MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post fuma
Wysłany: Wto Gru 18, 2007 3:43 pm
Odpowiedz z cytatem

Za dwa tygodnie na moich plecach pojawią sie dwa piękne smoki... za jakieś 2 miesiące kolejny... łącznie 3 smoki... mam tylko pytanie: czy ktoś się może orientuje jakie znaczenie ma wytatuowany smok??? Czuję że bardzo do mnie pasuje... Jednak dobrze byłoby wiedzieć coś takiego. thx jeśli ktoś odpisze. pozdrawiam

fuma
Post www.tattoo.vdd.pl Posty: 26
Wysłany: Pią Sty 18, 2008 10:50 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="fuma"]Za dwa tygodnie na moich plecach pojawią sie dwa piękne smoki... za jakieś 2 miesiące kolejny... łącznie 3 smoki... mam tylko pytanie: czy ktoś się może orientuje jakie znaczenie ma wytatuowany smok??? Czuję że bardzo do mnie pasuje... Jednak dobrze byłoby wiedzieć coś takiego. thx jeśli ktoś odpisze. pozdrawiam[/quote]

Smok to swietna sprawa, szczegolnie w kolorze. Smok od dawna oznacza niebezpieczenstwo, porownuje sie go z czlowiekiem, jesli ma smoka, to jest niebezpieczny. To Japonska zarowno i Chinska kultura, ale w Polsce tez sie to przyjelo, czesto kryminalisci rowniez robia sobie smoka. Ale nie patrz na to, rzadko kto patrzy teraz na znaczenie tatuazy i jakie osoby dany tatuaz nosza. Jesli podoba Ci sie smok, to po prostu zrob go Smile

Ps, zajrzyj na www.tattoo.vdd.pl Wink


www.tattoo.vdd.pl Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)