MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Zuzza
Wysłany: Pią Lut 15, 2008 8:29 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam,
Robie tatuaz i chcialabym zeby to byla jaszczurka na dole brzucha, ale nie moge znlezc nic interesujacego. Obejrzalam juz chyba wszyskie strony w necie i nic Smile Pomózcie mi cos wybrac naprawde fajnego i ciekawego. Moze ktos sprobuje cos specjalnie dla mnie narysowac?? Smile tylko nie piszcie zebym wybrala w salonie, bo to jka narazie nie mozliwe.
Z góry wielkie dzieki za wszyskie propozycje Very Happy

Zuzza
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pon Lut 18, 2008 5:41 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Zuzza"]Witam,
Robie tatuaz i chcialabym zeby to byla jaszczurka na dole brzucha, ale nie moge znlezc nic interesujacego. Obejrzalam juz chyba wszyskie strony w necie i nic Smile Pomózcie mi cos wybrac naprawde fajnego i ciekawego. Moze ktos sprobuje cos specjalnie dla mnie narysowac?? Smile tylko nie piszcie zebym wybrala w salonie, bo to jka narazie nie mozliwe.
Z góry wielkie dzieki za wszyskie propozycje Very Happy[/quote]

Po 1 Exclamation Tatuazysta moze Ci narysowac wzorek, ktory chcesz. No chyba, ze nie umie rysowac, to wtedy nawet bym sie u tego kogos nie dziergal.
Moze tutaj coś znajdziesz -- SPAM --images.google.pl/images?hl=pl&q=lizard+tattoo&gbv=2


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Zuzza
Wysłany: Pon Lut 18, 2008 5:51 pm
Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze Exclamation tatuarzysta mieszka daleko dlatego chcialm jechac juz z czyms gotowym ale jezeli nic nie znajde to pojade bez niczego i mi cos narysuje. Dziekuje Ci bardzo za te strone ale juz tam oglądalam Smile

Zuzza
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pon Lut 18, 2008 5:53 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Zuzza"]Po pierwsze Exclamation tatuarzysta mieszka daleko dlatego chcialm jechac juz z czyms gotowym ale jezeli nic nie znajde to pojade bez niczego i mi cos narysuje. Dziekuje Ci bardzo za te strone ale juz tam oglądalam Smile[/quote]

A co za problem zeby tatuazysta narysowal wzor zeskanowal i Ci go wyslal? W koncu placisz mu za to.


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pon Lut 18, 2008 7:11 pm
Odpowiedz z cytatem

hmm... moze warto sie nad tym pomysłem zastanowic Smile ale to nie zmienia faktu ze i tak bym chciala cos znalezc ( z pomoca) a skanowanie rysunków zostawic jako ostatecznosc... w koncu mi sie nie spieszy Smile

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)