MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Pon Lis 16, 2009 8:33 pm
Odpowiedz z cytatem

ale wy jestescie pierdolnieci niby sie takich rzeczy nie mowi ale co tobie zalezy jak komus powiesz? ja to mam wyjebane bo ja pytan na forum zadawac nie musze ale musialem napisac widzadz ta zenadna rozmowe jak ktos sie pyta to sie odpowiada a nie krytykuje oho bo wy jestescie kozaki wow pokolenia JP Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Gość
Post Gosć
Wysłany: Nie Kwi 11, 2010 7:28 pm
Odpowiedz z cytatem

Dokładnie jak jesteście ok i kiedys traficie to się dowiecie a narazie nie powinno was to interesować!!!! jakby kazdy znał znaczenie wszystkich tatuazy więziennych to kazdy frajer by wiedział a tak ci co powinni to zobaczą i wiedzą o co chodzi;]

Gosć
Post Syś
Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 10:39 pm
Odpowiedz z cytatem

ha.. a ja jestem kobietą .. i sobie zrobiłam ten napis na prawym barku .. jestem z niego bardzo zadowolna ... odzwierciedla wiele mojego życia i wogóle .. wogóle nie kojarzy mi sie z kryminałem itp.. a odnośnie kropek w różnych miejscach ..
za uchem , kolana , oczy jak kolega wspomniał lub dłonie ..
Ci co sobie to robią to wiedzą i to jest ważne ..
A jak ktoś nie chce powiedzieć to znaczy że ma powód Wink

Tatuaż jest dla Ciebie i ma ci o czymś mówić a nie dla ludzi którzy na niego patrzą ...

Syś
Post crocus27
Wysłany: Czw Sie 19, 2010 9:56 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]nie interesujcie się tym co was nie dotyczy. gryps po to zrobił te oznaczenia żeby byli pewni komu mogą ufać. i ja uważam ze wogole te sprawy nie powinny wyjść z wiezienia tak jak oznaczenia tatuaży tak jak i ich mowa... gryps to ludzie którzy jako nieliczni trzymają się zasad i tępią sprzedawczyków i gwałcicieli i za to należy im się szacunek!!! a jak chcecie się dowiedzieć to na puchę wcale trudno nie jest trafić droga wolna!!![/quote]Żeby robić sobie tatuaże żywcem wyjetew z kryminału to trzeba znać ich znaczenie a i tak to sie nie dotyczy wiekszości z nich.to znaczy że przy pierwszej lepszej okazji jak ktos kto siedział obczaji goscia z tatuażami typowo wieziennymi i rozkmini że ten koleś ma wielki - WYMODEROWANO - z puchą to go dojebie. To tak dla laików bo reszty nie zakumacie.nara

crocus27
Post Gość
Wysłany: Pon Lut 21, 2011 9:41 pm
Odpowiedz z cytatem

a ja uważam, że grypsują tylko - WYMODEROWANO -! Robienie sobie kropek pod oczami czy tatułowanie powiem to zabawa dla pojebów Smile Ludzie ogarnijcie się!! Kto normalny sobie kropki na oczach robi ?! Buahahahahahaha

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Kwi 23, 2011 12:52 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]nie interesujcie się tym co was nie dotyczy. gryps po to zrobił te oznaczenia żeby byli pewni komu mogą ufać. i ja uważam ze wogole te sprawy nie powinny wyjść z wiezienia tak jak oznaczenia tatuaży tak jak i ich mowa... gryps to ludzie którzy jako nieliczni trzymają się zasad i tępią sprzedawczyków i gwałcicieli i za to należy im się szacunek!!! a jak chcecie się dowiedzieć to na puchę wcale trudno nie jest trafić droga wolna!!![/quote]


"gryps to ludzie.." co Ty czlowieku mowisz ? nie masz pojecia a najwiecej szczekasz, nie trzeba miec tatuazy zeby byc gitem, to sie zmienia z biegiem czasu od kiedy tatuaz jest ozdoba. kolega co siedzial za 10 nagadal Ci glupot a ty powtarzasz, nie ladnie. 99% ludzi w celach nie jest dumna ze tam trafila, reszta to bez mozgi. za duzo filmow,pamietaj ze wiezienie lamie najtwardszych, a tatuaz nie wystarczy zeby Ci ktos ufal. pozdrawiam

Gość
Post krzysiek8899
Wysłany: Czw Lip 07, 2011 6:33 am
Odpowiedz z cytatem

chcialbym sie dowiedziec co znacz te piec kropek na prawej dloni bo jak robilem sobie dziare to testowalem kolke i zrobilem 5 kropek a poyniej sie dowiedzialem ze to dziara wiezienna


[quote="Anonymous"]nie interesujcie się tym co was nie dotyczy. gryps po to zrobił te oznaczenia żeby byli pewni komu mogą ufać. i ja uważam ze wogole te sprawy nie powinny wyjść z wiezienia tak jak oznaczenia tatuaży tak jak i ich mowa... gryps to ludzie którzy jako nieliczni trzymają się zasad i tępią sprzedawczyków i gwałcicieli i za to należy im się szacunek!!! a jak chcecie się dowiedzieć to na puchę wcale trudno nie jest trafić droga wolna!!![/quote]

krzysiek8899
Post Gość
Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 9:09 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="kat."][color=violet]a co znaczy 5 kropek na lewej dłoni! pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym??
chciałabym poznać odpowiedz na to pytanie bo od pewnego czasu mnie dręczy. [/color][/quote] to znaczy ze grypsuje albo grypsował

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Wrz 03, 2011 2:58 am
Odpowiedz z cytatem

siemanko. Mam na planie zrobić sobie tatuaż LAW IS FICTION. I tu moje pytanie - czy też nie będzie nawiązywał do kryminału czy do czegoś takiego. Dzięki za odp.

Gość
Post Malowany emeryt
Wysłany: Wto Paź 04, 2011 8:12 pm
Odpowiedz z cytatem

Jedna kropka pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym złodziej, kropka i półksiężyc złodziej nocny, pięć kropek jak na kostce do gry złodziej w potrzasku.
Kropki na powiekach-Śpioch (nie budzić)
Mgiełki, czyli podkreślone oczy tak jak robią to dziewczyny kredką, to "Dużo widzę-mało mówię"
Kropka pod okiem to cynkówka czyli git, w kąciku oka cyngwajs.
Kropka na nosie -tropiciel albo gościu spał na koju i mu kolka z półki spadła Very Happy
za uchem kropka konfident (zazwyczaj robiona na siłę)
kreska kropka kreska, zazwyczaj na nadgarstku to przerwa w życiorysie
Wiele więzień w Polsce ma swoje emblematy rozpoznawcze dla przykładu, jaskółki to zakład karny w Iławie
Kropka pomiędzy oczyma to świr, człowiek nie obliczalny, kiedyś również palmę na skroni tatuowali
Skróty:
ŚKFWLZ- Śmierć Kut**ą i frajerom wolność ludziom i złodziejom
PSM-Pamietam słowa Matki lub Pierd**lę same małolatki
KŚMO- to starzy więźniowie: Kara śmierci miliccji obywatelskiej, teraz powinno być KŚPO
Jeżeli masz jakiś tatuaż, którego mieć nie powinieneś, to po protu będziesz go pod celą tarł aż zetrzesz i tyle.
Tak samo jest ze stopniami wojskowymi na klatce piersiowej lub barkach, to się robi tylko adekwatnie do odsiedzianych lat
To nie są lata 50-60 by robić z tego tajemnice, większość rozpoznaje więzienne dziary, osoby powyżej, które kozaczą i piszą teksty typu ..."pójdziesz to zobaczysz" lub " nie wnikaj " itp
To kojarzą mi się z gościem, który pod celą przejściową witał świeżaka w "Symetrii" a wszyscy wiemy jak skończył.
I nie bez strachu, tak jak wspomniałem to nie te lata, teraz Ci co pierwszy raz siedzą z tymi co pierwszy raz i za podobne przestępstwa, nikt was nie wrzuci do młodych bryków, nawet możesz sobie wybrać cele czy dla palących czy nie
Nie słuchajcie ludzi powyżej, jak jesteś normalny i charakterny to wszędzie przeżyjecie nawet w więzieniu, a jak wspomniałem takie teksty to chyba ktoś próbuje podnieść swoją pozycję we własnych oczach.
Na bank krzyżują ręcę na piersiach i mrużą oczka, żeby było bardziej gangsta

Malowany emeryt
Post Gość
Wysłany: Pią Mar 09, 2012 5:53 pm
Odpowiedz z cytatem

jesli napisales to powaznie to nie masz dla siebie za grosz szacunku i cale zycie bedziesz ladowany w kakao[/quote]

kazdy by sie dal ladowac w kakao tylko za rozne pieniadze jeden za 10 pln a inny za milion:)

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Wrz 16, 2012 7:59 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="Anonymous"][quote="www.tattoo.vdd.pl"]No dobra, jako jedyny sie wypowiem na ten temat. Mam Tatuaz wiezienny Valeria Liberta, oznacza to niech zyje wolnosc. Wszystkim, ktorzy chca zrobic sobie wiezienny tatuaz - odradzam, bo gdy wskoczycie na cele, to dostaniecie porzadny wpierdol Smile Na takie tatuaze dostaje sie pozwolenie od kryminalu. Kropka w kaciku oka tak zwana Cynkówa, oznacza, ze osoba jest Gitem. Wytatuowane powieki oznaczaja, ze osoba nic nigdy nie widziala ( zaufany czlowiek ) Pajaczyna na lokciu bez pajaka oznacza, ze koles jest zlodziejem i nie moze wyjsc ze swjego fachu. Wiecej nie napisze. Pozdro. Ps. Zapraszam na moje forum o tatuazach www.tattoo.vdd.pl Mnostwo wzorkow do sciagniecia Cool[/ ja mam tatuaz LOS AMI i siedzialem zakladzie poprawczym[/quote]


heheheh nie mogę.. może i siedziałes ale zasad to ty żadnych nie nabyłes - skąd ty wziąłes te opisówki "elementarz z przedszkola zaj..ałes? jak już wymyslasz i rozpie...alasz się na internetowym forum o znaczeniu co i jak to kim ty ku-wa jestes na wolnosci ?? "no dobra jako jedyny się wypowiem na ty forum".. - to jest najlepsze... du..y też dajesz jako jedyny? - i racja nie pisz więcej bo widzę, że dobrze szpagatami napie-alasz.

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Mar 26, 2014 9:54 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]siemanko. Mam na planie zrobić sobie tatuaż LAW IS FICTION. I tu moje pytanie - czy też nie będzie nawiązywał do kryminału czy do czegoś takiego. Dzięki za odp.[/quote]

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)