MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post MitalcA Posty: 14
Wysłany: Pią Wrz 14, 2007 10:04 pm
Odpowiedz z cytatem

siemka.
nie wiem czemu ale pojawil sie jakis problem z wypelnianiem;/ pewnie to moja wina ale wolalbym uslyszec opinie specjalistow
tak wiec wypelnialem igla 3RS ale zamiast ciaglej jednej grubej lini mam 3 cienkie, tak jakby z okraglej podczas dzierania zrobilo sie magnum;/
jezeli ktos wie co moze byc przyczyna to prosilbym o jakis drogowskaz jak robic zeby bylo normalnie, z gory wielkie dzieki


MitalcA Dołączył: 26 Lut 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pią Sty 18, 2008 12:20 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="MitalcA"]siemka.
nie wiem czemu ale pojawil sie jakis problem z wypelnianiem;/ pewnie to moja wina ale wolalbym uslyszec opinie specjalistow
tak wiec wypelnialem igla 3RS ale zamiast ciaglej jednej grubej lini mam 3 cienkie, tak jakby z okraglej podczas dzierania zrobilo sie magnum;/
jezeli ktos wie co moze byc przyczyna to prosilbym o jakis drogowskaz jak robic zeby bylo normalnie, z gory wielkie dzieki[/quote]

Czasem nawet nowa igla ma jakas wade, Byc moze ostrze igly bylo felerne? Albo kilka razy jechales po tej samym konturze i byc moze nie za kazdym razem dokladnie, i dlatego wyszly Ci 3 kreski. Mozesz miec tez zle maszynke ustawiona. Nic wiecej nie moge zaradzic,. Przykro mi. Ps. zajrzyj na www.tattoo.vdd.pl


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sro Lut 27, 2008 7:31 pm
Odpowiedz z cytatem

moj blad.. ale jaki.. pomylilem konturowke z cieniowka:D i wyjdzie na to jaki ze mnie fachowiec:D

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Czw Lut 28, 2008 9:52 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]moj blad.. ale jaki.. pomylilem konturowke z cieniowka:D i wyjdzie na to jaki ze mnie fachowiec:D[/quote]


hehehehe Wink wszedzie zdarzaja sie bledy Smile tylko na nastepny raz sie zapewne uwaznie przyjrzysz :p


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)