Forum Tattoo Forum - Wszystko o tatuażu Strona Główna
  •   • Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Szukaj w internecie    szukaj na Miki Tattoo

szybkie pytanie Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

R E K L A M A

r e k l a m a

Autor Wiadomość
raQ
Gość

PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 9:32 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Witam
wczoraj zrobiłem swoją pierwsza dziare i mam pytanie odnośnie pielęgnacji. Czy po posmarowaniu tatuażu maścią (Alantan+) zależy zawsze lekko obmyć tatuaż powiedzmy wilgotną watą, czy od razu smarować go ponownie po jakichś 3-4 godzinach?
zauważyłem że przy lekkim obmyciu zostaje na wacie tusz... nie wiem czy to wskazane wymywać ten tusz nawet przy lekkim obmyciu

pozdro
Gość

PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 8:38 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

raQ napisał:
Witam
wczoraj zrobiłem swoją pierwsza dziare i mam pytanie odnośnie pielęgnacji. Czy po posmarowaniu tatuażu maścią (Alantan+) zależy zawsze lekko obmyć tatuaż powiedzmy wilgotną watą, czy od razu smarować go ponownie po jakichś 3-4 godzinach?
zauważyłem że przy lekkim obmyciu zostaje na wacie tusz... nie wiem czy to wskazane wymywać ten tusz nawet przy lekkim obmyciu

pozdro

nie wycieraj wata tylko np.recznikiem papeierowym "wyklepuj" wtedy nic sie nie stanie Smile a przed posmarowaniem obmyj tattoo pozdro
www.tattoo.vdd.pl

PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 10:10 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mozesz delikatnie przemywac letnią woda tatuaz, dobrze robi szare mydlo, gdyz nie zawiera chemi. Tatuazu nie wyieraj lecz tak jak wyzej napisano, poklepuj recznkiem papierowym, najlepiej bialym. Ps. Zajrzyj na www.tattoo.vdd.pl Wink
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach