MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post redżinald
Wysłany: Nie Sty 09, 2005 5:25 pm
Odpowiedz z cytatem

Kiedyś dawno,dawno temu zadane zostało już to pytanie i ja zadaję je znów: Czy ktokolwiek zna adres strony www (zagraniczny bodajże amerykańcki czy angielski), gdzie można nabyć jednorazowy sprzęt do tattoo (tuby z dziobami i igłami). Zaginął mi dawno temu adres tego shopu i do tej pory na daremnie surfuję w poszukiwaniu go. Ktos też na tym forum pisał ten adres, ale zniknęła razem z awarią archiwum ww forum.!!!! KTOKOLWIEK WIDZIAŁ, KTOKOLWIEK WIE !!!!- prosze o odpowiedź. Nie wątpię, że wiele innych osób,głównie tworzących po domach, również będzie wdzięczna za te informacje.
Czekam niecierpliwie i pozdrawiam wszystkihch
redż

redżinald
Post PAWEŁ Posty: 18
Wysłany: Nie Sty 09, 2005 11:17 pm
Odpowiedz z cytatem

looknij sobie tutaj: http://www.tattoosupplies.uk.com/home.html pozdrowka Wink)

PAWEŁ Dołączył: 05 Gru 2004 Skąd: POLSKA
Wysłany: Wto Sty 11, 2005 10:47 am
Odpowiedz z cytatem

dziękówka Very Happy o to chodziło.pozdrówki

Gość
Post Assatic Posty: 5
Wysłany: Sob Sty 15, 2005 8:55 pm
Odpowiedz z cytatem

Aaa właśnie mam pytanko...
Mianowicie ktoś z Was pracował jednorazowymi dziobami? Jeśli tak, to podzielcie się spostrzeżeniami na temat ich pracy Wink

Assatic Dołączył: 15 Sty 2005
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post wiech Posty: 13
Wysłany: Nie Sty 16, 2005 6:00 pm
Odpowiedz z cytatem

JET FRANCE sprzedaje jednorazowe, teflonowe dzioby, Dzioby te przechodzą przez spec rurę na wylot i są przykręcane. Do dłuższej pracy się nie nadają ponieważ się wycierają, w szczególności okrągłe(są też płaskie). Mam jeden dziub okrągły i dwie rury. A w tym tygodniu będę zamawiał od nich sprzęt więc możesz się podłączyć.
Kontakt na www.viking.dery.pl

wiech Dołączył: 16 Sty 2005
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Assatic Posty: 5
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 2:50 pm
Odpowiedz z cytatem

Wlasnie mam juz zamowiony sprzet, ale thx Wiech Wink

Assatic Dołączył: 15 Sty 2005
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post Gość
Wysłany: Sob Paź 22, 2005 10:58 am
Odpowiedz z cytatem

sprzęt jednorazowy najwyższej jakości www.lizardtattoo.pl
Polecam, sam pracuję na nim i jestem bardzo zadowolony, a ponadto bardzo konkurencyjne ceny.

Gość

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Sprzęt do tatuażu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach