MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Pią Sie 03, 2012 5:59 pm
Odpowiedz z cytatem

a jakies uzasadnienie? Najlepsze bo...?

Gość
Post gość102125846
Wysłany: Czw Sie 16, 2012 5:30 pm
Odpowiedz z cytatem

Byłam w Sigilu. Tatuował mnie Jarek! jak dla mnie bomba! na pewno sie tam jeszcze wybiorę. Sympatyczna ekipa, doradzą, pomogą, co do ceny to nie wiem czy tak drogo, nie mam porównania, ogólnei mogłoby być taniej, jak zawsze ale za profesjonalizm sie płaci!Very Happy

gość102125846
Post Klient
Wysłany: Pią Paź 19, 2012 10:02 pm
Odpowiedz z cytatem

Ja nie wiem bo Ja dziarałem się u Jolki tak samo, jak moja córa i jesteśmy bardzo zadowoleni, tym bardziej,że Jolka pokrywała mi stare dziare jeszcze za czasów, jak uczyła Białego.
Z tego co czytam to faktycznie stronyy ww nie ma imponujacej ale z tego co wiem co oni ja zakładali klikanaście lat temu i ją dawno olali, a teraz siedzą na facebook, gdzie z reszta jest mój ostatni wzór, jak i mojej córy .
Szanuję opinię, tych którzy byli i mają negatywne lub pozytwne zdanie ale śmiesza mnie opinie ludzi, którzy tylko powtarzają to co usłyszeli. Poza tym ludzie ciało to nie płaski papier i podczastatułowania skóra jest spuchnięta, wylewa kriwa i niestety może rzutować to zrobienie, jakiegoś szczegółu żle, a na kogoś to musi trafić.

Na każdego mozna tu wyczytać najgorsze opinie, ale na takich forach niestety pisza ludzie niezadowoleni lub "pseudo" krytycy.
I śmieszy mnie jeszcze jedna rzecz,że tak niektórzy piszą najgorsze studio , pewnie upadnie ale k**8 tu sa wpisy od 2001 roku , a Jolka ciągle ma Klientów i am się dobrze,a na tatuaż córa czekała 3 tygodnie bo takie były kolejki - ale oczywiście niektórzy wiedza lepiej..

Klient
Post OLa Majtaj
Wysłany: Sob Paź 27, 2012 7:53 pm
Odpowiedz z cytatem

W sumie to nie czytam opinii w internecie na temat czegokolwiek, a już na pewno się nimi nie sugeruje.
Miałam stary tatuaż robiony jeszcze za czasów liceum, a Pani Jola mi świetnie go pokryła (o ile to co miałam można nazwać tatuażem) i jestem w szoku czytając tu takie opinie(..) Potwierdzam opinie Pana , który piszę o ich stronie na facebook - POLECAM I DZIĘKUJĘ

OLa Majtaj
Post Gość
Wysłany: Nie Paź 28, 2012 5:59 pm
Odpowiedz z cytatem

Obejrzałem galerie na FB. TRAGEDIA. Nadal Jolanta produkuje miernotę, jesli wśród tych fotek sa twoje tatuaze to współczuję. Zadałes sobie troche trudu, zeby zobaczyc galerię na prawde dobrych artystow tatuazu? Chyba nie, bo nie byloby tej dyskusji. W temacie JA DZIARAŁEM SIĘ NA MANHATTANIE masz konkretny przyklad. Folder na FB jest opisany- Kazdy wzor wymyslony i zaprojektowany w naszym studio!
Zwyczajne klamstwo. No i jak na 20 lat działalnosci to mega bieda.
Wiesz ile trzeba poczekac na termin u prawdziwych artystow? 5-6 miesiecy czy nawet rok i wiecej. Te 3 tyg maja świadczyc o czym? Ze sporo ludzi ma problem z poprawnym widzeniem, ze daja sie nabierać, że sa zbyt leniwi, zeby poszukać kogoś kto na prawde potrafi tatuować?
Proponuje obejrzec prace kilku dobrych tatuatorow, moze oczka sie otworza....
LEŃU, ANABI,MYSKÓW, AERO,PORTUGAL...
wszystkich zbajdziesz na FB wystarczy dopisac tattoo, google tez bez problemu da radę.

Gość
Post Klient .
Wysłany: Wto Paź 30, 2012 9:19 am
Odpowiedz z cytatem

Nie muszę zadawać sobie trudu,żeby oglądać galerię Twoich 'WIELKICH GURU TATUAŻU" , ponieważ żeby się wypowiadać musiałbym się tam dziarać. Co innego zniżyć się do Twojego poziomu i w taki sposób się właśnie wypowiadać, mało tego zarzucać komuś kłamstwo w projektowaniu własnych wzorów.
Miernota powiadasz? Szanowałbym Twoje zdanie gdybyś się u Jolki dziarał i na poziomie wypowiadałbyś się o swoim niezadowoleniu ze zrobionego tatuażu.
Może Jolka nie ma najnowocześniejszej strony, facebooka ale widocznie , tego nie potrzebuję żeby mieć Klientów- jej sprawa.
Poza tym chyba nie doczytałeś tematu forum - TATU W ŁODZI,
myślę, że chyba discovery za dużo oglądasz i czekaj sobie pół roku na tatu, nawet rok - Twój wybór.
A mój jest taki,że u Jolki w ciągu Twojego rocznego czekania będę miał kolejne dwa tatuaże i będę z tego zadowolony,
A Twojego współczucia nie potrzebuje .. To Ja współczuję Ci tyle czekania.

Mój wzór do zobaczenia na żywo w Teatrze Wielkiem...

Klient .
Post Gość
Wysłany: Wto Paź 30, 2012 9:16 pm
Odpowiedz z cytatem

Wielkie woooow. W teatrze wielkim..jaki to niby swiatowy jesteś tak? Porazajace. Masz zwykle buraki na sobie i tyle. Jolka to Jolka tamto..mozesz pisac co chcesz, faktu że kradnie innym prace, kopiuje je i jeszcze twierdzi, ze to jej pomysły nie zmienisz. Masz nawet czarno na białym przyklad. Co, to Gawko jej ukradł motyw??? Nie osmieszaj się. W zyciu nie dam sie jej oszpecić. Po to sa galerie, zeby zobaczyc kto jak tatuuje..no i widać dokladnie jaka miernota wieje z jej galeri.

Gość
Post Klient..
Wysłany: Wto Paź 30, 2012 10:20 pm
Odpowiedz z cytatem

Ja tam takiego wpisu nie widzę, żeby było podpisane mój projekt.. tylko zrobione w naszym studiu .. itp
. Poza tym , gdybyś się znał na tym to może byś wiedział, że Klienci w 70% przynoszą wzory ŚCIĄGNIĘTE Z INTERNETU i proszą o przerobienie , według własnego widzenia, a nikt nie będzie szukał w sieci, czy ten wzór już ktoś kiedyś robił, do kogo należy, jaka jest jego historia (..) bo sieć jest ogólnodostępnym nośnikiem.. - jakie to proste..

I nie musisz Mnie obrażać tylko , dlatego ,że mam inny pogląd niż Ty, ale to już świadczy o Twojej kulturze

Klient..
Post Gość
Wysłany: Wto Paź 30, 2012 11:30 pm
Odpowiedz z cytatem

Obrazać? A skad, to juz jest nadinterpretacja...zwykle stwierdzenie faktu.Przejrzyj dokladnie FB Jolki, wyraź nie ma napisane, ze to ich projekty i pomysły. masz link, przeczytaj sam ten opis

---- SPAM -----.facebook.com/media/set/?set=a.328827120543729.76910.327851623974612&type=3

To zwyczajne klamstwo, ma tam marne kopie cudzych prac, marnie wykonane tatuaze wzorowane np na rysunkach Borisa Vallejo, katoalogowe wzorki....ok, ludzie chcą wzorka miec to robi, ale po co klamac, ze to przez nia wymyslane i projektowane motywy????
Bdyby była dobra artystka to by nie robiła nieudolnych kopii tylko zaproponowałaby wlasne wizje i pomysły. Ale najlatwiej jest zwinac komus autorski pomysł. Moze zadaj sobie troche trudu i przejrzyj prace SERIO dobrych tatuatorow , troche obiektywizmu...Kilka razy piszesz, że skoro nie bylem, nie robilem nie widziałem to nie powinienem nic pisac na ten temat....przeciez zdjecia widzę i wolaja o pomste do nieba. tyle lat machania maszynką i tak marne prace??? Nie zajrzales na galerie podaych mistrzow tatuazu, nie byles u nich, nie tatuowali cię..ale piszesz o nich sarkastycznie w cudzysłowie "TWOICH GURU TATUAŻU" Tobie wolno szydzic z nich i to nie majac pojecia z kogo? To absolutny top sceny tatuażu w kraju, ludzie uznani w europie i nie tylko...Z całym szacunkiem dla Ciebie..pojecia nie masz o czym piszesz.
Wiesz, Mandaryna tez ma fanów..i to oznacza, że jest swietna piosenkarką???? Jolka, to wlasnie taka Mandaryna w tatuowaniu....Pozdrawiam.

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Sty 15, 2013 8:43 am
Odpowiedz z cytatem

Tattooarek polecam serdecznie wszystkim chcacym miec naprawde starannie wykonany tatuaz,trafilam na niego z polecenia znajomych. zrobilam juz dwa tatuaze u Arka nie zaluje , prawdziwy perfekcjonista potrafi doradzic oraz zasugerowac swoja koncepcje odnosnie wykonania wzoru.moj tatuaz zyje a co do poniektorych z Łodzi słowny i punktualny nie trzeba sie stresowac z przekladaniem terminow jak u Pana S

Gość
Post halohalo
Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 9:50 am
Odpowiedz z cytatem

Witam, mam zamiar niebawem zrobić sobie tatuaż w formie napisu. Przekopałem się przez bazyliard stron na różnych forach, ale nie znalazłem konkretnej opinii.
Zastanawiam się nad Sigil i Hard to Forget, które studio jest bardziej godne polecenia? Głównie interesuje mnie wykonanie i cena na atmosferze nieszczególnie mi zależy. Rolling Eyes

halohalo
Post Gość
Wysłany: Sro Kwi 10, 2013 10:49 pm
Odpowiedz z cytatem

idź do forget i tam pytaj o cene i wszystko inne. Dante jest dobry, swietny technicznie zwlaszcza, a wlasnie ktos taki ci jest potrzebny jesli chcesz napisy.

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Kwi 18, 2013 1:49 pm
Odpowiedz z cytatem

Słyszał ktoś o studiu rapa-niu na ul. sasanek. Jakieś opinie?

Gość
Post m.
Wysłany: Pon Kwi 22, 2013 9:57 pm
Odpowiedz z cytatem

Ja polecam studio dragon - Paweł ma dryg, mam piękne dwa wzory, jestem absolutnie zadowolona z obsługi, wykonania i w sumie z wszystkiego. W sobote miałam robioną ćmę i dmuchawca - wyszło extra, z cieniami, detalami. Jestem absolutnie zadowolona - właściwie błyskawicznie mi się zagoiło i na pewno tam wróce;)

m.
Post Gość
Wysłany: Sro Kwi 24, 2013 10:13 pm
Odpowiedz z cytatem

a co pozwala ci twierdzic, ze to co masz zrobione to dobre prace i w zwiazku z tym ich autor jest godny polecania? Znasz się na tym? Potrafisz rzetelnie ocenic jakosc? Czy podoba ci sie wiec uwazasz, ze jest dobrze? panna ma byle jaka nutke za uchem i tez twierdzi, że jest zadowolona i poleca....

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)