MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Omen69
Wysłany: Sob Lut 09, 2008 1:17 pm
Odpowiedz z cytatem

Mam pytanko umowilem sie juz na tatuaz na przyszly tydzien mam juz wzor itd wszystko jest ustalone,ale zaczyna mnie brac przeziebienie katar i lekko kaszle.jakie znaczenie ma choroba dlaczego nie moge zrobic sobie tatuazu jak jestem przeziebiony.i co by sie stalo jezeli nie poslucham i pojde go sobie zrobic???????prosze o szybka odpowiedz.z gory dzieki

Omen69
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sob Lut 09, 2008 1:32 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Omen69"]Mam pytanko umowilem sie juz na tatuaz na przyszly tydzien mam juz wzor itd wszystko jest ustalone,ale zaczyna mnie brac przeziebienie katar i lekko kaszle.jakie znaczenie ma choroba dlaczego nie moge zrobic sobie tatuazu jak jestem przeziebiony.i co by sie stalo jezeli nie poslucham i pojde go sobie zrobic???????prosze o szybka odpowiedz.z gory dzieki[/quote]


lepiej jesli bys byl zdrowy. Praktycznie nie ma wielkiego wplywu przeziebienie i katar na robiony tatuaz, ale moze on Ci sie gorzej i dluzej goic. Lepiej wez aspiryne cos na wygrzanie i potem zrob tatuaz. Katar akurat nic nie ma do tatuazu, ale przeziebienie lepiej wyleczyc. Naskorek sie wtedy lepiej renegeruje. Aczkolwiek wiekszego wplywu na tatuaz nie ma przeziebienie.
Pozdrawiam


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Omen69
Wysłany: Nie Lut 10, 2008 12:12 pm
Odpowiedz z cytatem

a powiedz mi jeszcze co jesli do wtorku bo w tedy mam sie dziarac zaluzmy mial bym juz grype lub angine czy cos w tym stylu czy to tez bedzie tak jak w przypadku przeziebienia??

Omen69
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Nie Lut 10, 2008 3:54 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Omen69"]a powiedz mi jeszcze co jesli do wtorku bo w tedy mam sie dziarac zaluzmy mial bym juz grype lub angine czy cos w tym stylu czy to tez bedzie tak jak w przypadku przeziebienia??[/quote]

Nawet gorzej. Najlepiej przeczekac chorobe, a potem zrobic tatuaz. Podczas choroby jestes tez oslabiony co wiaze sie z tym, ze bol jest wiekszy. Jak juz wspomnialem, tatuaz bedzie sie goil dluzej i "ciezej". Nie ma co sie spieszyc. Na Twoim miejscu bym poczekal az wyzdrowieje i zrobilbym tatuaz. Chociaz wiele ludzi dziarga sie podczas jakiejs grypy, ale tak czy siak lepiej byc zdrowym. Nic wiecej nie moge powiedziec, bo napisalem tyle co wiem. Pozdro


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Omen69
Wysłany: Nie Lut 10, 2008 8:13 pm
Odpowiedz z cytatem

tylko ze wiesz ja nigdy nie miewam goraczek nie czuje sie oslabiony jestem taki jak zawsze tylko ze gzies raz za jakis czas mnie zadusi,gardlo mnie nie boli mam tylko delikatna flegme Smilea przekladalem juz tatuowanie 2 razy teraz mam szkole i nie mogse bimbac bo maturka Sad ale powiedz mi tylko tyle czy cos sie moze skamplikowac oprocz tego gojenia??czy moze z tego wynuknac cos zlego??odp proszse i juz cie nie bede nekal Smile

Omen69
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pon Lut 18, 2008 5:31 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Omen69"]tylko ze wiesz ja nigdy nie miewam goraczek nie czuje sie oslabiony jestem taki jak zawsze tylko ze gzies raz za jakis czas mnie zadusi,gardlo mnie nie boli mam tylko delikatna flegme Smilea przekladalem juz tatuowanie 2 razy teraz mam szkole i nie mogse bimbac bo maturka Sad ale powiedz mi tylko tyle czy cos sie moze skamplikowac oprocz tego gojenia??czy moze z tego wynuknac cos zlego??odp proszse i juz cie nie bede nekal Smile[/quote]


Nie nic wiecej nie wystapi. Ale zauwaz to, ze na tatuaz nawet powinno sie byc dobrze wyspanym i wypoczetym. A podczas przeziebienia? To znasz odpowiedz. Praktycznie nic sie nie stanie, oprocz tego co napisalem


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)