Forum Tattoo Forum - Wszystko o tatuażu Strona Główna
  •   • Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Szukaj w internecie    szukaj na Miki Tattoo

Strupki, Strupy itp. Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

R E K L A M A

r e k l a m a

Autor Wiadomość
Gość

PostWysłany: Pią Gru 10, 2004 2:21 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

jak to jest z tymi strupkami ?? czy schodza z calego tatauazu?? czy tylko z niektorych miejsc?? i to wyglada tak jakby skora schodzila nie ?? dzieki jesli ktos sie tym problemem przejmie Smile
PAWEŁ

PostWysłany: Pią Gru 10, 2004 2:46 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

te strupki przypominaja efekt schodzenia naskorka przy zbyt długim opalaniu sie, schodzi skorka czarna lub kolorowa w zaleznosci od uzytych pigmentów. schodzi z calego tattoo a pod nia pojawia sie nowy lsniacy, pergaminowy naskorek.........cala zasada gojenai tattoo

Gość

PostWysłany: Pią Gru 10, 2004 5:24 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

strupki schodzą z całego tatuażu mam jeszcze świeży tatuaż więc wiem najepiej mi zeszedł po 4 dniach i niemam ani pół ztrupka
Gość

PostWysłany: Pon Gru 13, 2004 10:08 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

ja tatoo zrobiłąm sobie w środę! strupki jeszxcze mam i jeszcze mam całe obolałe i czerwone normalnee??? Cool
PAWEŁ

PostWysłany: Pon Gru 13, 2004 11:13 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

jesli masz obolałe miejsce to coś jest nie tak, tatuaż nie powinien boleć, może delikatnie szczypać ale tylko w pierwszym dniu po zrobieniu, nie powienien byc zaczerwieniony- no chyba ze nie był robiony sterylne i wdała sie infekcja lub zapalenie...

PostWysłany: Pią Sty 07, 2005 1:31 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

ja mialam strupki przez 3-4 dni... mniej wiecej... troszke bolalo (gdy uwieralo mnie ubranie), troszke szczypalo, ale ogolnie bylo OK Smile
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
ziaaaam
Gość

PostWysłany: Sob Lut 26, 2005 6:45 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

ja mialem ze 3 dni zaczerwienione...strupki(skora) zaczely mi schodzic gdzies po tygodniu...ale to tez w zaleznosci od organizmu
Gość

PostWysłany: Wto Mar 01, 2005 11:01 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

za dwa tygodnie mam zamiar poprawic w koncu swoj tatuaz i mam nadzieje, ze tym razem niedzie zadnych opcji z wyplywajacym barwnikiem.... Confused
a_girl_named_mad

PostWysłany: Nie Lut 19, 2006 3:42 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

a ja z ogóle nie miałam strupków Smile
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailMSN Messenger
myflu

PostWysłany: Sob Kwi 08, 2006 1:32 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

ze strupkami to jest tak... 1. jak sie dba zle to wychodzi kaszanka... strupy duze... tattoo blady... 2. jak rzemieslnik ludowy ktory to robil dziabal za gleboko lub pocharatal skore recznie ostrzona igla...
w obu przypadkach tattoo wyglada jak g..no
no i zasadznicza roznica... strupy a strupki...
strupki to przyjmijmy ze to schodzaca skora zabarwiona pigmentem z lekka warstwa zastygnietego osocza...
w przypadku wypelnien wychodzi caly np czarny strupek... a na cieniowania zazwyczaj schodzi skorka a strupeczki sa tylko miejscami
coper

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2006 7:29 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

ogólnie to nie ma dobrych tatuaży za flaszke czy jakąstam inną przyslowiową cene.Częsc pracy wykonuje tatuator a częsc klijent,odpowiednio sie przygotowując przed tatuazem i dbając o tą wbrew pozorom i wyobrazni dosyc delikatną robote.nie przesuszyc i nie przemoczyc po zrobieniu a latwo niestety ,miejsca są rózne mniej i bardziej wygodne ,to samo tatuator nie moze przedobrzyc,pewne niepisane zasady są , on juz dobrze o tym wie.To nie mamtematyka i trudno to zdefinjowac.najlepiej jak tych strupków jest jak najmniej,kiedy jest wyczówalna tylko szorstka powierzchnia,a nie jak po oupadku z roweru bo i takie sie zdazają.trzeba byc csiadomym ze te 2 tygodnie podstawowej pielegnacji będą ci dziękować na skórze.
Rybson

PostWysłany: Nie Sie 13, 2006 11:32 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

mam pytanie... przez ile dni tak srednio schodzi skora z tatuazu ? mi zaczela schodzic w pt (robilem w sr) no i zeszlo mi tylko z kilku miejsc, przy myciu.
eXcellent

PostWysłany: Nie Sie 13, 2006 7:39 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

moje pytanie, jest takie czy łuszczenie sie naskórka może wyciągnąc tusz, do tego stopnia ze tatuaż będzie nie wyraźny. Mam pierwszą dziarke na nadgarstku i dziś mija tydzień od jej zrobienia w studiu, zaczął mi się własnie złuszczać naskórek, schodzi cieńka warstewka skóry z pigmentem. Dlatego ze to moj pierwszy tatoo mam obawe. Cały czas smaruje go bepanthenem. Pozatym czy przy schodzeniu tej skóry mozna myc tatuaż. I ostatnie pytanie jak poznac ze tatoo jest w 100% zagojony i można już go normalnie moczyc czy opalać? z góry dziekuje za odpowiedz.
Domin

PostWysłany: Wto Sie 15, 2006 5:37 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dolaczam sie do pytania Excellenta. Dbam o tatuaz w identyczny sposob.Bepanthen, tydzien temu robiony tatuaz.strupkow nie ma , tylko skora sie lusczy, jest zabarwiona pigmentem. co robic teraz? pozdrawiam.
eXcellent

PostWysłany: Sob Sie 19, 2006 5:47 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

poradziłem sie gdzie indziej i o to odpowiedz Wink pozdro

Cytat:
czesc. luszczy ci sie skura bo tatuaz sie jeszcze goi ale to co ci sie luszczy to sa malutkie strupki a nie skura wiec wszystko powinno byc dobrze. poznasz ze tatuaz jest wygojony jak ci wszystkie strupki zejda a skura bedzie wygladac troszeczke jak by zablizniona powinno to nie trwac dluzej niz dwa tygodnie wtedy juz mozesz normalnie moczyc tatuaz. dobrze jest codziennie wieczorem na przyklad tatuaz dokladnie umyc ale nie moczyc w wodzie pol godziny tylko szybko przemyc woda z mydlem zeby zmyc resztki. nadgarstek jest takim miejscem gdzie tatuaz moze sie wycierac wiec jak po wygojeniu juz pelnym okolo miesiaca czasu zobaczysz ze w jakims miejscu tatuaz jest bledszy umow sie na poprawki... pozdrawiam!

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach