MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post konekt
Wysłany: Nie Gru 02, 2007 6:10 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam.

Chciałbym zapytać, ile na oko kosztowałby tatuaż na całą rękę w Polsce i Anglii, dla przykladu moge podać, że np. takie cos:

-- SPAM --tattoo.biz.pl/admin/lib/cpg149/albums/fotki/tattoofest%202006/331.jpg

z góry dzieki, zastanwiam sie nad tatuażem, a jak juz cos wciagrac, to coś porządnego ;]

pozdro 600

konekt
Post Gość
Wysłany: Pią Gru 07, 2007 3:08 pm
Odpowiedz z cytatem

wydaje mi sie ze tak do 1000 Wink

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Wrz 16, 2008 4:55 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]wydaje mi sie ze tak do 1000 Wink[/quote]



Niestety jest to wiele wiekszy koszt rzedu 2000zl Sad to jest wlasnie najwiekszy bol salony kasuja niezle za tego typu rzeczy

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Sty 22, 2009 4:12 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="Anonymous"]wydaje mi sie ze tak do 1000 Wink[/quote]niestety jest to wiele wiekszy koszt rzedu 2000zl Sad to jest wlasnie najwiekszy bol salony kasuja niezle za tego typu rzeczy[/quote]

buauhauh ... Jaja Sobie Robisz ?

Ja bylem w salonie dobrym salonie ... zeby mi zrobili Dziare (tatuaz) na cala reke ... i zaplacilem 350zl =P To nie zalezy ze wy sobie powiecie od tak ile kosztuje tu zalezy jak ktos ci robi dziare :

Gdzie ona bedzie ...
I Jaka W sensie grubosc czy cos w tym stylu .. ;]

Gość
Post ziomal
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 9:53 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="Anonymous"][quote="Anonymous"]wydaje mi sie ze tak do 1000 Wink[/quote]niestety jest to wiele wiekszy koszt rzedu 2000zl Sad to jest wlasnie najwiekszy bol salony kasuja niezle za tego typu rzeczy[/quote]

buauhauh ... Jaja Sobie Robisz ?

Ja bylem w salonie dobrym salonie ... zeby mi zrobili Dziare (tatuaz) na cala reke ... i zaplacilem 350zl =P To nie zalezy ze wy sobie powiecie od tak ile kosztuje tu zalezy jak ktos ci robi dziare :

Gdzie ona bedzie ...
I Jaka W sensie grubosc czy cos w tym stylu .. ;][/quote][list]


Prosze podaj gdzie zrobili ci tą dziare za 350zł to odrazu tam wbijam i się dziaram na maxa . Z góry dzięki. Pozdro

ziomal
Post bullsmen
Wysłany: Sob Maj 14, 2011 8:08 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="Anonymous"][quote="Anonymous"]wydaje mi sie ze tak do 1000 Wink[/quote]niestety jest to wiele wiekszy koszt rzedu 2000zl Sad to jest wlasnie najwiekszy bol salony kasuja niezle za tego typu rzeczy[/quote]

buauhauh ... Jaja Sobie Robisz ?

Ja bylem w salonie dobrym salonie ... zeby mi zrobili Dziare (tatuaz) na cala reke ... i zaplacilem 350zl =P To nie zalezy ze wy sobie powiecie od tak ile kosztuje tu zalezy jak ktos ci robi dziare :

Gdzie ona bedzie ...
I Jaka W sensie grubosc czy cos w tym stylu .. ;][/quote]


Chlopie co ty pierdolisz ja za ramie zaplacilem 1300 zl to po twojemu za ta kwote wydziaralbym sobie cale cialo...

bullsmen
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)