MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Pon Sty 07, 2008 7:42 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam!
Jaki krem zakłada się zaraz po zrobieniu tattoo? Chodzi mi o ten pierwszy co kładzimy i na niego np.folia i to trzymamy przez pare godzin.Potem wiem ze dobry jest do smarowania alantan plus ale to potem na nastepny dzień.Chyba ze tym alantanem odrazu po zrobieniu tattoo tez można smarować??I po ilu mniewięcej minutach? godzinach? kładzie się ten pierwszy krem od zrobienia tatuazu?
pozdro!

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Sty 07, 2008 7:43 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Witam!
Jaki krem zakłada się zaraz po zrobieniu tattoo? Chodzi mi o ten pierwszy co kładzimy i na niego np.folia i to trzymamy przez pare godzin.Potem wiem ze dobry jest do smarowania alantan plus ale to potem na nastepny dzień.Chyba ze tym alantanem odrazu po zrobieniu tattoo tez można smarować??I po ilu mniewięcej minutach? godzinach? kładzie się ten pierwszy krem od zrobienia tatuazu?
pozdro![/quote]

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Sty 07, 2008 8:36 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Witam!
Jaki krem zakłada się zaraz po zrobieniu tattoo? Chodzi mi o ten pierwszy co kładzimy i na niego np.folia i to trzymamy przez pare godzin.Potem wiem ze dobry jest do smarowania alantan plus ale to potem na nastepny dzień.Chyba ze tym alantanem odrazu po zrobieniu tattoo tez można smarować??I po ilu mniewięcej minutach? godzinach? kładzie się ten pierwszy krem od zrobienia tatuazu?
pozdro![/quote]

Hm... spokojnie odrazu po zrobieniu mozesz uzyc alantanu plus ale zeby to byla masc nie krem Smile a "wklep" go odrazu jak wrocisz do domu zdejmiesz folie lub opatrunek i przemyjesz tatuaz letnia woda,nie trzyj go recznikiem tylko "wyklep" i posmaruj alantanem Smile pozdrawiam

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Sty 08, 2008 8:10 pm
Odpowiedz z cytatem

A czy nic się nie stanie ajk wejdzie pod skórę ten altanan...czy wlasnie o to chodzi? Bo przecież zaraz po zrobieniu tattto ślady tatuowania sa otwarte..pozdro?

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Sty 10, 2008 6:21 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]A czy nic się nie stanie ajk wejdzie pod skórę ten altanan...czy wlasnie o to chodzi? Bo przecież zaraz po zrobieniu tattto ślady tatuowania sa otwarte..pozdro?[/quote]

nic się nie stanie,spokojnie mozna go uzyc Smile on wkoncu ma wspomóc gojenie sie prawda ?Smile pozdro

Gość
Post www.tattoo.vdd.pl Posty: 26
Wysłany: Pią Sty 18, 2008 9:56 am
Odpowiedz z cytatem

Posmaruj tatuaz troszke obficie biala wazelina komsetyczna i naloz folie na 2-3 godzinki. Ja tak mialem, efekt ladny Smile Ps. zajrzyj na www.tattoo.vdd.pl


www.tattoo.vdd.pl Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)