MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Pon Gru 31, 2007 10:46 am
Odpowiedz z cytatem

mam takie pytanie od którego roku życia można zrobić sobie dziare nie piszcie mi tylko ze najlepiej robić od 18 + bo tego nie chce. Chce wiedzieć od KTÓREGO roku czy od 16, 15 albo od 12 lub 13

Gość
Post Salome87 Posty: 19
Wysłany: Pon Gru 31, 2007 12:37 pm
Odpowiedz z cytatem

Kolego a ile masz lat?? nie lepiej poczekac?? po co sie tatuowac w wieku lat 12 czy 16 ?? wtedy jeszcze czlowiek rosnie skora sie zorciaga i wyobraz sobie takia pume wytatuowana na plecach czy na reku... po 5 10 15 latach zrobi ci sie z tego czarna zaba albo cos pudlopodobnego... pomysl dobrze! i przejrzyj jeszcze raz CALE!!! forum... znajdziesz kilka odpowiedzi... Exclamation


Salome87 Dołączył: 30 Gru 2007
_________________
Salome... grzesznica?
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sro Sty 02, 2008 2:51 pm
Odpowiedz z cytatem

Koleś nie mam zamiaru robić sobie twtuażu tylko sie pytam bo nie wim czy można i tyle NIE CHCE TATUAŻU NARAZIE !!!!

Gość
Post Salome87 Posty: 19
Wysłany: Sro Sty 02, 2008 2:56 pm
Odpowiedz z cytatem

no yo sorrka bo chyba zle zrozumialam... bez obrazy... Wink kumpel zrobil tattoo w wieku 13 lat, w salonie nie bylo zadnych problemow co do wieku ale teraz naprawde zaluje bo w wieku 26 lat nie bardzo ten tatuaz wyglada...


Salome87 Dołączył: 30 Gru 2007
_________________
Salome... grzesznica?
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sro Sty 02, 2008 8:14 pm
Odpowiedz z cytatem

Widze tu temat który jest poświęcony wikowi mam 17lat i co myślicie o tym ze np. jest 13 latek i zrobi sobie dziare na 2-5 lat??
Tak jak twuj kumpel Salome87 który zrobił tatuaż w wieku 13lat i teraz tego żałuje a jak by zrobił dziare na 2 albo ileś tam lat to by nie martwił jego wyglądem tylko by sobie puźniej czasnoł nowego i stałego.
PS.
Może ktoś zna kogoś takiego co właśnie tak zrobił to bym chciał zeby właśnie TU napisał tą jego histore Razz
Pozdrawiam.

Gość
Post www.tattoo.vdd.pl Posty: 26
Wysłany: Pią Sty 18, 2008 10:19 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]mam takie pytanie od którego roku życia można zrobić sobie dziare nie piszcie mi tylko ze najlepiej robić od 18 + bo tego nie chce. Chce wiedzieć od KTÓREGO roku czy od 16, 15 albo od 12 lub 13[/quote]

Jesli jestes nieletni, to tatuaz mozesz zrobic za osobista zgoda rodzicow.
Ps. Zajrzyj na www.tattoo.vdd.pl Mnostwo wzorkow jest tam Smile


www.tattoo.vdd.pl Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)