MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post wiech Posty: 13
Wysłany: Nie Sty 16, 2005 4:53 pm
Odpowiedz z cytatem

MICKY SHRPZ:
-Microdiaz; 8zwoi, nowa, z dokumentacją i kluczami- 1000zł
-Hybrid MSLC; 8zw, nowa, z dokum. i kluczami- 800zł
SPAULDING:
-Reaper; 8zw, nowa - 600zł
-Supreme; SPAM Quick C; Puma Quick Change;
Old Style Supreme Quick change- nie używane, nowe -
cena do uzgodnienia poniżej 600zł
-Supreme; 10zw, krótko używ. sprawna- 400zł
WORKHOUS:
-Swan 10 zw, nowa- 400zł
..i inne
ZAINTERESOWANYCH proszę o kontakt na www.viking.dery.pl [size=18][/size]

wiech Dołączył: 16 Sty 2005
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Pajak Posty: 9
Wysłany: Wto Sty 25, 2005 3:28 pm
Odpowiedz z cytatem

Co kto by nie mówił na Mikiego to widze,ze tu nie usunieto Twoich ogłoszeni panie Wiech witam mam nadzieje,ze mnie pan pamieta a Tattoz...(pajak300 sie kłania) Very Happy

Pajak Dołączył: 25 Sty 2005 Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Sty 27, 2005 10:04 pm
Odpowiedz z cytatem

Cześć, Witam Cię PAJĄKU. Nie zapomniałem Ciebie i myślę że Twoje posty długo zostaną w pamięci, nie tylko mojej. Jak widać Miki podchodzi inaczej.Jest moja oferta, Hermesa- spokój. Przecież to jest dla wszystkich pożyteczne. Brak uprzedzeń i chorej konkurencji.Czy moja oferta była przeciwko ludziom którzy poszukują sprzętu? Czy ja który prowadzę studio VIKING od 96 roku jestem intruzem w tej branży? Poco jakieś podziały na osoby pryw, handlujące, importujące, produkujące( i nie lubiane- dużo ich).Żeby "osoba pryw" która ukradła masz ze studia i po zalogowaniu się mogła sprzedać a ten kto zainwestował to juz nikczemnik inależy go wywalić to jest kpina i to z ludzi potrzebujących sprzętu.(to był tylko przykład o braku dalekowzroczności). Żeby prowadzący studio nie mógł sprzedać swego sprzętu ze studia dlatego że nie tatuuje- farsa. Żal mnie tych ludzi ślepoposłusznych, niewidzących problemu zdanych na łaskę kogoś kto nie lubi zupy pomidorowej i konkurencji. Forum jest
"dla Was" ale to jest chyba lustrzane odbicie.PAJĄKU 300 jeszcze się napewno spotkamy. Zajrzyj moją stronkę www.viking.dery.pl napisz tu lub maila co Ty sądzisz o mojej ofercie(lepiej na maila bo to nie fer) POZDRAWIAM (piątka)

wiech Dołączył: 16 Sty 2005
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Pajak Posty: 9
Wysłany: Pią Lut 04, 2005 8:08 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam. Przepraszam,ze tak długo sie nie odzywałem ale miałem troszke zajec... a co do panskiej oferty uwazam,ze ceny sa bardzo niskie podkreslam BARDZO! Adresu strony nawet nie trzeba było podawac panska oferta i strona sa mi juz od dawna znane! Pozdrawiam Pajak

Pajak Dołączył: 25 Sty 2005 Skąd: Warszawa

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Sprzedam sprzęt

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach