Forum Tattoo Forum - Wszystko o tatuażu Strona Główna
  •   • Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Szukaj w internecie    szukaj na Miki Tattoo

Włosy łonowe a tatuaż :) Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

R E K L A M A

r e k l a m a

Autor Wiadomość
gość
Gość

PostWysłany: Sob Lut 02, 2008 1:48 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Pytanie male mam...chce zrobić tattoo w miejscu,w którym normalnie powinny rosnać włosy łonowe Wink normalnie nie gole ich,tylko depiluję.czy po zrobieniu tatuażu nadal będe mogla depilowac,czy trzeba będzie przerzucić się na golenie?Zorientowanych prosze o odpowiedź Wink
Salome87

PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 10:08 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

gość napisał:
Pytanie male mam...chce zrobić tattoo w miejscu,w którym normalnie powinny rosnać włosy łonowe Wink normalnie nie gole ich,tylko depiluję.czy po zrobieniu tatuażu nadal będe mogla depilowac,czy trzeba będzie przerzucić się na golenie?Zorientowanych prosze o odpowiedź Wink
szczerze mowiec wydaje mi sie ze najlepiej w tym wypadku posluzyc sie laserowa depilacja. pozniej nie musisz sie martwis o golenie Very Happy

PostWysłany: Sob Lut 09, 2008 10:55 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

gość napisał:

Tak, mozesz sie nadal depilowac. Barwnik jest pod naskorkiem a podczas depilacji nie naruszasz naskorka. No chyba, ze robisz to zyletka i jesli glebiej sie zatniesz mozesz uszkodzic tatuaz. Ale posiadajac wiedze, taka jaka mam, depilacja nie wplywa absolutnie na tatuaz. Wiec nie masz sie czym martwic. Pozdrawiam
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach