MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post raQ
Wysłany: Pią Sty 04, 2008 9:32 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam
wczoraj zrobiłem swoją pierwsza dziare i mam pytanie odnośnie pielęgnacji. Czy po posmarowaniu tatuażu maścią (Alantan+) zależy zawsze lekko obmyć tatuaż powiedzmy wilgotną watą, czy od razu smarować go ponownie po jakichś 3-4 godzinach?
zauważyłem że przy lekkim obmyciu zostaje na wacie tusz... nie wiem czy to wskazane wymywać ten tusz nawet przy lekkim obmyciu



pozdro

raQ
Post Gość
Wysłany: Pon Sty 07, 2008 8:38 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="raQ"]Witam
wczoraj zrobiłem swoją pierwsza dziare i mam pytanie odnośnie pielęgnacji. Czy po posmarowaniu tatuażu maścią (Alantan+) zależy zawsze lekko obmyć tatuaż powiedzmy wilgotną watą, czy od razu smarować go ponownie po jakichś 3-4 godzinach?
zauważyłem że przy lekkim obmyciu zostaje na wacie tusz... nie wiem czy to wskazane wymywać ten tusz nawet przy lekkim obmyciu



pozdro[/quote]

nie wycieraj wata tylko np.recznikiem papeierowym "wyklepuj" wtedy nic sie nie stanie Smile a przed posmarowaniem obmyj tattoo pozdro

Gość
Post www.tattoo.vdd.pl Posty: 26
Wysłany: Pią Sty 18, 2008 10:10 am
Odpowiedz z cytatem

Mozesz delikatnie przemywac letnią woda tatuaz, dobrze robi szare mydlo, gdyz nie zawiera chemi. Tatuazu nie wyieraj lecz tak jak wyzej napisano, poklepuj recznkiem papierowym, najlepiej bialym. Ps. Zajrzyj na www.tattoo.vdd.pl Wink


www.tattoo.vdd.pl Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)