MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post no name Posty: 41
Wysłany: Wto Sty 13, 2009 9:58 pm
Odpowiedz z cytatem

Nie.........ty nie piszesz jak tattoo, ty mimo 20 lat jesteś totalnym matołem i nieukiem, który nie potrafi sklecić czytelnych kilku zdań, wstawić jakiegokolwiek przecinka, a tym bardziej wysłowić się jak człowiek żyjący wśród innych ludzi. Ty jesteś chyba jakiđ leśny buc.
A co do dziarania - WYMODEROWANO - na czole - nie wiem jak byłeś wychowany.....może u ciebie w domu ojciec właśnie tak okazywał ci czułość - ale uświadomię cie, normalni ludzie nie stukają się - WYMODEROWANO - w czoło (przejdź się może do jakiegoś specjalisty lekarza żeby ci psychikę zdiagnozował, tylko zabierz skarpety na zmianę bo możesz długo do domu nie wrócić).
Bardzo ci dziękuję za ten post, umiliłeś mi śmiechem cały wieczór. Zaiste, nasze społeczeństwo rozwija się i ewoluuje, ale są wyjątki, jak sam nam pokazałeś Smile
pozdrawiam


no name Dołączył: 09 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post badmarienberg5 Posty: 2
Wysłany: Sob Lip 04, 2009 12:34 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam Wtajemniczonych Cool Moje zdanie jest takie..,a

mienowicie..Tematów jak "samoróbka" nie powinno w ogóle być..tzn..Powinno w ogóle się nie odpisywać na tego rodzaju posty.Żyjemy w 21 wieku..akcesoria są ogólnie dostępne i wcale nie drogie!!..Każdy zdrowy człowiek o tym doskonale wie i nie bawi się w pierdolenie o Szopenie samoróbką!!!

badmarienberg5 Dołączył: 24 Cze 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pią Sty 22, 2010 8:12 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="szary20"]alora siema przeczytalem caly temat i mam z was wszystkich zwale^^ zauwazcie z tego co wiem mowie bo sam mam taki tatuaz robiony kolka skladala sie ona z silniczka z walkmena ktory sie obkreca do tego masz zabadke i drucik ktory sie kreci do okola lecz porusza sie igla w dol i w gore do tego drucika nie wzne z czego zrobiony najlepiej z nierdzewki doczepiona nie na stale igla albo ta jak mowia struna od gitary^^ heh dobre zauwazcie tez ze co wy pierdolicie choroby ok a co to za problem jest wypazyc 10 razy igle?? albo nagrzac ja do czerwieniosci?? i po sprawie najwazniejsze jest to jakiego tuszu uzywasz jak to robisz normalnym tuszem od dlugopisow lub piura to brawo za intiligencje^^ kazdy tusz jest wjakims stopniu niebezpieczny ale bez przesady sam teraz pracuje nad taka kolka i jakbym mial komus robic tatuaz to napewno bym tego nie robil o wiem jakie jest ryzyko robie ja tylko do uzytku wlasnego moja konstrukcja bedzie tak wygladala :
-Silnik od walkmena
-zamiast dlugopisu czy czegos tam szwagier mi robi mocowanie rurke tak jak dlugopis z nierdzewki
-zadnych akumulatorow - wole sobie na baterie zrobic^^
-od silniczka zabadka doczepiona do niej mala spiralka z jakiegos tam druciku a do niej drut ktury bedzie szedl przez ta nierdzewke a do tego drucika doczepiana igla ktora bedzie wypalana 100 razy przed robieniem czego kolwiek [ troche pomysl jak zrobic kolke ]
Tylko mowie rob to na sobie albo na kroliku doswiadczalnym bo nie gwarantuje bezpieczenstwa i zawsze inwestuj w rekawiczki gumowe takie jakie maja w szpitalu bo to nieznaczy ze przez dotyk dloni nie mozesz sobie czegos zrobic aa i igla powinna wchodzic w skore conajmniej na 1 mm nie wiecej!!! bo zostanie Ci blizna i zawsze smaruj to kremem po zrobieniu tatoo Powodzenia
a jak ktos chce zebym zrobil mu tatuaz to bardzo chetnie ale wykonam to w ten sposob: - WYMODEROWANO - wam wydziergam ^^ hahaha no dawaj kolo ten ktory mowisz ile taten moze miec lat co ty na to?? bo widze ze kozak jestes xD ja mu obstawiam - WYMODEROWANO - wie ile moze 18 moze 20 moze 10 ale to ze ktos sie wypowiada wtaki a nie inny sposub to nic nie znaczy ze moze miec 10 lat poprostu brak .ale ty pierdolisz bzdury.

Gość
Post zielak26
Wysłany: Sob Mar 13, 2010 2:29 pm
Odpowiedz z cytatem

sam zaczynalem od kolki po profesionalny sprzet... wiec nic w tym dziwnego ze chlopak chce od tego zaczac synek...

zielak26
Post Gość
Wysłany: Sob Maj 28, 2011 12:50 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="zielak26"]sam zaczynalem od kolki po profesionalny sprzet... wiec nic w tym dziwnego ze chlopak chce od tego zaczac synek...[/quote]

ja zaczynałem jakieś 20 lat temu,kolki ze struny owijane nicią na której trzymał się tusz,maszynka oczywiście na silniczku,zasilacz zwykły od 3-12 wolt,w korpusie była rurka z nierdzewki średnicy wkładu od długopisu w której były mocowane kolki.Żeby kolka chodziła prosto w korpusie były dwie tuleje prowadzące a do rurki była przylutowana grubsza struna która była połączona z silniczkiem.Jeden gość w Polsce tylko w tych czasach sprowadzał sprzęt bodajże z Opola o ile dobrze pamiętam a cena sprzętu,sterylizator,tusze itd była taka że za nią można było kupić dwa kilku letnie polonezy Wink .Maszynki też robią ludzie więc niektórzy z nas też potrafią zrobić,igły też ostrzą ludzie (maszyny) sterylizacja jest bardzo ważną sprawą,ale.... czy ktokolwiek z Was nigdy się nie obdarł w tzw: piaskownicy? gdzie sikały koty,psy ? czy ktoś umarł z tego powodu? .Nie zrozumcie mnie źle Wink od kilku lat mam profesjonalny sprzęt i szczerze mówiąc nie dał bym się w tych czasach dziarać takim czymś (igły,kolki) jak to było dawniej.Może wiecie jak w tamtych czasach uzyskiwało się czarny barwnik w więzieniach ? otóż tak :
paliło się podeszwy od butów (czarne) a uzyskaną sadzę mieszało się z moczem osoby która miała być tatuowana,to dopiero szok ale nie znam przypadków śmiertelnych z tego okresu.
kolki ostrzyłem sam i uwierzcie mi były tak ostre jak te oryginalne teraz,tatuaże które robiłem do dziś wyglądają powiedzmy ok Wink ,tusze na topie to była tzw: perełka ,nie wychodziła na czarno raczej ciemny granat
Reasumując: w dobie dzisiejszej technologi i cenach jakie teraz są nie bawił bym się w kombinacje z maszynkami,kolkami i kombinowanie z pigmentami Wink mamy to wszystko w zasięgu ręki więc i po co?
Mnie na taki (nowy) sprzęt jest teraz stać ale dawniej nie było i w cale nie było tak źle Wink
oki strzeliłem trochę moich wypocin i idę strzelić browarka a pora już późna Smile jak czegoś nie dopisałem to przepraszam i obiecuję poprawę Wink
ps:starajmy się pomagać -młodym- a nie jechać po nich jak po ........
pozdrawiam

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Maj 28, 2011 1:01 am
Odpowiedz z cytatem

aha odnośnie mojej wypowiedzi wyżej NIGDY nie używałem tej samej kolki dla innej osoby,sprawa oczywista jak dla mnie

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Mar 19, 2012 8:16 pm
Odpowiedz z cytatem

witam prosze o info czy ta maszynka jest dobra do nauki tatuowania i czy nadaje sie do wypełniania

-- SPAM --abaddon.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_new.tpl&product_id=186&category_id=5&option=com_virtuemart&Itemid=11

bardzo prosze o pomoc i odp na e-mail barabarablaszczyk@gmail.com

Gość
Post tatuatori
Wysłany: Pią Maj 16, 2014 12:13 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam widze ze niektorzy nie wiedza co to kolka bo na pewno nie jest to maszynka a sama igla ,dzieciaki tu pisza jak uwazaja ze struna jest super i jakies tusze dziwne ,bo nawet japonczycy ktorzy dziaraja kolka uzywaja jednorazowych igiel i oryginalne tusze,a sami siebie to niech dziaraja nawet wykalaczka juz po uzyciu,bo z takim czyms to lepiej sie nie brac za tatuowanie .

tatuatori
Post Gość
Wysłany: Sro Gru 06, 2023 2:47 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Salome87"][quote="Anonymous"]wiesz, jesli ktos jest dobrym tatuazysta to i takim czyms zrobie profesjonalny tatuaz Wink[/quote] HALO!!! mamy chyba 21 wiek tak?! Koles ja nie pracuje ale na maszynke kilka zlotych dalam rade nazbierac! kilka fajek mniej... piwko tez moze wystarczyc jedno a nie 5 i juz masz cos odlozone!! no chyba zes sadysta masz satysfakcje z krzywdzenia kogos... Rolling Eyes[/quote]
Dlaczego od razu że krzywdzenie ludzi?? Kiedyś się ręcznie kolką robiło i to były profesjonalne. Dla mnie osobiście prawdziwy tatuaż jest właśnie zrobiony w ten sposób i w takich warunkach. Pozdrawiam

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Sprzęt do tatuażu

Idź do strony Poprzedni  1, 2

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)