MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post gosc
Wysłany: Nie Sty 09, 2005 7:52 pm
Odpowiedz z cytatem

hej czy probowaliscie robic wzorki henna lub tuszem od drukarki? chodzi mi o normalny tatuaz pod skora czy henna znika?? bo nie mam pojecia

gosc
Post Gość
Wysłany: Nie Sty 09, 2005 10:58 pm
Odpowiedz z cytatem

chyba cie Chrystus opuscil!!!! henny nie mozna wpuszczac pod skore, rozleje ci sie a o tauszu do drukarek nawet nie mysl... to czysta chemia!!!!!!!

Gość
Post gosc
Wysłany: Pon Sty 10, 2005 12:42 am
Odpowiedz z cytatem

a znacie jakies rosliny nasiona z czego mozna uzyskac czrny pigment i nie tylko czarny bo mam ochote na cos bardziej tradycyjnego niz perla czy rystor;)

gosc
Post Gość
Wysłany: Pon Sty 10, 2005 9:49 am
Odpowiedz z cytatem

jesli chcesz to za 70 zł załatwie Ci butelke 60ml oryginalnego japonskiego pigmentu do tattoo- butelka fabrycznie zafoliowana!!! cena jest bardzo dobra i kolor zostanie czarny bo po perełce robi sie zielono-granatowy... moj mail w razie czego: art_models@buziaczek.pl mam tez tanie i bardzo dobre igły wloskie IMAX (szczegoly na tej stronie w dziale ogloszenia) pozdro !!!

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Sty 19, 2005 1:15 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]jesli chcesz to za 70 zł załatwie Ci butelke 60ml oryginalnego japonskiego pigmentu do tattoo- butelka fabrycznie zafoliowana!!! cena jest bardzo dobra i kolor zostanie czarny bo po perełce robi sie zielono-granatowy... moj mail w razie czego: art_models@buziaczek.pl mam tez tanie i bardzo dobre igły wloskie IMAX (szczegoly na tej stronie w dziale ogloszenia) pozdro !!![/quote]aElo!Ja mam takie pytanko...Czym mozna najlepiej wybawić tatuaż,aby nie było drogo i łatwo dostępne...??

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Sty 19, 2005 1:16 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="Anonymous"]jesli chcesz to za 70 zł załatwie Ci butelke 60ml oryginalnego japonskiego pigmentu do tattoo- butelka fabrycznie zafoliowana!!! cena jest bardzo dobra i kolor zostanie czarny bo po perełce robi sie zielono-granatowy... moj mail w razie czego: art_models@buziaczek.pl mam tez tanie i bardzo dobre igły wloskie IMAX (szczegoly na tej stronie w dziale ogloszenia) pozdro !!![/quote]aElo!Ja mam takie pytanko...Czym mozna najlepiej wybawić tatuaż,aby nie było drogo i łatwo dostępne...??[/quote]Jak wie ktoś to napisz mi e-maila ok? tomek___16@o2.pl

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Sty 24, 2005 1:37 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]aElo!Ja mam takie pytanko...Czym mozna najlepiej wybawić tatuaż,aby nie było drogo i łatwo dostępne...??[/quote]
haha! Vanish ! Laughing 0,5 litra dziennie i po tygodniu znika -_-' sorry ale nie moglem sie powstrzymac Razz

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)