MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post grzes
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 11:57 pm
Odpowiedz z cytatem

witam
zastanawiam sie nad zrobieniem pierwszego w zyciu tatuazu i potrzebuje kilku odpowiedzi

lepiej robic mono czy kolorowy tatuaz?? jakie sa roznice w cenie??

gdzie najlepiej zrobia mi tatuaz w krakowie, katowicach lub okolicach??

poszukuje jakies fajne motywy z wezami mozecie polcic mi jakies stronki gdzie takie znajde

pozdrawiam
grzes

grzes
Post ugly
Wysłany: Sob Sty 22, 2005 11:22 am
Odpowiedz z cytatem

polecam studio RECTUM w katowicach, w bytomiu ...
sprawdz: http://www.tatuaze.slask.pl/

a co do wezy...sproboj uzyc wyszukiwarki (google, znasz?)
http://images.google.pl/images?q=snake+tattoo&hl=pl&btnG=Szukaj+z+Google

ugly
Post TommiCrazy Posty: 27
Wysłany: Wto Lut 15, 2005 3:43 pm
Odpowiedz z cytatem

kolor jest indywidulną kwestią gustu, zalezy jak się lepiej czujemy, zrobienie w kolorze lub w odnieniach szarosci niema dlamnie znaczenia, robi sie podobnie , z kolorkami schodzi ciut dłużej i nieprawdą jest ( bo czesto sie ludzie pytją) ze kolor szybciej blaknie, mity z więzienia kiedy barwniku uzyskiwano z szkoda mowić czego. pozdrawiam.

a co do miejsca wykonania to moge polecić pare osob w studiach(krakow) ale to kwestia wzoru, wiem w czym kto jest dobry, im lepsi mają lepsze ceny ( choc niezawsze)
ja się niebawie w takie prace z internetu, ja robie dla siebie , pozastudiem. wiec mozesz liczyc na moją obiektywnosc bo nic z tego miał niebęde

TommiCrazy Dołączył: 15 Lut 2005 Skąd: POLSKA / ANGLIA
Wysłany: Pią Lis 11, 2005 4:35 pm
Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem kolorowe tatuaże są conajmniej śmieszne. Ciężko znaleźć kolory pasujące do ludzkiej skóry. MONO! Smile

ave

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach