MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Szadi Posty: 1
Wysłany: Sro Wrz 19, 2007 3:10 pm
Odpowiedz z cytatem

Cześć
Mam 19 lat, planuje sobie wytatuować klawiature od pianina wokół przedramienia, ale jedyny problem jaki w tym widze to problemy z pracą. Przedramie to miejsce raczej widoczne z krótkim rekawem i tu moje pytanie. Co myslicie? Czy ktoś kiedyś miał jakies problemy zwiazane z tatuażem w pracy? W jakich zawodach mozna sie spodziewać takich "akcji" ze szef nie przyjmie bo mam dziare? Bede wdzieczny za odp nie w stylu "hahaha wytatujujesz sobie CHDWP na głowie to Cie wezmą do poicji" tylko na serio...

Szadi Dołączył: 19 Wrz 2007
_________________
Lepiej żałować zrobiena czegoś niż żałować niezrobienia tego
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Sob Wrz 22, 2007 8:49 am
Odpowiedz z cytatem

Nie ma na to jednej odpowiedzi, szef bywa różny. Jeden z moich klientów ma kolorowy czaszko-kwiatek na przedramieniu właśnie, a jest "naganiaczem" w Orange i nikt problemu nie widział w zatrudnieniu. Wydawać by się mogło, że jako przedstawiciel powinien być czysty Wink

Niech tatuaż będzie tak zakomponowany, żeby był bliżej łokcia i nie wystawał poza rękaw koszuli, wtedy nie będzie widoczny. Nawet jak szefostwo stwierdzi, że im się to nie podoba, to będziesz mógł zakryć i problem znika. Zwolnienie za tatuaż... Sąd pracy się kłania i sprawa raczej wygrana Twisted Evil


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
_________________
www.tattooxx.fora.pl oraz www.tattoo.xx.pl widzę was tam Wink
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pią Sty 18, 2008 12:15 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Szadi"]Cześć
Mam 19 lat, planuje sobie wytatuować klawiature od pianina wokół przedramienia, ale jedyny problem jaki w tym widze to problemy z pracą. Przedramie to miejsce raczej widoczne z krótkim rekawem i tu moje pytanie. Co myslicie? Czy ktoś kiedyś miał jakies problemy zwiazane z tatuażem w pracy? W jakich zawodach mozna sie spodziewać takich "akcji" ze szef nie przyjmie bo mam dziare? Bede wdzieczny za odp nie w stylu "hahaha wytatujujesz sobie CHDWP na głowie to Cie wezmą do poicji" tylko na serio...[/quote]

Na szczescie jestes kobieta, a u kobiet inaczej odbiera sie tatuaz. To zalezy od Twojego szefa, jakie ma podejscie i od pracy jaka wykonujesz. Jesli w pracy wymagane jest to, abys sie elegancko i profesjonalnie prezentowala, to tatuaz na pewno zaszkodzi. Zreszta, po co odmawiac sobie tatuaz ze wzgledu na prace? Zrob sobie tatuaz, a jesli szef Cie zwolni, to podaj go do sadu o dyskryminaje i zarzadaj odszkodowania - calkiem powaznie to teraz pisze. Tez dobrze bylo by pogadac z szefem powaznie, ze planujesz zrobic tatuaz i czy nie przeszkadzalo by to w miejscu w jakim pracujesz, jesli szef jest CZŁOWIEKIEM powie Ci, zebys smialo robila tatuaz, jesli jest starej daty i konserwatywny, na pewno nie pochwali tego. Uwazam, ze najrozsadniejsze wyjscie jest po prostu pogawedka z szefem na ten temat. No chyba, ze pracujesz w miejscu takim, gdzie nie musisz byc wycyklinowala na polysk. To chyba na tyle. Pozdro. Ps. zajrzyj na www.tattoo.vdd.pl


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)