MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Mona (gg:2368247) Posty: 2
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 8:11 pm
Odpowiedz z cytatem

studio SkullMaster jest genialne! ja zanim zrobiłam tatuaż z miesiąc chodziłam i pytałam o rózne studia. W rezultacie poszłam do SkullMastera i nie żałuję! FACET JEST NAPRAWDE UCZCIWY: powiedział mi, że zrobienie takiego tatuażu jaki sobie życzyłam taką czcionką jest bez sensu bo za kilka lat literki mogą się zlać i będzie to wyglądac paskudnie. facet jest naprawde fair, bo przeciez mógł mi zrobić tatuaż bez mrugnięcia okiem, wziąc ode mnie kase i po sprawie. Na dodatek pomógł mi ze znalezieniem nowej czcionki - usiadłam przy jego kompie i siedziałam tak długo, az coś wybrałam (a to co wybrałam i tak zmodyfikował jeszcze do moich potrzeb). FACHOWA ROBOTA!!! jesli chodzi o środki bezpieczeństwa to ten salon jest super - koleś wszystko mi opisał, pokazał środki dezynfekcji i rozpakowywał jednorazowy sprzęt na moich oczach. CENY KONKURENCYJNE w porównaniu do innych salonów. dla mnie SkullMaster to rewelka, wszystkim polecam! jesli ktoś ma jakies pytania to piszcie na moje gg Smile Very Happy

Mona (gg:2368247) Dołączył: 31 Paź 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Mona (gg:2368247) Posty: 2
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 8:13 pm
Odpowiedz z cytatem

studio SkullMaster jest genialne! ja zanim zrobiłam tatuaż z miesiąc chodziłam i pytałam o rózne studia. W rezultacie poszłam do SkullMastera i nie żałuję! FACET JEST NAPRAWDE UCZCIWY: powiedział mi, że zrobienie takiego tatuażu jaki sobie życzyłam taką czcionką jest bez sensu bo za kilka lat literki mogą się zlać i będzie to wyglądac paskudnie. facet jest naprawde fair, bo przeciez mógł mi zrobić tatuaż bez mrugnięcia okiem, wziąc ode mnie kase i po sprawie. Na dodatek pomógł mi ze znalezieniem nowej czcionki - usiadłam przy jego kompie i siedziałam tak długo, az coś wybrałam (a to co wybrałam i tak zmodyfikował jeszcze do moich potrzeb). FACHOWA ROBOTA!!! jesli chodzi o środki bezpieczeństwa to ten salon jest super - koleś wszystko mi opisał, pokazał środki dezynfekcji i rozpakowywał jednorazowy sprzęt na moich oczach. CENY KONKURENCYJNE w porównaniu do innych salonów. dla mnie SkullMaster to rewelka, wszystkim polecam! jesli ktoś ma jakies pytania to piszcie na moje gg Smile

Mona (gg:2368247) Dołączył: 31 Paź 2006
Post www.wroclawianie.info Posty: 3
Wysłany: Pon Gru 04, 2006 10:07 pm
Odpowiedz z cytatem

tatuaże Studio Arwena - www.wroclawianie.info/tatuaze_arwena.php

Image Image Image

tatuaże Skullmaster- www.wroclawianie.info/tatuaze_s.php

Image Image Image

tatuaże Grzegorza Małka - www.wroclawianie.info/tatuaze_gm.php

Image Image Image

www.wroclawianie.info Dołączył: 11 Mar 2006 Skąd: Wrocław
Post remczar Posty: 8
Wysłany: Pią Mar 20, 2009 11:32 am
Odpowiedz z cytatem

witam. a czemu nikt nie wspomnial o studiu Clean Fun. Jest to stosunkowo nowe studio, ale Rzyfcu robi swietna robote (wczesniej pracowal m.in. w Skullmasterze). Robilem u niego tattoo jeszcze za czasow Skullmastera i jakies pol roku temu przypadkowo sie na niego natknalem w siecie i od tej pory juz tylko www.cleanfun.pl. Ostatnio robilem u niego tattoo na cala lydke od kostki do kolana i powiem ze jestem baaaardzo zadowolony.
Pozdrawiam

remczar Dołączył: 09 Wrz 2004
Post minka
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 3:32 pm
Odpowiedz z cytatem

mam pytanie ile bedzie kosztowal tatuaz 9 liter pismem gotyckim

minka

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Skocz do: