MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Wojano Posty: 2
Wysłany: Sro Sie 08, 2007 4:56 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam. Planuje sobie zrobić coś takiego:
-- SPAM --content.answers.com/main/content/wp/en/thumb/4/4b/200px-Mandskull.jpg
Na ramieniu.
Chodzi mi o to, czy ktoś miałby takie zdolności, żeby to jeszcze jakoś dopieścić?
BTW. Podoba sie wam taki wzorek ?Razz

Wojano Dołączył: 08 Sie 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Czw Sie 09, 2007 10:22 am
Odpowiedz z cytatem

Wzór bez rewelacji, ot plama czarna.
Podrasować, czyli zmienić go całkowicie Wink bo w takiej formie, to bzdura. Twój przyszły tatuażysta powinien to zmienić i ju. Nikt za free Ci tego rysować nie będzie, każdy czas pracy kosztuje, zwłaszcza tych lepszych.


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
_________________
www.tattooxx.fora.pl oraz www.tattoo.xx.pl widzę was tam Wink
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post Morcego Posty: 47
Wysłany: Czw Sie 09, 2007 10:09 pm
Odpowiedz z cytatem

jak zwykle dante ma racje popieram i amen !!!


Morcego Dołączył: 18 Kwi 2007 Skąd: Irlandia
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post Aaron10 Posty: 1
Wysłany: Nie Paź 14, 2007 12:28 pm
Odpowiedz z cytatem

Mam prośbę, czy ktoś mógł by mi jakoś podrasować ten tatuaż
-- SPAM --img142.imageshack.us/my.php?image=tatuaxm7.jpg

Aaron10 Dołączył: 14 Paź 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Paula20 Posty: 3
Wysłany: Pią Paź 26, 2007 7:55 pm
Odpowiedz z cytatem

witam jestem nowa na forum i tak sobie czytam posty i szczerze mowiac nic ciekawego w nich nie znalazlam...ogolnie rzecz biorac to bardziej interesuje mnie rysowanie a tatuowanie uwazam za dodatkowy atut i uwiecznienie dziela na skorze. Niestety nie znam technik tatuowania,robilam kilka tatuazy pare lat temu maszynka"z dlugopisu" i nie bylo tak zle. teraz mam"lepsza"maszynke choc nie porownuje jej do profesjonalnego sprzetu ale uwazam ze nie tylko to sie liczy.dla mnie chodzi o talent do rysunku a pozniej mozna sie udoskonalic w przenoszeniu go na skore.chcialabym sie dowiedziec jak to robic by nie oszpecic ludzi ale nikt tak naprawde nie nauczy cie ze szczerej checi tylko oferuje kursy 2 tygodniowe po ktorych pewnie i tak nic nie zalapiesz.dlategotez pozoztaje mi cwiczyc na znajomych i na sobie a moze uda mi sie w koncu stworzyc cos naprawde pieknego.

Ja tu gledze a mialam tylko odp na posta,a wiec jezeli chodzi o ta dziarke to szczerze mowiac odradzam...to stary motyw i moim zdaniem lepiej by bylo przejzec katalogi tatuatorow i wybrac cos podobnego bo podrasowanie tego tattoo calkowicie by go zmienilo...takie jest oczywiscie moje zdanie..........poza tym kopiowanie czyjegos tatuazu to chyba nie to co chcesz osiagnac....mysle ze nie byloby fajnie spotkac osobe na ulicy z "twoim" tattoo?? przemysl to Pozdro!!!!

Paula20 Dołączył: 26 Paź 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)