MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post pomocy!!
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 2:35 am
Odpowiedz z cytatem

dzisiaj zauwazyłam ze jedna linnia moje tatuazu spuchła,(kawałek tatuaża wystaje odrobinebardziej niż reszta) przy tym nie swedzi, a tatułaz byl robiony w lipcu i wszytsko do tej pory bylo ok , co mo jest
ps. czy to może byc wina solarium?(zaczełam na nie chodzic 2 tygodnie temu)

pomocy!!
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Wto Sty 29, 2008 10:01 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="pomocy!!"]dzisiaj zauwazyłam ze jedna linnia moje tatuazu spuchła,(kawałek tatuaża wystaje odrobinebardziej niż reszta) przy tym nie swedzi, a tatułaz byl robiony w lipcu i wszytsko do tej pory bylo ok , co mo jest
ps. czy to może byc wina solarium?(zaczełam na nie chodzic 2 tygodnie temu)[/quote]


Spoko, tez tak mam czasami, ze kontury mi puchna (linie) ale mnie to akurat swedzi. Mysle ze to nic powaznego, byc moze to przez solarium. Byc moze jakies uczulenie. Jesli problem bedzie sie powtarzal to udaj sie do deramtologa. Solarium nie powinno miec nic do tatuazu, gdyz dawno go mialas robionego i jest zagojony.


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)