MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post MumineQ Posty: 1
Wysłany: Czw Sie 23, 2007 5:02 pm
Odpowiedz z cytatem

Czesc Wam ogólnie to mam pytanko do wszystkich znających sie na tatuażach. Zrobiłem sobie tatuażyk we wtorek 14.08 czyli przed wczoraj minął tydzień narazie wsio jest oki strupki zeszły, skóra zaczęła sie łuszczyc. Martwi mnie jednak fakt iz gdy jestem w pracy pocę sie to wokół tatuazu pojawia sie czerwone pole tak jakby tatuaz był robiony przed chwilką . Smaruje według zalecen tatuatora 3 razy na dzien cieniutko po uprzednim przemyciu Po przyjsciu z pracy ponownym posmarowaniu (rano południe wieczór) wszystko wraca do normy i wyglada ładnie Nie znam sie na tym wiec prosze o odpowiedz czy to cos złego czy to po prostu normalne. Chciałbym wzucic zdjecie ale jeszcze nie wiem jak ;]

MumineQ Dołączył: 23 Sie 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post monixes Posty: 14
Wysłany: Sro Sie 29, 2007 9:43 pm
Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem, poprostu gdy jestes w pracy to sie pocisz, byc może także ocierasz naskórek ubraniem. Tatuaż to jak by nie patrzyl rana, a więc pewnie dlatego masz te zaczerwienienia. Mysle ze wszystko bedzie dobrze i nie masz sie co martwic. Gorzej gdybys caly czas miał zaczerwienione. Moim zdaniem jest ok. Rada to bardziej na niego uwazaj w pracy i nos luźne ubrania, tak by tatuaż miał dużo powietrza i nie byl ocierany. Do tego maść i smarowanko:)
Pozdrawiam


monixes Dołączył: 17 Lip 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)