MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post www.tattoo.vdd.pl Posty: 26
Wysłany: Pią Sty 18, 2008 9:37 am
Odpowiedz z cytatem

No dobra, jako jedyny sie wypowiem na ten temat. Mam Tatuaz wiezienny Valeria Liberta, oznacza to niech zyje wolnosc. Wszystkim, ktorzy chca zrobic sobie wiezienny tatuaz - odradzam, bo gdy wskoczycie na cele, to dostaniecie porzadny wpierdol Smile Na takie tatuaze dostaje sie pozwolenie od kryminalu. Kropka w kaciku oka tak zwana Cynkówa, oznacza, ze osoba jest Gitem. Wytatuowane powieki oznaczaja, ze osoba nic nigdy nie widziala ( zaufany czlowiek ) Pajaczyna na lokciu bez pajaka oznacza, ze koles jest zlodziejem i nie moze wyjsc ze swjego fachu. Wiecej nie napisze. Pozdro. Ps. Zapraszam na moje forum o tatuazach www.tattoo.vdd.pl Mnostwo wzorkow do sciagniecia Cool


www.tattoo.vdd.pl Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pią Mar 21, 2008 6:54 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="www.tattoo.vdd.pl"]No dobra, jako jedyny sie wypowiem na ten temat. Mam Tatuaz wiezienny Valeria Liberta, oznacza to niech zyje wolnosc. Wszystkim, ktorzy chca zrobic sobie wiezienny tatuaz - odradzam, bo gdy wskoczycie na cele, to dostaniecie porzadny wpierdol Smile Na takie tatuaze dostaje sie pozwolenie od kryminalu. Kropka w kaciku oka tak zwana Cynkówa, oznacza, ze osoba jest Gitem. Wytatuowane powieki oznaczaja, ze osoba nic nigdy nie widziala ( zaufany czlowiek ) Pajaczyna na lokciu bez pajaka oznacza, ze koles jest zlodziejem i nie moze wyjsc ze swjego fachu. Wiecej nie napisze. Pozdro. Ps. Zapraszam na moje forum o tatuazach www.tattoo.vdd.pl Mnostwo wzorkow do sciagniecia Cool[/quote]


W takim razie chciałabym zapytac. Chcve sobie zrobic tatuaz Loa Ami, czyli umre smiejąc sie. jednak spotkałam sie z opinią ze to typowy więzienny tatuaz. Dla mnie ta sentencja budzi skojarzenia ze zdystansowanym podejściem do śmierci i odpowiada mojemu wesołemu usposobieniu. Jednak nie chciałabym nikogo prowokowac, ani wzbudzac jakichs chorych reakcji. Dodatm ze ten tatuaz będzie na karku tuz pod linia włosów. dzieki, jeśli zechcesz odpowiedziec

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Mar 21, 2008 6:54 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="www.tattoo.vdd.pl"]No dobra, jako jedyny sie wypowiem na ten temat. Mam Tatuaz wiezienny Valeria Liberta, oznacza to niech zyje wolnosc. Wszystkim, ktorzy chca zrobic sobie wiezienny tatuaz - odradzam, bo gdy wskoczycie na cele, to dostaniecie porzadny wpierdol Smile Na takie tatuaze dostaje sie pozwolenie od kryminalu. Kropka w kaciku oka tak zwana Cynkówa, oznacza, ze osoba jest Gitem. Wytatuowane powieki oznaczaja, ze osoba nic nigdy nie widziala ( zaufany czlowiek ) Pajaczyna na lokciu bez pajaka oznacza, ze koles jest zlodziejem i nie moze wyjsc ze swjego fachu. Wiecej nie napisze. Pozdro. Ps. Zapraszam na moje forum o tatuazach www.tattoo.vdd.pl Mnostwo wzorkow do sciagniecia Cool[/quote]


W takim razie chciałabym zapytac. Chcve sobie zrobic tatuaz Los Ami, czyli umre smiejąc sie. jednak spotkałam sie z opinią ze to typowy więzienny tatuaz. Dla mnie ta sentencja budzi skojarzenia ze zdystansowanym podejściem do śmierci i odpowiada mojemu wesołemu usposobieniu. Jednak nie chciałabym nikogo prowokowac, ani wzbudzac jakichs chorych reakcji. Dodatm ze ten tatuaz będzie na karku tuz pod linia włosów. dzieki, jeśli zechcesz odpowiedziec

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Czw Mar 27, 2008 11:17 am
Odpowiedz z cytatem

W takim razie chciałabym zapytac. Chcve sobie zrobic tatuaz Los Ami, czyli umre smiejąc sie. jednak spotkałam sie z opinią ze to typowy więzienny tatuaz. Dla mnie ta sentencja budzi skojarzenia ze zdystansowanym podejściem do śmierci i odpowiada mojemu wesołemu usposobieniu. Jednak nie chciałabym nikogo prowokowac, ani wzbudzac jakichs chorych reakcji. Dodatm ze ten tatuaz będzie na karku tuz pod linia włosów. dzieki, jeśli zechcesz odpowiedziec[/quote]


Duzo sentencji wlasnie sa tatuazami wieziennymi. Ale z drugiej strony niby dlaczego mialbys tego tatuazu nie robic? Problem bylby wtedy, gdybys trafil na puche. Tak, to smialo rob Smile


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Czw Mar 27, 2008 11:18 am
Odpowiedz z cytatem

W takim razie chciałabym zapytac. Chcve sobie zrobic tatuaz Los Ami, czyli umre smiejąc sie. jednak spotkałam sie z opinią ze to typowy więzienny tatuaz. Dla mnie ta sentencja budzi skojarzenia ze zdystansowanym podejściem do śmierci i odpowiada mojemu wesołemu usposobieniu. Jednak nie chciałabym nikogo prowokowac, ani wzbudzac jakichs chorych reakcji. Dodatm ze ten tatuaz będzie na karku tuz pod linia włosów. dzieki, jeśli zechcesz odpowiedziec[/quote]


Duzo sentencji wlasnie sa tatuazami wieziennymi. Ale z drugiej strony niby dlaczego mialbys tego tatuazu nie robic? Problem bylby wtedy, gdybys trafil na puche. Tak, to smialo rob Smile


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Czw Mar 27, 2008 11:18 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="www.tattoo.vdd.pl"]No dobra, jako jedyny sie wypowiem na ten temat. Mam Tatuaz wiezienny Valeria Liberta, oznacza to niech zyje wolnosc. Wszystkim, ktorzy chca zrobic sobie wiezienny tatuaz - odradzam, bo gdy wskoczycie na cele, to dostaniecie porzadny wpierdol Smile Na takie tatuaze dostaje sie pozwolenie od kryminalu. Kropka w kaciku oka tak zwana Cynkówa, oznacza, ze osoba jest Gitem. Wytatuowane powieki oznaczaja, ze osoba nic nigdy nie widziala ( zaufany czlowiek ) Pajaczyna na lokciu bez pajaka oznacza, ze koles jest zlodziejem i nie moze wyjsc ze swjego fachu. Wiecej nie napisze. Pozdro. Ps. Zapraszam na moje forum o tatuazach www.tattoo.vdd.pl Mnostwo wzorkow do sciagniecia Cool[/quote]


W takim razie chciałabym zapytac. Chcve sobie zrobic tatuaz Los Ami, czyli umre smiejąc sie. jednak spotkałam sie z opinią ze to typowy więzienny tatuaz. Dla mnie ta sentencja budzi skojarzenia ze zdystansowanym podejściem do śmierci i odpowiada mojemu wesołemu usposobieniu. Jednak nie chciałabym nikogo prowokowac, ani wzbudzac jakichs chorych reakcji. Dodatm ze ten tatuaz będzie na karku tuz pod linia włosów. dzieki, jeśli zechcesz odpowiedziec[/quote]


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Czw Mar 27, 2008 11:18 am
Odpowiedz z cytatem

W takim razie chciałabym zapytac. Chcve sobie zrobic tatuaz Los Ami, czyli umre smiejąc sie. jednak spotkałam sie z opinią ze to typowy więzienny tatuaz. Dla mnie ta sentencja budzi skojarzenia ze zdystansowanym podejściem do śmierci i odpowiada mojemu wesołemu usposobieniu. Jednak nie chciałabym nikogo prowokowac, ani wzbudzac jakichs chorych reakcji. Dodatm ze ten tatuaz będzie na karku tuz pod linia włosów. dzieki, jeśli zechcesz odpowiedziec[/quote]



-Duzo sentencji wlasnie sa tatuazami wieziennymi. Ale z drugiej strony niby dlaczego mialbys tego tatuazu nie robic? Problem bylby wtedy, gdybys trafil na puche. Tak, to smialo rob Smile


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post kat.
Wysłany: Sob Lip 05, 2008 8:35 am
Odpowiedz z cytatem

[color=violet]a co znaczy 5 kropek na lewej dłoni! pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym??
chciałabym poznać odpowiedz na to pytanie bo od pewnego czasu mnie dręczy. [/color]

kat.
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sob Lip 05, 2008 11:14 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="kat."][color=violet]a co znaczy 5 kropek na lewej dłoni! pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym??
chciałabym poznać odpowiedz na to pytanie bo od pewnego czasu mnie dręczy. [/color][/quote]

no wlasnie sam probuje sie tego dowiedziec Cool


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pią Lip 25, 2008 10:04 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="tattoo"][quote="kat."][color=violet]a co znaczy 5 kropek na lewej dłoni! pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym??
chciałabym poznać odpowiedz na to pytanie bo od pewnego czasu mnie dręczy. [/color][/quote]

no wlasnie sam probuje sie tego dowiedziec Cool[/quote]

Nie wnikajcie w takie rzeczy. Kolega i tak juz wam za duzo powiedzial. A ciekawosc to pierwszy stopien do piekla.

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Sie 14, 2008 3:28 pm
Odpowiedz z cytatem

5 kropek znaczy ze ci zaraz dojebie pajacu - WYMODEROWANO - cie to obchodzi jak pujdzjesz to sie dowiesz a tutaj nic nie powinienes wiedziec .pewnie chcial bys sie chwalic jakims lamusom.jak nie znasz dobrych chlopakow u siebie to myslisz ze przez internet poznasz

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Wrz 07, 2008 7:56 am
Odpowiedz z cytatem

popieram cie clopaku... za bardzo kórwy interesuja sprawami któer ich nie dotycza...... Evil or Very Mad javascript:emoticon('Evil or Very Mad')

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Wrz 10, 2008 4:56 pm
Odpowiedz z cytatem

ej o co wam chodzi... to po - WYMODEROWANO - taki temat zaczynac... jak juz jest to znaczy ze mozna sobie podyskutowac....pozatym przeciez zapytac mozna nie???

Gość
Post demon666
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 7:31 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]5 kropek znaczy ze ci zaraz dojebie pajacu - WYMODEROWANO - cie to obchodzi jak pujdzjesz to sie dowiesz a tutaj nic nie powinienes wiedziec .pewnie chcial bys sie chwalic jakims lamusom.jak nie znasz dobrych chlopakow u siebie to myslisz ze przez internet poznasz[/quote]





I czego się ciskasz - WYMODEROWANO - w - WYMODEROWANO - jebany.Kolega się pyta to odpowiedz normalnie.W pierdlu od dymania w - WYMODEROWANO - ci mózg zlasowali czy coś?Pozatym pisać się naucz,za długo siedziałeś i się zapomniało jak się piszę poprawnie,co?

demon666
Post Gość
Wysłany: Pon Wrz 29, 2008 11:11 pm
Odpowiedz z cytatem

nie interesujcie się tym co was nie dotyczy. gryps po to zrobił te oznaczenia żeby byli pewni komu mogą ufać. i ja uważam ze wogole te sprawy nie powinny wyjść z wiezienia tak jak oznaczenia tatuaży tak jak i ich mowa... gryps to ludzie którzy jako nieliczni trzymają się zasad i tępią sprzedawczyków i gwałcicieli i za to należy im się szacunek!!! a jak chcecie się dowiedzieć to na puchę wcale trudno nie jest trafić droga wolna!!!

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)