 Posty: 1
Wysłany: Wto Maj 17, 2022 12:14 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Kajsn"]Podsyłam Wam miejsce, gdzie ja chodziłam na laser usuwający tatuaż -- SPAM --lasercare.pl/pl/sklep/usuwanie-tatuazy/
[url=-- SPAM --upvod.pl/filmy/jurassic-world-dominion/][color=#525252]-- SPAM --upvod.pl/filmy/jurassic-world-dominion/[/color][/url]
[url=-- SPAM --vod3.pl/filmy/jurassic-world-dominion/][color=#525252]-- SPAM --vod3.pl/filmy/jurassic-world-dominion/[/color][/url]
[url=-- SPAM --vodfilmy.pl/filmy-online/jurassic-world-dominion/][color=#525252]-- SPAM --vodfilmy.pl/filmy-online/jurassic-world-dominion/[/color][/url]
[/quote]


A wiesz może co zrobić, jeśli mam bliznę na tatuażu? Miałem wypadek i miałem przeciętą skórę w miejscu, w którym mam tatuaż. Da się to jakoś zamaskować?

xapoyi5694 Dołączył: 17 Maj 2022
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post BrokerInfo
Wysłany: Sob Cze 11, 2022 11:15 am
Odpowiedz z cytatem

Swietny artykuł, polecam przeczytać [url]-- SPAM --brokerinfo.eu/jak-uniknac-podatek-od-kryptowalut/[/url]

BrokerInfo
Post Marecki Posty: 1
Wysłany: Nie Wrz 04, 2022 6:35 pm
Odpowiedz z cytatem

Kozacko i świetny artykuł, a ja to zachęcam obejrzeć film Trzy tysiące lat tęsknoty: [url=-- SPAM --nowefilmy.online/trzy-tysiace-lat-tesknoty-2022/]-- SPAM --nowefilmy.online/trzy-tysiace-lat-tesknoty-2022/[/url]

Marecki Dołączył: 17 Sie 2022
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post sashkalove Posty: 1
Wysłany: Sob Paź 22, 2022 6:12 pm
Odpowiedz z cytatem

Dlaczego polskie automaty do gier są tak popularne wśród graczy amerykańskich, brytyjskich i zagranicznych? Jest wiele powodów. Ja też ich osobiście podziwiam. Wystarczy wejść na -- SPAM --twist-game.com/ Na pewno Ci się spodoba. Dziękuję za uwagę.

sashkalove Dołączył: 03 Wrz 2022
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post krainafilmow
Wysłany: Pon Sty 02, 2023 11:20 pm
Odpowiedz z cytatem

[url]-- SPAM --krainafilmow.com/film/gdzie-obejrzec-gra-fortuny-caly-film/[/url]
Gorąco polecam!

krainafilmow
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)