MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post rafael26
Wysłany: Wto Gru 22, 2009 12:44 am
Odpowiedz z cytatem

ask DANTE Smile)

rafael26
Post Wladca-Swiata Posty: 3
Wysłany: Nie Gru 27, 2009 12:54 am
Odpowiedz z cytatem

Dziwne to forum. Goście piszą posty (po co to wprowadzono, bo cóż są warte w 100% anonimowe opinie?). Do tego w tym temacie średnio przybywa jeden post miesięcznie.

Wladca-Swiata Dołączył: 24 Cze 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post gabrysia
Wysłany: Sro Gru 30, 2009 8:12 pm
Odpowiedz z cytatem

Sebastian robił mi jakiś czas temu tatuaż i muszę przyznać że wszyscy są pod wrażeniem,wyszedł naprawdę bardzo dobrze.Higiena pracy też o.k,niestety jest też druga strona:(Mój chłopak chciał sobie u niego zrobić cover tatuażu który już ma,Sebastian go obejrzał powiedział że spoko i umówił się z nim na za m-c,po czym jak pojechaliśmy to najpierw czekaliśmy na niego 30 min. bo się spóźnił po czym jak przyszło co do czego to pow.że zapomniał o tym tatuażu i w chwili obecnej nie ma na niego koncepcji!Przełożył to na następny tydzień po czym zadzwonił 15 min. przed umówioną godz.i powiedział że nic się z tym nie da już zrobić.Paradoks polega ta tym że dzisiaj mój chłopak ma zrobiony naprawdę dobry cover tego tatoo a zrobił mu go facet z DRAGONA,szybko sprawnie i bez miesięcznego terminu czekania,więc cóż może Sebastian jest tylko dla wybranych:),a może covery to wyższa szkoła jazdy i on ich nie potrafi....

gabrysia
Post Gość
Wysłany: Sob Lut 06, 2010 12:12 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="gabrysia"]Sebastian robił mi jakiś czas temu tatuaż i muszę przyznać że wszyscy są pod wrażeniem,wyszedł naprawdę bardzo dobrze.Higiena pracy też o.k,niestety jest też druga strona:(Mój chłopak chciał sobie u niego zrobić cover tatuażu który już ma,Sebastian go obejrzał powiedział że spoko i umówił się z nim na za m-c,po czym jak pojechaliśmy to najpierw czekaliśmy na niego 30 min. bo się spóźnił po czym jak przyszło co do czego to pow.że zapomniał o tym tatuażu i w chwili obecnej nie ma na niego koncepcji!Przełożył to na następny tydzień po czym zadzwonił 15 min. przed umówioną godz.i powiedział że nic się z tym nie da już zrobić.Paradoks polega ta tym że dzisiaj mój chłopak ma zrobiony naprawdę dobry cover tego tatoo a zrobił mu go facet z DRAGONA,szybko sprawnie i bez miesięcznego terminu czekania,więc cóż może Sebastian jest tylko dla wybranych:),a może covery to wyższa szkoła jazdy i on ich nie potrafi....[/quote] Laughing Laughing prawda prawda nie polecam nie polecam dziadka wozi sie a co do czego jest cieki zobaczymy na tego rocznym konwecie w lodzi znajac zycie go nie bedzie

Gość
Post Ramona
Wysłany: Czw Lut 25, 2010 1:01 am
Odpowiedz z cytatem

Jakos lata mijaja, a ja nigdzie nie dam sie tatuowac, tylko w Zool. Dluuugo sie zbieralam, nim zrobilam pierwszy wzorek, podgladalam, regularnie przegladalam katalogi itp. w koncu podjelam decyzje.
Robert dostosowal wzor do moich potrzeb i juz nastepnego dnia kladlam sie spac szczesliwa i bogatsza o "obrazek" Wink
Jeszcze mi sie nie zdazylo uslyszec negatywnej opinii nt tego tatuazu, podziwiali go i w UK, gdzie jak wiadomo salonow tatuazu jak grzybow po deszczu i w innych krajach. Jak ide na convent w Hamburgu, to tez sie nie musze wstydzic Very Happy
Wlasnie planuje kolejny wzorek i przejade 1000 km tylko po to, zeby sie bezpiecznie oddac w rece Roberta.

Ktos wczesniej pisal, ze jest jakas sciana, bariera miedzy nim i klientem... Hmmm... Jakos tego nie poczulam. Normalnie pogadal, doradzil, poopowiadal co nieco Wink

I jeszcze jedno, co zawsze doceniaja osoby zwiazane w jakikolwiek sposob z tatuazem, badz takowe posiadaja. W czasie gdy powstawal moj pierwszy wzorek zjawila sie klientka z jakims paskudztwem na dekolcie. Ponoc mial to byc "znikajacy tatuaz" - smiechu warte - zostala z tego barwna, bezksztaltna plama, ktorej tatuazem nawet przez sen bym nie nazwala i po kielichu Wink Pani owa chciala oczywiscie "naprawic" tego kolorowego "siniaka"... Coz, jak wielkie bylo jej rozczarowanie, gdy Robert zaproponowal jej bardzo odlegly termin... za kilka lat Very Happy
Nie chcial utrwalac popelnionych juz przez kogos bledow, wiedzial, ze niektore elementy tej barwnej kompozycji moga jeszcze z czasem zniknac, inne zmienic kolor i kolejny niedorobek gotowy...
To wlasnie moim zdaniem odroznia fachowca, od napalonego malolata, ktory dorwal sie do maszynki i dziara wszystkich, jak leci, byle tylko na piwko zarobic.

Pozdrawiam wszystkich cierpliwie czytajacych i zycze radosci z posiadania pieknych "wzorkow"
Ramona

Ramona
Post Marcepanowa
Wysłany: Sro Kwi 07, 2010 12:09 pm
Odpowiedz z cytatem

Sigil. Tylko Sigil.

Marcepanowa
Post Paulina
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 4:24 pm
Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, jako klientki Sebastiana - nie polecę go, mam tatuaż już rok i nadal, jak już ktoś pisał - jest wypukły, często swędzi i strasznie trudno umówić się z nim zarówno na sam tatuaż jak i na poprawki, sprawdźcie nowego tatuażystę z Od Zmierzchu do Świtu - Michała, on jest podobno dobry, lepszy od Seby.
Pozdrawiam;).

Paulina
Post Paulina
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 4:27 pm
Odpowiedz z cytatem

aha, i chcialam dodac, ze w Zoolu mają ceny średnio[!] dwa razy wyższe niż w OŚDZ czy Hard To Forget na Piotrkowskiej 48 czy 44.. dlatego radziłabym znaleźć innego tatuażystę, bo prac tez nie robi GENIALNYCH, a wręcz słabe.

Paulina
Post Majka
Wysłany: Sob Maj 29, 2010 1:22 pm
Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o Tattooarek znany jako Sagan który od nie dawna otworzył studio na Piotrkowskiej?Wcześniej dziarał u siebie w domu.Proszę o opinię innych co ten chłopak potrafi?

Majka
Post agat
Wysłany: Sob Cze 12, 2010 10:04 am
Odpowiedz z cytatem

Szukam dobrego studia tatuażu biolgicznego (pernamentrnego), w łodzi lub warszawie.

agat
Post Gość
Wysłany: Wto Lip 13, 2010 10:13 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Paulina"]aha, i chcialam dodac, ze w Zoolu mają ceny średnio[!] dwa razy wyższe niż w OŚDZ czy Hard To Forget na Piotrkowskiej 48 czy 44.. dlatego radziłabym znaleźć innego tatuażystę, bo prac tez nie robi GENIALNYCH, a wręcz słabe.[/quote] tak tak Paulina mówi prawde zool jest lichy.

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Sie 22, 2010 11:39 pm
Odpowiedz z cytatem

Bez wątpliwości najmniejszych polecam hardtoforget na ul Piotrkowskiej.
Fenomenalni ludzie, pełna kultura a w tatuatorach można się wręcz zauroczyć Wink POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!

Gość
Post Blanka
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 6:06 pm
Odpowiedz z cytatem

Chciałam, aby mój tatuaż został wykonany perfekcyjnie, więc odwiedziłam wszystkie salony tatuażu znajdujące się na ulicy Piotrkowskiej. Przyznam szczerze, że już byłam zrezygnowana, gdyż w żadnym studio nikt nie potrafił udzielić mi porady, odsyłali mnie do przeglądania stron internetowych ( zaznaczę, że chodziło mi o tatuaż w formie napisu, a to wszystko jest dla mnie wyjątkowe, więc nie chciałam powielać wzorów). Ostatnie studio na mojej liście: Zool... Wystarczyła chwilka rozmowy, a już wiedziałam, że to właśnie tu powstanie moje cudeńko Smile Profesjonalna porada, sterylne pomieszczenia i sprzet, miła atmosfera i przede wszystkim świetny kontakt między tatuażystą a klientem Smile Jestem chyba najszczęśliwszą posiadaczką ta2 Twisted Evil
Aczkolwiek dodam, że cena była wysoka i niektórzy kręcą głowami, twierdząc, że słono przepłaciłam. Ja nie żałuję Exclamation

Pamiętajcie, nie patrzcie na cenę! Nie kupujecie włoszczyzny na obiad, ale inwestujecie w coś, co będzie WASZE przez całe życie!!!

P.S. Tatuaż jest na tyle IDEALNY, że ludzie na ulicy zaczepiają mnie i pytają, gdzie został wykonany, przez kogo oraz twierdzą, że to jeden z najpiękniejszych ta2 jakie widzieli Cool

Blanka
Post Gość
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 7:24 pm
Odpowiedz z cytatem

To pokaż nam to cudo!!

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Lis 01, 2010 10:02 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]To pokaż nam to cudo!![/quote]heheheh eprawda pokaz to coś

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)