MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Konrad-lubin
Wysłany: Sro Lut 06, 2008 10:45 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam.. Chciałbym sobie zrobić na plecach w półkolu na łopatkach napis SKIN-HEAD gotykiem... ile coś takiego może kosztować? Jestem z Lubina na dolnymśląsku... z góry dzięki za pomoc

Konrad-lubin
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sob Lut 09, 2008 10:49 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Konrad-lubin"]Witam.. Chciałbym sobie zrobić na plecach w półkolu na łopatkach napis SKIN-HEAD gotykiem... ile coś takiego może kosztować? Jestem z Lubina na dolnymśląsku... z góry dzięki za pomoc[/quote]

Mysle ze do 500zl sie zmiescisz. Skin head? bylem skinem kiedys, ale prawde mowiac, zastanow sie czy chcesz miec wytatuowany taki napis? Co powiesz za 20 lat, kiedy Twoja ideologia sie zmieni, kiedy zrozumiesz, ze bycie skinem bylo tylko jakas ucieczka, bo zapewne jestes mlodym czlowiekiem. Ja bylem skinem patriota, ale naszczescie przeszlo mi to juz dawno. Takze przemysl sobie dokladnie, czy cale zycie chcesz byc skinhedem i zyc z ich ideologia jaka maja. Warto? Warto robisz taki napis na cale zycie? ja bym tego nie robil. Badz sobie skinem, ale pamietaj, ze bycie skinem wcale nie jest na pokaz, wcale nie musisz ubierac sie jak skin, miec tatuaze skinhedowskie, pamietaj ze to czym sie kieruejesz jest w Twojej glowie i byc moze w serce. Ale po co robisz to na swoim ciele? Chcesz w lato na plazy pokazac setka osob, ze jestes skinem? Byc moze nie obchodzi Cie to, ze pomysla o Tobie bardzo zle. Fakt sam wiesz jaki jestes. Ale naprawde Ci odradzam robienia takiego napisu. Lepiej zrob cos lepszego, cos co naprawde ma jakis sens, widzisz, kiedys chcialem miec celte wytatuowana i prawie bym to zrobil, a co bym dzis zrobil gdybym mial ta celte? napewno bym ja czyms zakryl albo usunal. Jestes zapewne dorosly, wybor nalezy do Ciebie. Ale pamietaj, ze w Polsce nie ma rodowitych skinow, nie jest tak jak kiedys, ze skin head robil swastyki, celty i temu podobne skihedowskie tatuaze. To bylo kiedys, teraz skinhd ubiera sie normalnie, nawet w koszule i chodzi pod krawatem. Nie ubior, nie tatuaz swiadczy o Tobie ze jestes skinem - pamietaj. Lepiesz wpisz www.google.pl i tam wpsiz "sentencje lacinskie" i wybierz sobie super powiedzenie. To lepsze rozwiazanie, nizeli chodzic cale zycie z tatuazem skihedowskim. Owszem, to Twoje cialo, ale musisz wiedziec, ze opinia ludzi, tez powinna sie dla Ciebie liczyc. Pomyslales, co powie kiedys na to Twoja zona? Twoje dziecko? Myslisz, ze porzadna kobiete nie bedzie gryzlo to, ze masz skinhedowski tatuaz? Moze to pozniej bedziesz traktowa jako pamiatke po latach mlodosci, ale moim zdaniem lepiej miec piekniejsza pamiatke na skorze z lat mlodosci. Takze po tym co napisalem, mam ogromna nadzieje, ze zastanowisz sie chociaz jeden raz i dokladnie przemyslisz, czy taki wasnie napis SKINHEAD chcesz miec na swoim ciele. Pozdrawiam Cie serdecznie


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sob Sty 03, 2009 1:05 am
Odpowiedz z cytatem

Dokładnie popieram to co piszesz.
Ja też bawiłem się w to kiedyś i sam byłem skinem.
Tatuaż mam ale to nie napis tylko nasz orzełek z flagą w pazurach. Po latach ideologi niezmieniłem ale przynajmniej jak ściągne koszulke to nikt mnie palcem nie wytyka.

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sob Sty 03, 2009 10:38 am
Odpowiedz z cytatem

Dzieki Wink Przy okazji zajrzyj na nowe forum www.tatuaze-pila.wxv.pl Very Happy


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)