Forum Tattoo Forum - Wszystko o tatuażu Strona Główna
  •   • Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Szukaj w internecie    szukaj na Miki Tattoo

Pielegnacja - kąpiel w wannie, basen itp. Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

R E K L A M A

r e k l a m a

Autor Wiadomość
tattoo

PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 7:04 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Kaja napisał:
Mam pyt do doświadczonych osob/tatuatorow (jezeli takowi sa tutaj Smile). Mam zamiar zrobic tatuaz na nadgarstku, na pewnym forum ktos pisal ze sie na nadgarstku "wyciera" owy tatuaz o.O ekhm nie wiem o co chodzi szczerze mowiac jak moze sie wycierac skoro barwnik jest pod skorka do cholery Smile ze tak powiem. czy bylby ktos tak mily i wyjasnil mi czy to sa brednie jakies czy co??

tatuaze tam sie nie "scieraja" Co innego jak bys mial na spodzie stopy lub po wewnetrznej stronie dloni. Takze bez obaw Wink
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Gość

PostWysłany: Czw Maj 28, 2009 8:18 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

tattoo napisał:
Kaja napisał:
Mam pyt do doświadczonych osob/tatuatorow (jezeli takowi sa tutaj Smile). Mam zamiar zrobic tatuaz na nadgarstku, na pewnym forum ktos pisal ze sie na nadgarstku "wyciera" owy tatuaz o.O ekhm nie wiem o co chodzi szczerze mowiac jak moze sie wycierac skoro barwnik jest pod skorka do cholery Smile ze tak powiem. czy bylby ktos tak mily i wyjasnil mi czy to sa brednie jakies czy co??

tatuaze tam sie nie "scieraja" Co innego jak bys mial na spodzie stopy lub po wewnetrznej stronie dloni. Takze bez obaw Wink

mam tatuaż niedawno zrobiony po wewnetrznej stronie ręki. mam w zwiazku z tym pyatnie. otóz boje sie ze tatuaz moze mi sie wytrzec. czy cos takiego moze miec miejsce?>z góry dziki za odp
tattoo

PostWysłany: Pią Maj 29, 2009 8:56 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Anonymous napisał:
tattoo napisał:
Kaja napisał:

mam tatuaż niedawno zrobiony po wewnetrznej stronie ręki. mam w zwiazku z tym pyatnie. otóz boje sie ze tatuaz moze mi sie wytrzec. czy cos takiego moze miec miejsce?>z góry dziki za odp

Dopiero wstalem jestem zaspany i nie bardzo rozumiem Twoje pytanie Smile Masz na mysli wewnetrzna czesc dloni? Jesli tak to wytrze sie. Tam sie nie tatuuje
Gość

PostWysłany: Czw Lip 30, 2009 8:50 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Witam mam nietypowe pytanie.
Moja dziewczyna teraz ma okres, czy mozna robic maly tatoo 2cmx2cm w te dni?
Creativ

PostWysłany: Czw Lip 30, 2009 8:55 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Anonymous napisał:
Witam mam nietypowe pytanie.
Moja dziewczyna teraz ma okres, czy mozna robic maly tatoo 2cmx2cm w te dni?

Okres niema nic do dziarania ;]
lew115

PostWysłany: Wto Sie 18, 2009 9:22 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Anonymous napisał:
Mam 2 pytania:
1. Ile dni po wukonaniu tatuazu mozna sie spokjnie wykapac ( wlezc do wanny)??
2.Ile dni po wykonaniu tatuazu monza spokjnie isc na basen ??
Z góry dzieki za opd. POZDRO !!

Poczytaj sobie ten artykuł. bardzo przystepnie opisane:

Pielęgnacja tatuażu

Pozdrawiam.
pajak914

PostWysłany: Sob Sie 22, 2009 11:42 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Moja mała sugestia: Alantan jak najbardziej, ale MAŚĆ, pod żadnym pozorem nie stosować kremu. Krem wysusza i nie zawiera odpowiednich substancji do wygojenia świeżej ranki jaką jest tatuaż.
Gość

PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 8:37 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

[quote="karollorak"]moj tatuator powiedziel mi tak:
po przyjsciu do domu sciagnij opatrunek , umyj chlodna wodą z delikatnym mydlem i wysusz. Odczekaj 4 godziny i nakremuj.
smaruj badzo mała ilościa(krem ALANTAN PLUS) 3-4 razy dziennieprzez ok 10 dni( do zagojenia).Opatrunek nosic przez caly okres gojenia w domu tatuaz nosic odkryty( w miarę mozliwości)
Podczas kapieli nalezy uwazac aby tatuowane miejsce nie mialo kontaktu z wod.ą
przez ok 3 dni abstynencja lkoholowa
podczas okresu gojenia nie wolno plywac korzystac z solarium i silowni, wystawiac na slonce, zdrapywac strupków, nosic odzierzy welnianej bezposrednio na tatuaz
kupic krem alantan plus, kompresy jałowe, plaster papierowy.
tyle :)[/quote]
Troszeczke zle zrozumiales ale oki :)
pozdrawiam
Gość

PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 8:42 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

[quote="wiejak6"]Mam 2 pytania:
1.czy mascia Alantan Plum mam smarowac tatuaż czy wkoło tatuażu?
2.zrobiłem go 4 dni temu i przemywam chustenczkami dla dzieci czy to nie wpłynie na tatuaż? bo załówarzyłem ze na chusteczce zostaja jakby małem strupki
Z góry dziekuje za pomoc[/quote]
mascia alantan masz tak smarowac zeby tatuaż! był wciąz wilgotny! bez zadnych chusteczek po zdjeciu opatrunku.....po iluś tam godzinach*! jak Ci w salonie powiedza! przemyc pianą z rak jak myles rece wysuszyc lekko recznikiem przykladajac tak jakbys pieczatki odbijal tylko z mniejsza sila i po wyschnieciu caly czas utrzymywac tatuaz w nawilzeniu przez masc alantan do wygojenia i nawet moglby by ci sie strupy nie pokazać
pozdrawiam
paatt_71

PostWysłany: Nie Cze 20, 2010 12:58 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Też sobie chcę zrobić tatuaż na nadgarstku w Środę. Jak to się wyciera ?
Gość

PostWysłany: Pią Paź 22, 2010 9:49 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

http://www.youtube.com/watch?v=GsZL-rpSVmU

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach