MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Pią Sie 28, 2009 7:58 am
Odpowiedz z cytatem

Nieeeeeeeeeeeeeeeee !
Obejrzyj się ich galerię, bije po oczach słabizną.
Nie warto.

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Wrz 03, 2009 11:32 am
Odpowiedz z cytatem

A Sigil? Macie dobre doświadczenia z tym studiem? Wielu znajomych mi je poleca, ale sama już nie wiem...

Gość
Post Wladca-Swiata Posty: 3
Wysłany: Pią Wrz 04, 2009 5:59 pm
Odpowiedz z cytatem

Ja słyszałem same dobre rzeczy o Sigil, a mój kolega dziergał się tam już 3 razy. Twierdzi, że 4 też tam będzie.

Wladca-Swiata Dołączył: 24 Cze 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pią Wrz 04, 2009 6:02 pm
Odpowiedz z cytatem

-- SPAM --www.tattooart.pl/forum/SPAM.php?mode=results

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Wrz 04, 2009 6:04 pm
Odpowiedz z cytatem

Wpisz nazwę szukanego studia i poczytaj troszkę.
Zresztą na tym forum, masz od groma jasnego o Łodzi informacji !!!!!!!

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Wrz 04, 2009 6:06 pm
Odpowiedz z cytatem

-- SPAM --www.hardtoforget.pl/index.php?site=galeria_kasia

Do tej pani można w Łodzi próbować się dostać, bardzo ładne, starannie wykonane tatuaże.

Gość
Post dr who
Wysłany: Sro Wrz 30, 2009 8:10 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam.

Chciałem sobie zrobić pierwszy tatuaż i słyszałem że dośc niskie ceny są u Avego (łódż), tyle że dziara na domówce, a wcześniej w Good times tattoo.Czy polecacie?

dr who
Post hose Posty: 4
Wysłany: Pią Paź 16, 2009 7:23 am
Odpowiedz z cytatem

witam ostatnio odwiedzilem stronke studia tatuazu z pabianic i powiem ze koles wie co robi. Z tego co widze i doglądam stronki lodzkich tatuatorów a malo co ich jest nie bede wymienial tych DZIARGATORÓW co nie których ale polecam str.do obejrzenia i sami zobaczcie.www.nemesis-art.pl

hose Dołączył: 15 Paź 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post hose Posty: 4
Wysłany: Pią Paź 16, 2009 7:47 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Aga Tatoo"]Witam chce zrobic sobie tatuaż co myslicie o studiu tatuaży Tatoo Dragon Łódź ul.Zgierska dużo osób mi poleca widziałam kilka prac i mam mieszane uczucia prosze o pomoc Rolling Eyes[/quote] galeria mówi sama za siebie ciekawa nie jest .

hose Dołączył: 15 Paź 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post hose Posty: 4
Wysłany: Pią Paź 16, 2009 8:01 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="ayag"][quote="jabiel"]Tatuowałem sie u pani Joli i nie jestem zadowolony. byłem głupi i dałem sie jej dziarać jak była na kacu i mam niesymetryczny wzor. Mam znajomkow ktorym zrobila fajne wzory mimo to ja juz do niej nie pojde.[/quote]

Nie ma to jak trafić w złym momencie!!! Też tego doświadczyłam NIESTETY! Tatuaż musiał być "ratowany" przez innego fachowca. Obecnie wygląda jako tako..... Juz się przyzwyczaiłam do niego Smile
Faktem jest że jak p. Jola ma dobry dzień to tatoo wygląda rewelacja. Sama mam kilku znajomych, którzy mieli więcej szczęścia niż ja Smile Pozdrawiam![/quote]tak prawde mówiąc dziwie sie wystarczy zobaczyc galerie pani Joli ktos kto jest w zawodzie 17-lat robi takie DZIARY bo inaczej nie moge tego nazwac gdyby mi nawet doplacali to nie dal bym sie tknąć.Ludzie gdzie wy macie oczy???17-lat w zawodzie ja bym nawet sie nie przyznawał do tego.

hose Dołączył: 15 Paź 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pią Paź 16, 2009 8:49 am
Odpowiedz z cytatem

Kolo" Hose" nie reklamuj siebie zapewne. Bo te www.nemesis-art.pl to bardzo słabe studio !
Pani Ewa, absolutnie nic nie umie !
Powinna zająć się tatuowaniem buraków, przecież robi je cały czas.
A kolega tatuator z tego studia, też taki wspaniały nie jest, nie jest, nie jest,
raczej daaaaaaaaaaaleko droga przed nim.
Technicznie tatuaże są słabe, dużo błędów, cieniowanie brudne.
Tyle.

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Paź 16, 2009 10:59 am
Odpowiedz z cytatem

Polecam studio SYGIL na Piotrkowskiej 25. Ostatnio robilem sobie u nich tatuaz i jestem bardzo zadwowlony Wink

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Lis 03, 2009 9:21 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]-- SPAM --www.hardtoforget.pl/index.php?site=galeria_kasia

Do tej pani można w Łodzi próbować się dostać, bardzo ładne, starannie wykonane tatuaże.[/quote]prawda,prawda polecam

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Lis 03, 2009 9:30 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Kolo" Hose" nie reklamuj siebie zapewne. Bo te www.nemesis-art.pl to bardzo słabe studio !
Pani Ewa, absolutnie nic nie umie !
Powinna zająć się tatuowaniem buraków, przecież robi je cały czas.
A kolega tatuator z tego studia, też taki wspaniały nie jest, nie jest, nie jest,
raczej daaaaaaaaaaaleko droga przed nim.
Technicznie tatuaże są słabe, dużo błędów, cieniowanie brudne.
Tyle.[/quote] kolega nie przesadza w lodzi jest duzo gorszych tatuatorów a chlopak nie zle robi tatuaze wiec mysle ze na łodzki pozom daje rade. nie oszukujmy sie mamy u nas slabych tatuatorów sam wiem bo chcąc tatuaz jeżdze do Malinówka i tyle

Gość
Post miki
Wysłany: Nie Lis 08, 2009 7:07 pm
Odpowiedz z cytatem

ktos wczesniej wspomnial o kasi ktora wyniosla sie od sebastiana to wlasnie jej salon hardtoforget. polecam jestem bardzo z niej zadowolona.

miki
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)