MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Ciemny
Wysłany: Pią Sty 18, 2008 6:52 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam,mam bardzo laickie pytanie. Otóż mój brat ma dwie małe kropeczki (podobne do śpioszków) na wskazującym i środkowym palcu i gadał mi żebym zrobił takie same. Zrobic znaczki tam gdzie brat nie mam możliwosci, a w studiu ceną wyjsciową jest 120zł a nie będe tyle wydawał dla dwóch kropek na palcach. Jeśli ktoś mogłby mi pomóc i powiedzieć jak te dwie kropki wykonac bez maszynki (np. patyczkiem do uszu i igłą) i miał jakies zdjęcia instruujące to byłbym wdzięczny, pozdrawiam.


moj e mail tomekpp@poczta.fm lub Ciemny86 na skype.

Ciemny
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pią Sty 18, 2008 7:43 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Ciemny"]Witam,mam bardzo laickie pytanie. Otóż mój brat ma dwie małe kropeczki (podobne do śpioszków) na wskazującym i środkowym palcu i gadał mi żebym zrobił takie same. Zrobic znaczki tam gdzie brat nie mam możliwosci, a w studiu ceną wyjsciową jest 120zł a nie będe tyle wydawał dla dwóch kropek na palcach. Jeśli ktoś mogłby mi pomóc i powiedzieć jak te dwie kropki wykonac bez maszynki (np. patyczkiem do uszu i igłą) i miał jakies zdjęcia instruujące to byłbym wdzięczny, pozdrawiam.


moj e mail tomekpp@poczta.fm lub Ciemny86 na skype.[/quote]


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pią Sty 18, 2008 7:47 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Ciemny"]Witam,mam bardzo laickie pytanie. Otóż mój brat ma dwie małe kropeczki (podobne do śpioszków) na wskazującym i środkowym palcu i gadał mi żebym zrobił takie same. Zrobic znaczki tam gdzie brat nie mam możliwosci, a w studiu ceną wyjsciową jest 120zł a nie będe tyle wydawał dla dwóch kropek na palcach. Jeśli ktoś mogłby mi pomóc i powiedzieć jak te dwie kropki wykonac bez maszynki (np. patyczkiem do uszu i igłą) i miał jakies zdjęcia instruujące to byłbym wdzięczny, pozdrawiam.


moj e mail tomekpp@poczta.fm lub Ciemny86 na skype.[/quote]


Kup najciensza strune do gitary. Tusz rystor (cena 6zl) albo rotring (cena 12zl). nastepnie utnij kawalek struny, powiedzmy, z 5 cm i to wywal. Bo nie wiadomo, kto tym sie ukluł w fabryce. Nastepnie utnij kilku centrymentrowy kawalek struny, naostrz strune pilniczkiem do paznokci, nastepnie wygotuj we wrzatku 40 minut, ale sprawdzam co chwile, czy wodan nie wyparowala. Potem zamocz w spirytuse salicynowym, badz z % Wink Strune mozes umiescic w czyms sztywnym, ale do dwoch kropek nie jest to koniecznie. Przemyj palce dokladnie. Zamocz intensywnie strune i zrob kilka nakłuć powiedzmy na 2 mm, nakłuc niech bedzie okolo 7, ale za kazdym razem maczaj strune tuszu. No i po sprawie Smile Albo zamiast struny, kup najciensza igla w aptece, taka do zastrzykow Smile Jest ona sterylna. Jesli chcesz sie zrewanzowac za pomoc zajrzyj na moje forum www.tattoo.vdd.pl Pozdro Wink


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)