MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Lukasz_UK Posty: 1
Wysłany: Czw Sty 31, 2008 7:45 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam i od razu na wstępie przechodzę do sedna pytania a mianowicie:
3 dni temu zrobilem sobie w studiu pierwszy tak duży tatulaz (1 sesja za mna) i mam watpliwosci co do jakosci wykonania. Wiem ze tatulaz nie jest jeszcze skonczony ale mimo wszystko prosilbym o opinie na temam wykonania i ewentualnych bledow.

Wydaje mi sie ze niektore linie sa grobsze niektore ciensze inne zas lekko nierowne. Czy to ma wplyw na efekt koncowy ??? i czy ewentualna korekta jest mozliwa???

aha i w miejcu na obojczyku (tam gdzie najbardziej bolalo mam delikatne siniaki czy to normalne? (i te linie sa glownie krzywe)

ponizej dolaczam kilka zdjec, mam tylko nadzieje ze sie pojawia....




[URL=-- SPAM --img403.imageshack.us/my.php?image=dsc01421ad8.jpg][img]-- SPAM --img403.imageshack.us/img403/8076/dsc01421ad8.th.jpg[/img][/URL]
[URL=-- SPAM --img132.imageshack.us/my.php?image=dsc01420jv3.jpg][img]-- SPAM --img132.imageshack.us/img132/5324/dsc01420jv3.th.jpg[/img][/URL]
[URL=-- SPAM --img87.imageshack.us/my.php?image=dsc01419sj1.jpg][img]-- SPAM --img87.imageshack.us/img87/3773/dsc01419sj1.th.jpg[/img][/URL]
[URL=-- SPAM --img87.imageshack.us/my.php?image=dsc01418rn7.jpg][img]-- SPAM --img87.imageshack.us/img87/1421/dsc01418rn7.th.jpg[/img][/URL]
[URL=-- SPAM --img87.imageshack.us/my.php?image=dsc01417bk7.jpg][img]-- SPAM --img87.imageshack.us/img87/8544/dsc01417bk7.th.jpg[/img][/URL]

Lukasz_UK Dołączył: 31 Sty 2008 Skąd: UK
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post MaćQ
Wysłany: Pią Lut 01, 2008 2:19 pm
Odpowiedz z cytatem

Powiem wprost ... wg.mnie zostałeś poprostu okaleczony kontur twojego tatuazu jest krzywy postrzepiony, nierowny pozatym na jednym zdjeciu widac plame rozlanego tuszu pod skora. Zdecydowanie unikaj 2 sesji w tym studiu idz do prawdziwego studia sprawdz najpierw ich galerie i zainwestuj pieniadze bo ten tatuaz wymaga wielu poprawek.

MaćQ
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sob Lut 02, 2008 6:05 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Lukasz_UK"]Witam i od razu na wstępie przechodzę do sedna pytania a mianowicie:
3 dni temu zrobilem sobie w studiu pierwszy tak duży tatulaz (1 sesja za mna) i mam watpliwosci co do jakosci wykonania. Wiem ze tatulaz nie jest jeszcze skonczony ale mimo wszystko prosilbym o opinie na temam wykonania i ewentualnych bledow.

Wydaje mi sie ze niektore linie sa grobsze niektore ciensze inne zas lekko nierowne. Czy to ma wplyw na efekt koncowy ??? i czy ewentualna korekta jest mozliwa???

aha i w miejcu na obojczyku (tam gdzie najbardziej bolalo mam delikatne siniaki czy to normalne? (i te linie sa glownie krzywe)

ponizej dolaczam kilka zdjec, mam tylko nadzieje ze sie pojawia....



Siniaki czesto wystepuja, gdy igla jest zbyt tepa i gdy ktos nie ma dobrej wprawy. Co do kontur, faktycznie sa grubsze a nie ktore ciensze. Odradzam Ci pojscia ponownie do tgo tatuazysty. Ale na Twoim miejscu bym poszedl przedstawil to jak CI wykonal i prosil chociaz o czesciwy zwrot pieniedzy gdyz nie zostal wykonany on profesjonalnie. Aczkolwiek jesli bedzie na blache (caly wypelniony) lub cieniowany to nie bedzie juz widac tego ze kontur masz grubszy a jeden cienszy


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sob Lut 02, 2008 6:06 am
Odpowiedz z cytatem

Wzorek masz super Smile


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Salome87 Posty: 19
Wysłany: Pon Lut 04, 2008 10:12 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="MaćQ"]Powiem wprost ... wg.mnie zostałeś poprostu okaleczony kontur twojego tatuazu jest krzywy postrzepiony, nierowny pozatym na jednym zdjeciu widac plame rozlanego tuszu pod skora. Zdecydowanie unikaj 2 sesji w tym studiu idz do prawdziwego studia sprawdz najpierw ich galerie i zainwestuj pieniadze bo ten tatuaz wymaga wielu poprawek.[/quote] MaćQ ma racje lepiej nie rydzykuj... ktos niezlego szita odstawil... Shocked


Salome87 Dołączył: 30 Gru 2007
_________________
Salome... grzesznica?
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Sanchez
Wysłany: Sro Lut 20, 2008 9:13 pm
Odpowiedz z cytatem

Ale zapominacie ze to nie tylko winna osoby ktora tatuluje
przeciez lukasz mogl sie poroszyc albo lekko drgnac i zawsze to troche psoje efekt

Sanchez
Post TommiCrazy Posty: 27
Wysłany: Czw Cze 26, 2008 9:28 pm
Odpowiedz z cytatem

sam pracuje w UK, trzeba przyznac ze poziom ogolny tu jest kiepski, choc co do wypelnien tribali nie jest u nich zle, jednak ksztalt twojego tattooazu ma wiele bledow, ( do poprawienia)

linie przed wypelnieniem nie musza byc idealnie gladkie gdyz linie i tak sie robi tuszem do lini a wypelnienie tuszem gestszym, rozniece potem nei zucaja sie w oczy, jednak trzeba pamietac ze dobre studio robi poprawki za free, a tribal super czarny za pierwszym razem nie bedzie.

moje zastrzezenia sa co do sposobu jak linie ida do szpica, powinny tworzyc ladne smukle ksztalty a tu sa line garbate, a to po wypelnieniu bedzie widoczne, jedynce co moge cie pocieszyc to to ze widzialem duzo gorsze w studiach.

z innych spraw to mniemam ze wypelnienia w szpicach ci zrobil igla do lini a to duzy blad, mogl wypelnienia zrobic na pare milimetrow ale nie az tyle


TommiCrazy Dołączył: 15 Lut 2005 Skąd: POLSKA / ANGLIA
_________________
www.tommicrazy.com
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)