MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Klaudia0705
Wysłany: Sro Lis 12, 2008 7:46 pm
Odpowiedz z cytatem

5 kropek na lewej dłoni! pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym

oznacza to "niech zyje wolnosc"
czyli jest to znak rozpoznawalny UCIEKINIERA

Klaudia0705
Post Gość
Wysłany: Pon Lis 17, 2008 4:59 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Klaudia0705"]5 kropek na lewej dłoni! pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym

oznacza to "niech zyje wolnosc"
[list][list]czyli [/list:u][/list:u]jest to ,,,rozpoznawalny UCIEKINIERA[/quote]spadaj cioto

Gość
Post a ch*j cie to obchodzi!
Wysłany: Sro Gru 24, 2008 6:40 pm
Odpowiedz z cytatem

ja pier*ole.. dzieci wszystko ciekawi.. i po jakiego ch*ja mowisz o takich sprawach?? siedzialas ze wiesz czy moze jakis je*any sprzedawczyk ci powiedzial?? lepiej nie mieszaj sie w takie sprawy dobrze ci mowie... pzdr;)

a ch*j cie to obchodzi!
Post jo
Wysłany: Sob Sty 03, 2009 10:54 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="a ch*j cie to obchodzi!"]ja pier*ole.. dzieci wszystko ciekawi.. i po jakiego ch*ja mowisz o takich sprawach?? siedzialas ze wiesz czy moze jakis je*any sprzedawczyk ci powiedzial?? lepiej nie mieszaj sie w takie sprawy dobrze ci mowie... pzdr;)[/quote]lepiej sie nie mieszac w takie znaczenia,chcecie dziarajcie sie ale jak traficie to mocie prz..... konie

jo
Post Gość
Wysłany: Sob Sty 24, 2009 5:50 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="kat."][color=violet]a co znaczy 5 kropek na lewej dłoni! pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym??
chciałabym poznać odpowiedz na to pytanie bo od pewnego czasu mnie dręczy. [/color][/quote]



-- SPAM --tatuaze.net.pl/category/SPAM


tu jest wszystko. napewno znajdziecie czego potrzebujecie

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 1:07 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]nie interesujcie się tym co was nie dotyczy. gryps po to zrobił te oznaczenia żeby byli pewni komu mogą ufać. i ja uważam ze wogole te sprawy nie powinny wyjść z wiezienia tak jak oznaczenia tatuaży tak jak i ich mowa... gryps to ludzie którzy jako nieliczni trzymają się zasad i tępią sprzedawczyków i gwałcicieli i za to należy im się szacunek!!! a jak chcecie się dowiedzieć to na puchę wcale trudno nie jest trafić droga wolna!!![/quote]a ty pajacu kiego - WYMODEROWANO - sie prujesz?ty pewnie siedziales, ale na frajerni,albo na pytowni:D!!!

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 1:09 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="Anonymous"]nie interesujcie się tym co was nie dotyczy. gryps po to zrobił te oznaczenia żeby byli pewni komu mogą ufać. i ja uważam ze wogole te sprawy nie powinny wyjść z wiezienia tak jak oznaczenia tatuaży tak jak i ich mowa... gryps to ludzie którzy jako nieliczni trzymają się zasad i tępią sprzedawczyków i gwałcicieli i za to należy im się szacunek!!! a jak chcecie się dowiedzieć to na puchę wcale trudno nie jest trafić droga wolna!!![/quote]a ty pajacu kiego - WYMODEROWANO - sie prujesz?ty pewnie siedziales, ale na frajerni,albo na pytowni:D!!![/quote]to nie do ciebie!soraweczka!mialo byc do 666cos tam-taki frajerzyna:)

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Lut 09, 2009 8:17 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]nie interesujcie się tym co was nie dotyczy. gryps po to zrobił te oznaczenia żeby byli pewni komu mogą ufać. i ja uważam ze wogole te sprawy nie powinny wyjść z wiezienia tak jak oznaczenia tatuaży tak jak i ich mowa... gryps to ludzie którzy jako nieliczni trzymają się zasad i tępią sprzedawczyków i gwałcicieli i za to należy im się szacunek!!! a jak chcecie się dowiedzieć to na puchę wcale trudno nie jest trafić droga wolna!!![/quote]


Popieram!!!! teraz za dużo się kapeluszy rodzi temat "Grypsu" i oznaczeń "Tattoo" powinien zostać i nie wychodzić poza mury Kryminału tam jest całkiem inny świat jak tam łatwo wjedziesz to szybko - WYMODEROWANO - wyjedziesz Pozdro!!!!!
JP 100% Szacunek!!!!!!!![color=blue][/color]

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Mar 24, 2009 12:12 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]nie interesujcie się tym co was nie dotyczy. gryps po to zrobił te oznaczenia żeby byli pewni komu mogą ufać. i ja uważam ze wogole te sprawy nie powinny wyjść z wiezienia tak jak oznaczenia tatuaży tak jak i ich mowa... gryps to ludzie którzy jako nieliczni trzymają się zasad i tępią sprzedawczyków i gwałcicieli i za to należy im się szacunek!!! a jak chcecie się dowiedzieć to na puchę wcale trudno nie jest trafić droga wolna!!![/quote]


Wiesz co kolego za takie coś w kryminale już w cirki bys dostał...jeśli osoba się kulturalnie pyta...a z kryminału wynosza takie osoby bo chce szpanowac co to znaczy Twisted Evil i co jestem dziewczyna i mam tatuaż Verite Santa Ree to co niby mam wpierdol od chlopaków dostać Ci co siedzieli rozsmieszasz mnie....a co do pozwolenia od kryminału to juz dawno teraz czegoś takiego nie ma

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Mar 24, 2009 12:15 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Klaudia0705"]5 kropek na lewej dłoni! pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym

oznacza to "niech zyje wolnosc"
czyli jest to znak rozpoznawalny UCIEKINIERA[/quote]

Ej dokłądnie po H888j gadasz takie żeczy jak nie siedziałas dziewczyno zastanów sie nie po to takie żeczy zostały stworzone abys je ogłaszała na forum.....

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Mar 24, 2009 12:17 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="www.tattoo.vdd.pl"]No dobra, jako jedyny sie wypowiem na ten temat. Mam Tatuaz wiezienny Valeria Liberta, oznacza to niech zyje wolnosc. Wszystkim, ktorzy chca zrobic sobie wiezienny tatuaz - odradzam, bo gdy wskoczycie na cele, to dostaniecie porzadny wpierdol Smile Na takie tatuaze dostaje sie pozwolenie od kryminalu. Kropka w kaciku oka tak zwana Cynkówa, oznacza, ze osoba jest Gitem. Wytatuowane powieki oznaczaja, ze osoba nic nigdy nie widziala ( zaufany czlowiek ) Pajaczyna na lokciu bez pajaka oznacza, ze koles jest zlodziejem i nie moze wyjsc ze swjego fachu. Wiecej nie napisze. Pozdro. Ps. Zapraszam na moje forum o tatuazach www.tattoo.vdd.pl Mnostwo wzorkow do sciagniecia Cool[/quote]


Wiesz co teraz praktycznie nie ma czegoś takiego jak pozwolenie od kryminału...kiedyś było ale teraz wiezienie zrobiło sie z niego kibel aby wiezen normalnie gadał z gadem nigdy w zyciu!!!!

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Mar 24, 2009 12:17 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="www.tattoo.vdd.pl"]No dobra, jako jedyny sie wypowiem na ten temat. Mam Tatuaz wiezienny Valeria Liberta, oznacza to niech zyje wolnosc. Wszystkim, ktorzy chca zrobic sobie wiezienny tatuaz - odradzam, bo gdy wskoczycie na cele, to dostaniecie porzadny wpierdol Smile Na takie tatuaze dostaje sie pozwolenie od kryminalu. Kropka w kaciku oka tak zwana Cynkówa, oznacza, ze osoba jest Gitem. Wytatuowane powieki oznaczaja, ze osoba nic nigdy nie widziala ( zaufany czlowiek ) Pajaczyna na lokciu bez pajaka oznacza, ze koles jest zlodziejem i nie moze wyjsc ze swjego fachu. Wiecej nie napisze. Pozdro. Ps. Zapraszam na moje forum o tatuazach www.tattoo.vdd.pl Mnostwo wzorkow do sciagniecia Cool[/quote]


Wiesz co teraz praktycznie nie ma czegoś takiego jak pozwolenie od kryminału...kiedyś było ale teraz wiezienie zrobiło sie z niego kibel aby wiezen normalnie gadał z gadem nigdy w zyciu!!!!

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 11:50 am
Odpowiedz z cytatem

widzę ze wszyscy co się rzucają w sprawie tatuaży więziennych to same - WYMODEROWANO - , w dosłownym tego słowa znaczeniu . Poto jest internet jako źrdło informacji , aby każdy mógł znaleźć odpowiedz na pytanie ....A z drugiej strony to lepiej jak ludzie będą zanli oznaczenia np. kropek , bo może sie zdażyc że bedą siedzieli koło kapusia ( oznaczenie w wiadomym miejscu)w knajpie i po tym go rozpoznają i unikną tematu , który mógł by sie skończyć nalotem czarnuchów .. a tatuaży więziennych jest sporo i temat kropek jest kroplą Shocked

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Maj 20, 2009 5:31 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]nie interesujcie się tym co was nie dotyczy. gryps po to zrobił te oznaczenia żeby byli pewni komu mogą ufać. i ja uważam ze wogole te sprawy nie powinny wyjść z wiezienia tak jak oznaczenia tatuaży tak jak i ich mowa... gryps to ludzie którzy jako nieliczni trzymają się zasad i tępią sprzedawczyków i gwałcicieli i za to należy im się szacunek!!! a jak chcecie się dowiedzieć to na puchę wcale trudno nie jest trafić droga wolna!!![/quote]
przestańcie pierdolić mi o jakims zaufaniu w pudle bo jak leżeliście to powinniście o tym wiedzieć że zaufanie to spółka z.o.o a gryps może kiedyś miał jakieś znaczenie a teraz to jeden - WYMODEROWANO - bo każdy może cie podjebac i wydymac jak się dasz nie grypsowałem ale jak wjade znowu na puche to życze powodzenia komus kto sie dojebie do mnie za los ami na przedramieniu

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Maj 20, 2009 5:36 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="Anonymous"]nie interesujcie się tym co was nie dotyczy. gryps po to zrobił te oznaczenia żeby byli pewni komu mogą ufać. i ja uważam ze wogole te sprawy nie powinny wyjść z wiezienia tak jak oznaczenia tatuaży tak jak i ich mowa... gryps to ludzie którzy jako nieliczni trzymają się zasad i tępią sprzedawczyków i gwałcicieli i za to należy im się szacunek!!! a jak chcecie się dowiedzieć to na puchę wcale trudno nie jest trafić droga wolna!!![/quote]
przestańcie pierdolić mi o jakims zaufaniu w pudle bo jak leżeliście to powinniście o tym wiedzieć że zaufanie to spółka z.o.o a gryps może kiedyś miał jakieś znaczenie a teraz to jeden - WYMODEROWANO - bo każdy może cie podjebac i wydymac jak się dasz nie grypsowałem ale jak wjade znowu na puche to życze powodzenia komus kto sie dojebie do mnie za los ami na przedramieniu[/quote]pozatym jak sie ktoś pyta o kropki to mu odpowiedzcie a nie robicie z tego tajemnice - WYMODEROWANO - wie po co bo kto ma wiedzieć to i tak wie gady tez












































































































































































































































































































































































































wiedzą i ciekawe skąd skoro ta godna zaufania grypsera nic nie mówi?
psy też sie znają na tym i skąd?śmiać mi sie z was chce chyba za krótko tam byliście

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)