MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Pon Gru 31, 2007 10:46 am
Odpowiedz z cytatem

mam takie pytanie od którego roku życia można zrobić sobie dziare nie piszcie mi tylko ze najlepiej robić od 18 + bo tego nie chce. Chce wiedzieć od KTÓREGO roku czy od 16, 15 albo od 12 lub 13

Gość
Post Salome87 Posty: 19
Wysłany: Pon Gru 31, 2007 12:37 pm
Odpowiedz z cytatem

Kolego a ile masz lat?? nie lepiej poczekac?? po co sie tatuowac w wieku lat 12 czy 16 ?? wtedy jeszcze czlowiek rosnie skora sie zorciaga i wyobraz sobie takia pume wytatuowana na plecach czy na reku... po 5 10 15 latach zrobi ci sie z tego czarna zaba albo cos pudlopodobnego... pomysl dobrze! i przejrzyj jeszcze raz CALE!!! forum... znajdziesz kilka odpowiedzi... Exclamation

Salome87 Dołączył: 30 Gru 2007
Wysłany: Sro Sty 02, 2008 2:51 pm
Odpowiedz z cytatem

Koleś nie mam zamiaru robić sobie twtuażu tylko sie pytam bo nie wim czy można i tyle NIE CHCE TATUAŻU NARAZIE !!!!

Gość
Post Salome87 Posty: 19
Wysłany: Sro Sty 02, 2008 2:56 pm
Odpowiedz z cytatem

no yo sorrka bo chyba zle zrozumialam... bez obrazy... Wink kumpel zrobil tattoo w wieku 13 lat, w salonie nie bylo zadnych problemow co do wieku ale teraz naprawde zaluje bo w wieku 26 lat nie bardzo ten tatuaz wyglada...

Salome87 Dołączył: 30 Gru 2007
Wysłany: Sro Sty 02, 2008 8:14 pm
Odpowiedz z cytatem

Widze tu temat który jest poświęcony wikowi mam 17lat i co myślicie o tym ze np. jest 13 latek i zrobi sobie dziare na 2-5 lat??
Tak jak twuj kumpel Salome87 który zrobił tatuaż w wieku 13lat i teraz tego żałuje a jak by zrobił dziare na 2 albo ileś tam lat to by nie martwił jego wyglądem tylko by sobie puźniej czasnoł nowego i stałego.
PS.
Może ktoś zna kogoś takiego co właśnie tak zrobił to bym chciał zeby właśnie TU napisał tą jego histore Razz
Pozdrawiam.

Gość
Post www.tattoo.vdd.pl Posty: 26
Wysłany: Pią Sty 18, 2008 10:19 am
Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
mam takie pytanie od którego roku życia można zrobić sobie dziare nie piszcie mi tylko ze najlepiej robić od 18 + bo tego nie chce. Chce wiedzieć od KTÓREGO roku czy od 16, 15 albo od 12 lub 13

Jesli jestes nieletni, to tatuaz mozesz zrobic za osobista zgoda rodzicow.
Ps. Zajrzyj na www.tattoo.vdd.pl Mnostwo wzorkow jest tam Smile

www.tattoo.vdd.pl Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach