Forum Tattoo Forum - Wszystko o tatuażu Strona Główna
  •   • Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Szukaj w internecie    szukaj na Miki Tattoo

Znaczenie tatuazy wieziennych Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

R E K L A M A

r e k l a m a

Autor Wiadomość
www.tattoo.vdd.pl

PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 9:37 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

No dobra, jako jedyny sie wypowiem na ten temat. Mam Tatuaz wiezienny Valeria Liberta, oznacza to niech zyje wolnosc. Wszystkim, ktorzy chca zrobic sobie wiezienny tatuaz - odradzam, bo gdy wskoczycie na cele, to dostaniecie porzadny wpierdol Smile Na takie tatuaze dostaje sie pozwolenie od kryminalu. Kropka w kaciku oka tak zwana Cynkówa, oznacza, ze osoba jest Gitem. Wytatuowane powieki oznaczaja, ze osoba nic nigdy nie widziala ( zaufany czlowiek ) Pajaczyna na lokciu bez pajaka oznacza, ze koles jest zlodziejem i nie moze wyjsc ze swjego fachu. Wiecej nie napisze. Pozdro. Ps. Zapraszam na moje forum o tatuazach www.tattoo.vdd.pl Mnostwo wzorkow do sciagniecia Cool
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Gość

PostWysłany: Pią Mar 21, 2008 6:54 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

www.tattoo.vdd.pl napisał:
No dobra, jako jedyny sie wypowiem na ten temat. Mam Tatuaz wiezienny Valeria Liberta, oznacza to niech zyje wolnosc. Wszystkim, ktorzy chca zrobic sobie wiezienny tatuaz - odradzam, bo gdy wskoczycie na cele, to dostaniecie porzadny wpierdol Smile Na takie tatuaze dostaje sie pozwolenie od kryminalu. Kropka w kaciku oka tak zwana Cynkówa, oznacza, ze osoba jest Gitem. Wytatuowane powieki oznaczaja, ze osoba nic nigdy nie widziala ( zaufany czlowiek ) Pajaczyna na lokciu bez pajaka oznacza, ze koles jest zlodziejem i nie moze wyjsc ze swjego fachu. Wiecej nie napisze. Pozdro. Ps. Zapraszam na moje forum o tatuazach www.tattoo.vdd.pl Mnostwo wzorkow do sciagniecia Cool

W takim razie chciałabym zapytac. Chcve sobie zrobic tatuaz Loa Ami, czyli umre smiejąc sie. jednak spotkałam sie z opinią ze to typowy więzienny tatuaz. Dla mnie ta sentencja budzi skojarzenia ze zdystansowanym podejściem do śmierci i odpowiada mojemu wesołemu usposobieniu. Jednak nie chciałabym nikogo prowokowac, ani wzbudzac jakichs chorych reakcji. Dodatm ze ten tatuaz będzie na karku tuz pod linia włosów. dzieki, jeśli zechcesz odpowiedziec
Gość

PostWysłany: Pią Mar 21, 2008 6:54 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

W takim razie chciałabym zapytac. Chcve sobie zrobic tatuaz Los Ami, czyli umre smiejąc sie. jednak spotkałam sie z opinią ze to typowy więzienny tatuaz. Dla mnie ta sentencja budzi skojarzenia ze zdystansowanym podejściem do śmierci i odpowiada mojemu wesołemu usposobieniu. Jednak nie chciałabym nikogo prowokowac, ani wzbudzac jakichs chorych reakcji. Dodatm ze ten tatuaz będzie na karku tuz pod linia włosów. dzieki, jeśli zechcesz odpowiedziec
tattoo

PostWysłany: Czw Mar 27, 2008 11:17 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

W takim razie chciałabym zapytac. Chcve sobie zrobic tatuaz Los Ami, czyli umre smiejąc sie. jednak spotkałam sie z opinią ze to typowy więzienny tatuaz. Dla mnie ta sentencja budzi skojarzenia ze zdystansowanym podejściem do śmierci i odpowiada mojemu wesołemu usposobieniu. Jednak nie chciałabym nikogo prowokowac, ani wzbudzac jakichs chorych reakcji. Dodatm ze ten tatuaz będzie na karku tuz pod linia włosów. dzieki, jeśli zechcesz odpowiedziec[/quote]

Duzo sentencji wlasnie sa tatuazami wieziennymi. Ale z drugiej strony niby dlaczego mialbys tego tatuazu nie robic? Problem bylby wtedy, gdybys trafil na puche. Tak, to smialo rob Smile
tattoo

PostWysłany: Czw Mar 27, 2008 11:18 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

W takim razie chciałabym zapytac. Chcve sobie zrobic tatuaz Los Ami, czyli umre smiejąc sie. jednak spotkałam sie z opinią ze to typowy więzienny tatuaz. Dla mnie ta sentencja budzi skojarzenia ze zdystansowanym podejściem do śmierci i odpowiada mojemu wesołemu usposobieniu. Jednak nie chciałabym nikogo prowokowac, ani wzbudzac jakichs chorych reakcji. Dodatm ze ten tatuaz będzie na karku tuz pod linia włosów. dzieki, jeśli zechcesz odpowiedziec[/quote]

Duzo sentencji wlasnie sa tatuazami wieziennymi. Ale z drugiej strony niby dlaczego mialbys tego tatuazu nie robic? Problem bylby wtedy, gdybys trafil na puche. Tak, to smialo rob Smile
tattoo

Anonymous napisał:

W takim razie chciałabym zapytac. Chcve sobie zrobic tatuaz Los Ami, czyli umre smiejąc sie. jednak spotkałam sie z opinią ze to typowy więzienny tatuaz. Dla mnie ta sentencja budzi skojarzenia ze zdystansowanym podejściem do śmierci i odpowiada mojemu wesołemu usposobieniu. Jednak nie chciałabym nikogo prowokowac, ani wzbudzac jakichs chorych reakcji. Dodatm ze ten tatuaz będzie na karku tuz pod linia włosów. dzieki, jeśli zechcesz odpowiedziec
tattoo

-Duzo sentencji wlasnie sa tatuazami wieziennymi. Ale z drugiej strony niby dlaczego mialbys tego tatuazu nie robic? Problem bylby wtedy, gdybys trafil na puche. Tak, to smialo rob Smile
kat.
Gość

PostWysłany: Sob Lip 05, 2008 8:35 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

a co znaczy 5 kropek na lewej dłoni! pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym??
chciałabym poznać odpowiedz na to pytanie bo od pewnego czasu mnie dręczy.
tattoo

PostWysłany: Sob Lip 05, 2008 11:14 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

kat. napisał:

no wlasnie sam probuje sie tego dowiedziec Cool
Gość

PostWysłany: Pią Lip 25, 2008 10:04 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

tattoo napisał:
kat. napisał:

no wlasnie sam probuje sie tego dowiedziec Cool

Nie wnikajcie w takie rzeczy. Kolega i tak juz wam za duzo powiedzial. A ciekawosc to pierwszy stopien do piekla.
Gość

PostWysłany: Czw Sie 14, 2008 3:28 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

5 kropek znaczy ze ci zaraz dojebie pajacu - WYMODEROWANO - cie to obchodzi jak pujdzjesz to sie dowiesz a tutaj nic nie powinienes wiedziec .pewnie chcial bys sie chwalic jakims lamusom.jak nie znasz dobrych chlopakow u siebie to myslisz ze przez internet poznasz
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 07, 2008 7:56 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

popieram cie clopaku... za bardzo kórwy interesuja sprawami któer ich nie dotycza...... Evil or Very Mad javascript:emoticon('Evil or Very Mad')
Gość

PostWysłany: Sro Wrz 10, 2008 4:56 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

ej o co wam chodzi... to po - WYMODEROWANO - taki temat zaczynac... jak juz jest to znaczy ze mozna sobie podyskutowac....pozatym przeciez zapytac mozna nie???
demon666
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 18, 2008 7:31 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Anonymous napisał:
5 kropek znaczy ze ci zaraz dojebie pajacu - WYMODEROWANO - cie to obchodzi jak pujdzjesz to sie dowiesz a tutaj nic nie powinienes wiedziec .pewnie chcial bys sie chwalic jakims lamusom.jak nie znasz dobrych chlopakow u siebie to myslisz ze przez internet poznasz

I czego się ciskasz - WYMODEROWANO - w - WYMODEROWANO - jebany.Kolega się pyta to odpowiedz normalnie.W pierdlu od dymania w - WYMODEROWANO - ci mózg zlasowali czy coś?Pozatym pisać się naucz,za długo siedziałeś i się zapomniało jak się piszę poprawnie,co?
Gość

PostWysłany: Pon Wrz 29, 2008 11:11 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

nie interesujcie się tym co was nie dotyczy. gryps po to zrobił te oznaczenia żeby byli pewni komu mogą ufać. i ja uważam ze wogole te sprawy nie powinny wyjść z wiezienia tak jak oznaczenia tatuaży tak jak i ich mowa... gryps to ludzie którzy jako nieliczni trzymają się zasad i tępią sprzedawczyków i gwałcicieli i za to należy im się szacunek!!! a jak chcecie się dowiedzieć to na puchę wcale trudno nie jest trafić droga wolna!!!

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach