MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post OsTrY Posty: 7
Wysłany: Wto Gru 07, 2004 10:51 pm
Odpowiedz z cytatem

Witajcie
ja z takim standardowym problemikiem sie zglaszam mam juz jeden tatuaz ale nie robilem go we wroclawiu i teraz chce zrobic drugi wlasnie w tym miescie.................prosilbym o informacje w ktorym studio warto zrobic.................czy ktos robil i moze mi polecic bo jest ich tyle ze nie wiem do ktorego mam sie wybrac Smile

POZDRO ALL

OsTrY


OsTrY Dołączył: 11 Paź 2004
_________________
Gdyby tatuaż nie byl sztuka nie mial bym ani jednego.............
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pią Gru 10, 2004 3:21 pm
Odpowiedz z cytatem

www.skullmaster.wroclaw.pl

Gość
Post OsTrY Posty: 7
Wysłany: Sob Gru 11, 2004 3:10 pm
Odpowiedz z cytatem

Dzieki za info..............

POZDRO ALL

OsTrY


OsTrY Dołączył: 11 Paź 2004
_________________
Gdyby tatuaż nie byl sztuka nie mial bym ani jednego.............
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Nie Sty 02, 2005 6:04 pm
Odpowiedz z cytatem

Skullmaster jest OK. Ja robiłem tam grajka na nodze i człowiek który mi go zrobił wykonał swoją robotę profesjonalnie.

Gość
Post Radekkk
Wysłany: Pon Sty 24, 2005 5:25 pm
Odpowiedz z cytatem

A ile by kosztował powiedzmy, że smok na wewnętrznej stronie przedramienia , długość około 20 cm? Ktoś się orientuje?

Radekkk
Post Gość
Wysłany: Pią Sie 12, 2005 1:58 pm
Odpowiedz z cytatem

Pewnie z 500 zł

Gość
Post maly
Wysłany: Sob Gru 03, 2005 1:20 am
Odpowiedz z cytatem

ja wlasnie mam pytanko odnosnie studia we wrocq. czy ktos z was robuil w palacyku? bo duzo ludzi mi poleca to studio. wczesniej robilem w bulldog tattoo we wroclawiu, ale koles wyjechal do nUK i musze poszukac nowego Smile
mokj jeden kumpel robil tam i jest zadowolony. a co wy sadzicie o tym studiu ?

maly
Post Gość
Wysłany: Nie Gru 04, 2005 4:37 pm
Odpowiedz z cytatem

Ja robilem tam rok temu i wczoraj wlasnie robilem tam nastepny. Jestem bardzo zadowolony

Gość
Post maly
Wysłany: Nie Gru 04, 2005 7:55 pm
Odpowiedz z cytatem

sorki, ale nie zauwazylem, ze to studio o ktore pytalem to wlasnie skullmaster Razz pozdro

maly
Post HOKAGE
Wysłany: Czw Gru 08, 2005 9:29 am
Odpowiedz z cytatem

WITAM, JA ZAJMUJĘ SIĘ TATUAŻEM WE WROCŁAWIU. MAM ŚWIEŻO-OTWRTE STUDIO. WCZEŚNIEJ DZIAŁAŁEM W W KILKU LOKALACH. JEŚLI KTOŚ CHCE PROFESJONALNY TATUAŻ LUB PIERCING, TO ZAPRASZAM NA MOJE GG 1150424. TO NIE MUSI BY WCALE TAKIE DROGIE.

HOKAGE
Post Gość
Wysłany: Sro Sty 11, 2006 2:27 pm
Odpowiedz z cytatem

juz w innym temacie pisalem, ze wlasnie miesiac temu zrobilem tatuaz w studiu Skullmaster i jestem bardzo zadowolony. szczegolnie z wykonania i oczywiscie cena bardzo konkurencyjna w stosunku do innych tatuazystow we wroclawiu. np. projekt wzoru byl juz wliczony w cene a nie za dodatkowa oplata, jak proponowali mi w innych studiach. pozdro

Gość
Post grzechu
Wysłany: Czw Sty 19, 2006 10:32 pm
Odpowiedz z cytatem

a co powiecie o tym studiu? -- SPAM --www.tattoo.wroc.pl/ bo zamierzałem tam sobie robić bo widać że mają doświadczenie i wogóle troche już są na rynku Smile troche nagród mają... ktoś tam robił? a może jeszcze w jakimś innym we Wrocku?Smile PZDR :]

grzechu
Post Gość
Wysłany: Pon Lut 06, 2006 3:11 pm
Odpowiedz z cytatem

wczesniej tez sie zastanawialem na tym studiem wyzej wymienionym, ale gdy tam poszedlem i powiedzieli mi ze za ten tatuaz chca 500-600 zlotych + projekt, to zrezygnowalem, bo w skullmasterze zrobilem go za 350 z projektem Smile pozdro

Gość
Post jacek
Wysłany: Wto Lut 07, 2006 9:17 pm
Odpowiedz z cytatem

www.blackdeath.pl na świdnickiej 28 rządzi, atmosfera jakiej nie znajdziecie nigdzie indziej we wrocławiu. a poziom, o niebo lepszy niż gdzieindziej... polecam, wybierzcie sie tam a zobaczycie.

jacek
Post jacek
Wysłany: Wto Lut 07, 2006 9:19 pm
Odpowiedz z cytatem

www.tattooricardo.pl zajebista strona internetowa na temat tatuażu... wymiata!!!!

jacek
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony 1, 2, 3  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)