MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Nie Lut 19, 2006 9:54 pm
Odpowiedz z cytatem

ROBIŁEM W HOKAGE CIENIOWANY ŁEB TYGRYSA NA ŁOPATCE - OKOŁO 10 NA 10 CM - JEST ŚWIETNIE WYKONANY I ZAPŁACIŁEM "AŻ" 200 ZŁOTYCH!!! MOJA DZIEWCZYNA ROBIŁA TAM KWIATY ZAWIJAJĄCE SIĘ OD RAMIENIA DO KRĘGOSŁUPA ZA 300... JEŚLI KTOŚ CHCE, TO MAM GG TEGO STUDIO( NAZYWA SIĘ HOKAGE): 1150424

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Lut 19, 2006 10:00 pm
Odpowiedz z cytatem

HEJ! ROBILEM TATOO U TEGO GOSCIA, KTORY WYZEJ SIE WPISAL - HOKAGE. WARTO BYLO SIE ROZEJRZEC I DO NIEGO ZGLOSIC, BO ZA TAKA JAKOSC CENY MA BARDZO NISKIE. POZDRAWIAM!

Gość
Post ziomeck damyano
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 7:44 pm
Odpowiedz z cytatem

witam! to adres (mojej troche juz starawej) stronki. www.ultratattoo.com.zapraszam do studia zimą szybciej a przede wszystkim T A N I E J Cool

ziomeck damyano
Post ziomeck damyano
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 7:46 pm
Odpowiedz z cytatem

dokladny adres to www.ultratattoo.com

ziomeck damyano
Post Lilith
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 11:12 pm
Odpowiedz z cytatem

Ja robiłam całkiem niedawno u Gregora (studio przy ul. Kotlarskiej). Jestem zadowolona w 100%. Pełen profesionalizm, higiena, miła atmosfera. Koleś naprawdę spoko, cena też nie aż tak bardzo wygórowana.

Lilith
Post Gość
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 11:45 pm
Odpowiedz z cytatem

ja robilem u Kuby, w studio hokage, jesli ktos uwaza, ze we Wrocku jest ktos lepszy, to sie myli...

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Kwi 09, 2006 10:12 pm
Odpowiedz z cytatem

Studio tatuażu artystycznego we Wrocławiu poszukuje tatuażysty do pracy na okres wakacji.
Wymagane doświadczenie i profesjonalne podejście do tatuowania. Zainteresowanych prosimy
o zgłaszanie się wraz z port folio zawierającym zdjęcia wykonanych przez siebie prac na adres:
Studio Tat. Art. ULTRA, ul. Piłsudskiego 105 (podziemia Dworca PKP), 50-085 Wrocław tel607749571 w godz 12-18

Gość
Post javorka
Wysłany: Nie Maj 07, 2006 6:23 pm
Odpowiedz z cytatem

słuchajcie robiłam tattoo w bulldogu no ale kolo wyjechał Sad a tattoo robił swietnie teraz chce zrobić drugi tatuaż i zastanawiam sie gdzie go wykonać myśle nad hokage bądź w ultra tattoo i jeszcze kolo robi na św.Antoniego 10 ale nie wiem jak czy dobrze czy też nie i mam teraz dylemat co wybrać Napewno odpada studio z kotlarskiej bo tam im się z cenami w głowie poprzewracało i z świdnickiej też bo jak pokazałam im projekt to powiedzieli ze nie wyjdzie taki Very Happy buhahaha to świadczy o ich zdolnościach wiec jak doradzi mi ktoś coś?? Razz Wink

javorka
Post ricardo
Wysłany: Sro Maj 10, 2006 12:38 pm
Odpowiedz z cytatem

powiedz a najlepiej wyślij mi na maila to co chcesz zrobić. a ja ci powiem czy sie to da zrobić czy nie. co do ceny to sie dogadamy, na pewno nie wezme tyle co w studiu chcą. www.tattooricardo.pl to moja stronka internetowa, na niej zobaczysz moje prace. tam tez są wszelkie dane kontaktowe... nikt we wrocławiu nie zrobi ci tego lepiej i taniej, uwierz mi. zapraszam Very Happy - pozdrawaim

ricardo
Post javorka
Wysłany: Czw Maj 11, 2006 5:48 pm
Odpowiedz z cytatem

juz zdecydowałam wybiore się do HOKAGE Razz polecam Smile niskie ceny i dobrze wykonywana robota

javorka
Post alkaiczna@buziaczek.pl
Wysłany: Pią Maj 12, 2006 2:52 pm
Odpowiedz z cytatem

a własnie własnie.. ja miałam sobie przebic brew w balckdeath ale nie strasznie sie boje ze bedzie bolec... jest dawane znieczulenie czy cos ;p// bo ja jestem - na bol i nawet przebicie uicha mnei boli
prosze o szybka odp.
Smile pzdr
948032 - gg alkaiczna@buziaczek.pl

alkaiczna@buziaczek.pl
Post javorka
Wysłany: Pon Maj 22, 2006 9:34 pm
Odpowiedz z cytatem

Polecam wszystkim HOKAGE ja właśnie zrobiłam sobie tam bardzo fajny tattoo i tanio!! jestem b.zadowolona z jakości wykonania Very Happy bardzo sympatyczna atmosfore i fajny koleś co je robi Razz
JESZCZE RAZ POLECAM! NAPRAWDE WARTO!!!!

javorka
Post www.wroclawianie.info Posty: 3
Wysłany: Sro Lip 05, 2006 8:57 pm
Odpowiedz z cytatem

Ponad 360 zdjęć wrocławskich tatuaży, namiary na ludzi robiących dziary ze stolicy Dolnego Śląska - www.wroclawianie.info

tatuaże Mirka - [url]www.wroclawianie.info/tatuaze_mirek.php[/url]

[img]-- SPAM --www.wroclawianie.info/tatuaze/mir16.jpg[/img] [img]-- SPAM --www.wroclawianie.info/tatuaze/mir7.jpg[/img] [img]-- SPAM --www.wroclawianie.info/tatuaze/mir1.jpg[/img]

tatuaże Ultra Tattoo - [url]www.wroclawianie.info/tatuaze_ut.php[/url]

[img]-- SPAM --www.wroclawianie.info/tatuaze/ut01.jpg[/img] [img]-- SPAM --www.wroclawianie.info/tatuaze/ut02.jpg[/img] [img]-- SPAM --www.wroclawianie.info/tatuaze/ut03.jpg[/img]

tatuaże Adama Grabka - [url]www.wroclawianie.info/tatuaze_ag.php[/url]

[img]-- SPAM --www.wroclawianie.info/tatuaze/ag01.jpg[/img] [img]-- SPAM --www.wroclawianie.info/tatuaze/ag02.jpg[/img] [img]-- SPAM --www.wroclawianie.info/tatuaze/ag03.jpg[/img]

tatuaże Black Death Tatoo - [url]www.wroclawianie.info/tatuaze_b.php[/url]

[img]-- SPAM --www.wroclawianie.info/tatuaze/b01.jpg[/img] [img]-- SPAM --www.wroclawianie.info/tatuaze/b02.jpg[/img] [img]-- SPAM --www.wroclawianie.info/tatuaze/b04.jpg[/img]

tatuaże Hokage - [url]www.wroclawianie.info/tatuaze_hok.php[/url]

[img]-- SPAM --www.wroclawianie.info/tatuaze/hok1m.jpg[/img] [img]-- SPAM --www.wroclawianie.info/tatuaze/hok2m.jpg[/img] [img]-- SPAM --www.wroclawianie.info/tatuaze/hok3m.jpg[/img]

tatuaże Krissa - [url]www.wroclawianie.info/tatuaze_kriss.php[/url]

[img]-- SPAM --www.wroclawianie.info/tatuaze/kr01.jpg[/img] [img]-- SPAM --www.wroclawianie.info/tatuaze/kr03.jpg[/img] [img]-- SPAM --www.wroclawianie.info/tatuaze/kr04.jpg[/img]

tatuaże kibiców WKS - [url]www.wroclawianie.info/tatuaze_wks.php[/url]

[img]-- SPAM --www.wroclawianie.info/tatuaze/02.jpg[/img] [img]-- SPAM --www.wroclawianie.info/tatuaze/03.jpg[/img] [img]-- SPAM --www.wroclawianie.info/tatuaze/04.jpg[/img]

www.wroclawianie.info Dołączył: 11 Mar 2006 Skąd: Wrocław
_________________
www.wroclawianie.info
[img]-- SPAM --www.streetmusic.pl/images/buttony/wroclawianie.gif[/img]

Ostatnio zmieniony przez www.wroclawianie.info dnia Pon Gru 04, 2006 10:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post ewa
Wysłany: Nie Lip 23, 2006 10:29 pm
Odpowiedz z cytatem

czemu nikt nie usunie tego postu od [size=18]xxwkolniki13302k[/size]
tylko temat zaśmieca! Evil or Very Mad

ewa
Post ewa
Wysłany: Nie Lip 23, 2006 10:29 pm
Odpowiedz z cytatem

czemu nikt nie usunie tego postu od [size=18]xxwkolniki13302k[/size]
tylko temat zaśmieca! Evil or Very Mad

ewa
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)