MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Salome87 Posty: 19
Wysłany: Nie Gru 30, 2007 11:26 pm
Odpowiedz z cytatem

Przejrzalam cale forum i albo jestem slepa albo naprawde malo jest o kursach tattoo.. Confused zastanawia mnie dlaczego??? pewnie zaraz Dante albo ktos o rownie cietym jezyku niezle zripostuje moj text, ale naprawde musze spytac co o tym wszystkim sadzicie... Czy ktos kto chce zrobic kurs u jakiegos tatmajstra musi spotykac sie z textami ze idzie na latwizne zamiast samemu uczyc sie latami na swoich bledach (uslszalam to w jednym salonie we wrocku, w ktorym??? przemilcze...) krzywdzac ludzi nieudanymi potworkami??? Shocked dla mnie to dziwne... osobiscie mam zamiar pojsc na taki kurs i zdobyc troche podstaw Very Happy moje projekty sa ponoc naprawde dobre a i kumpel nosi wilka ktorego szkic mi jumnol Very Happy pozdro dla wszystkich ktorzy nie chca krzywdzic kumpli Very Happy

Salome87 Dołączył: 30 Gru 2007
Wysłany: Pon Gru 31, 2007 1:35 pm
Odpowiedz z cytatem

Salome87 napisał:
... Czy ktos kto chce zrobic kurs u jakiegos tatmajstra musi spotykac sie z textami ze idzie na latwizne zamiast samemu uczyc sie latami na swoich bledach (uslszalam to w jednym salonie we wrocku, w ktorym??? przemilcze...)...

mieli racje...

Gość
Post Salome87 Posty: 19
Wysłany: Sro Sty 02, 2008 2:52 pm
Odpowiedz z cytatem

Piekne dzieki za odpowiedz!!! nie myslalam ze na forum zaglada smietanka intelektualna umiejaca swoje wypowiedzi zawrzec w dwoch slowach... Rolling Eyes

Salome87 Dołączył: 30 Gru 2007
Wysłany: Pią Sty 18, 2008 10:21 am
Odpowiedz z cytatem

Salome87 napisał:
Przejrzalam cale forum i albo jestem slepa albo naprawde malo jest o kursach tattoo.. Confused zastanawia mnie dlaczego??? pewnie zaraz Dante albo ktos o rownie cietym jezyku niezle zripostuje moj text, ale naprawde musze spytac co o tym wszystkim sadzicie... Czy ktos kto chce zrobic kurs u jakiegos tatmajstra musi spotykac sie z textami ze idzie na latwizne zamiast samemu uczyc sie latami na swoich bledach (uslszalam to w jednym salonie we wrocku, w ktorym??? przemilcze...) krzywdzac ludzi nieudanymi potworkami??? Shocked dla mnie to dziwne... osobiscie mam zamiar pojsc na taki kurs i zdobyc troche podstaw Very Happy moje projekty sa ponoc naprawde dobre a i kumpel nosi wilka ktorego szkic mi jumnol Very Happy pozdro dla wszystkich ktorzy nie chca krzywdzic kumpli Very Happy

Poniekad sadze, ze taki kurs jest dobry, poniewaz nabywasz wiedzy o tatuowaniu, sterylizacji itp. Samemu trudno jest do tego dojsc poczytawszy tylko cos w internecie. Natomiast same wykonywanie tatuazy to juz musisz uczyc sie na swoich bledach, ale wiedza teoretyczna jest ogromnie wazna. Ps. Zajrzyj na www.tattoo.vdd.pl Wink

www.tattoo.vdd.pl Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach