MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post fox
Wysłany: Wto Wrz 30, 2008 9:41 am
Odpowiedz z cytatem

Stałam się chodzącą ANTYREKLAMĄ studia od zmierzchu do switu, piotrkowska 82.
To, co zrobil mi Sebastian w niczym nie przypomina wzoru, o który prosiłam. Obiecał zrobić kilka wersji, nie zrobił, dwa razy przekładał termin, zadzwoniłam, powiedział, ze już ma wzory. Weszłam do studia.. siedział i gadał na gg, a wersji jak nie było, tak nie ma. To co mi wytatuował przypomina wszystkim oglądajacym bazgroł mazakiem. No cóż, z tego co słyszałam spieszył się na jakieś spotkanie z kolegą, a ja byłam ostatnią klientką...

Mój czwarty w życiu tatuaż, jedyny skopany.

Szczerze nie polecam, szkoda nerwow!

fox
Post Petra
Wysłany: Pon Paź 06, 2008 10:08 pm
Odpowiedz z cytatem

fox napisał:
Stałam się chodzącą ANTYREKLAMĄ studia od zmierzchu do switu, piotrkowska 82.
To, co zrobil mi Sebastian w niczym nie przypomina wzoru, o który prosiłam. Obiecał zrobić kilka wersji, nie zrobił, dwa razy przekładał termin, zadzwoniłam, powiedział, ze już ma wzory. Weszłam do studia.. siedział i gadał na gg, a wersji jak nie było, tak nie ma. To co mi wytatuował przypomina wszystkim oglądajacym bazgroł mazakiem. No cóż, z tego co słyszałam spieszył się na jakieś spotkanie z kolegą, a ja byłam ostatnią klientką...

Mój czwarty w życiu tatuaż, jedyny skopany.

Szczerze nie polecam, szkoda nerwow!

Współczuję Ci:(
A nie myslałaś o tym, żeby przykryć ten nieudany bazgroł nowym tatuażem, wykonanym przez fachowca?
Z czystym sumieniem polecić mogę Zool, w którym sama się tatuuję. Właśnie goi mi się przedramię, w piątek idę na drugą część tatuowania
i wszystko przebiega jak należySmile
Robert nie raz już poprawiał po innych nieudane prace , w Zoolu znajdziesz segregator pełen fotek z tego typu poprawkami.
Myslę, że warto oddać się w ręce tego specjalisty, zamiast chodzić do konca życia ze spaprana dziarą.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Petra
Post Hansowsky Posty: 1
Wysłany: Sob Mar 28, 2009 4:04 pm
Odpowiedz z cytatem

Ja również należe do osób NIEZADOWOLONYCH z usług sebastiana z od zmierzchu do świtu.Gość miał mi zrobić tatuaż na żebrach wielkości 15x15.Prosiłem o projekt,którego w efekcie mi nie zrobił.No więc na biegu musiałem wybrać cos innego.Pomijam fakt że byłem w studiu z 10 razy (mieszkam nieopodal)i pytałem jak tam sobie radzi ze wzorem a on odpowiadał że prawie kończy.No wiec zabrał sie do tatuowania.Pacjent zrobił 40% wzoru i stwierdził że na dziisaj koniec.Miał do mnie zadzwonić i ustalić dokłanie dzień i do dzis cisza.Dzwoniłem do niego chyba przez 2-3 tygodnie co dwa dni.Nie odbierał telefonów a jak dzwoniłem do studia zawsze było oddzwonie bo nie mam czasu albo jakiś miły głos odpowiadł że jest zajęty.Dziś mija chyba z pół roku a ja chodze z tym babolem i wstydzę się zdiąć koszulki.Jeżeli chcece mieć taki problem jak ja to idzcie to tego zjeba.Inaczej nie można nazwać takiego osobnika.
Z czystym sercem PRZESTRZEGAM PRZED NIM!!

Hansowsky Dołączył: 28 Mar 2009 Skąd: Łódź
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post asztir
Wysłany: Pon Mar 30, 2009 8:12 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam!
Widziałam, że piszecie o jakiejś Pani Joli? Nie wiem jednak czy chodzi o Panią Jolę Knycz ze studia Manhattan? Chciałabym to wiedzieć bowiem wybieram się do niej... interesuje mnie więc jak robi tatuaże, czy ludzie są zadowoleni i czy tatuaż jest taki jak wzór?
Manhattan to ponoć jeden z najstarszych i najlepszych studio więc jak przeczytałam opinię o tej pewnej Pani Joli to umarłam przed kompem Wink

asztir
Post Gość
Wysłany: Wto Kwi 14, 2009 11:20 pm
Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, sa dobre i złe opinie..
co racja, Sebastian uwaza sie za łodzkiego krola tatuazy..terminy sa u niego odległe, byłem umowiony na 11, a przyszedl dopiero po 15...
troche podczas rozmowy bylo sztywno, ale w sumie jestem zadowolony dla mnie nie ma 2 takiego tatuazysty w lodzi, bynamniej od portretow..
robił mi portret artysty z data na całe przed ramie, zajeło to mu z 3 godziny, robiił sobie przerwy na fajke i kanapke, ale ogołem jestem bardzo zadowolony i polecam Smile)
tylko trzeba miec cierpliwosc, bo pan lubi sie spozniac xdd
polecam Od switu do zmierzchu na piotrkowskiej !!

Gość
Post peyo
Wysłany: Sro Kwi 15, 2009 6:23 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam... mam zamiar zrobić sobie pierwszy tatuaż.... róża wiatrów...jak myślicie które studio w Łodzi wybrać ??? pozdrawiam

peyo
Post ella
Wysłany: Sro Maj 13, 2009 3:08 pm
Odpowiedz z cytatem

sebastian za krola? ja slyszalam, ze jest najgorszy no i ceny ma najnizsze, a termin koledze dał na nastepny dzien, więc i kolejek nie ma

jedyna osoba, o ktorej nie slyszalam złych opinii to kaśka, ktora sie wyniosla z od switu do zmierzchu, ale gdzie teraz tatuuje to nie wiem Sad

ella
Post Gość
Wysłany: Nie Cze 14, 2009 3:02 pm
Odpowiedz z cytatem

tez słyszałem ze tam robią buraki .Mam kolegę który naprawdę robi super dziary

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Cze 24, 2009 7:42 pm
Odpowiedz z cytatem

Tak sobie czytam, szukam i zostają 2 możliwości, Sigil i Zool. Które studio wybrać? Co sądzicie o studiu u zbiegu ulic Limanowskiego i Zgierskiej? Niestety nie pamiętam nazwy.

Gość
Post Wladca-Swiata Posty: 3
Wysłany: Sro Cze 24, 2009 7:43 pm
Odpowiedz z cytatem

Tak sobie czytam, szukam i zostają 2 możliwości, Sigil i Zool. Które studio wybrać? Co sądzicie o studiu u zbiegu ulic Limanowskiego i Zgierskiej? Niestety nie pamiętam nazwy.

Wladca-Swiata Dołączył: 24 Cze 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post remonsyl
Wysłany: Sob Cze 27, 2009 4:07 am
Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Wiadomo, sa dobre i złe opinie..
co racja, Sebastian uwaza sie za łodzkiego krola tatuazy..terminy sa u niego odległe, byłem umowiony na 11, a przyszedl dopiero po 15...
troche podczas rozmowy bylo sztywno, ale w sumie jestem zadowolony dla mnie nie ma 2 takiego tatuazysty w lodzi, bynamniej od portretow..
robił mi portret artysty z data na całe przed ramie, zajeło to mu z 3 godziny, robiił sobie przerwy na fajke i kanapke, ale ogołem jestem bardzo zadowolony i polecam Smile)
tylko trzeba miec cierpliwosc, bo pan lubi sie spozniac xdd
polecam Od switu do zmierzchu na piotrkowskiej !!

- ludzie: 'Was nie trzeba sadzic Was trzeba leczyc !!!'
Seba jest zly?? Jesli on jest zlym tatuatorem to zapraszam na manhatan do Joli. Pierwszy tatoo robilem u Niego 11 lat temu, potem jeszcze kolejne i niedlugo nastepne. Tak cierpliwego czlowieka jak on naprawde ciezko znalezc. Razem ze mna chyba przez tydzien rysowal mi projekt. Ja bym klienta juz wyjebal dawno za drzwi a on spoko, luzik, zaczniemy dziabac dopiero wtedy kiedy bedziesz pewny ze projekt jest dokladnie taki jak chcesz.
SEBASTIAN to ARTYSTA I ligi !!!! POLECAM
Jedyny mankament to faktycznie dlugie terminy no i brak punktualnosci. Jakoscia swoich uslug nadrabia jednak te niedogodnosci

remonsyl
Post muszu
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 2:41 pm
Odpowiedz z cytatem

U zbiegu Zgierskiej i Limanowskiego jest studio Dragon. Ale niestety nic o nim nie wiem Sad

muszu
Post Gość
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 4:57 pm
Odpowiedz z cytatem

http://www.hardtoforget.pl/index.php?site=galeria_kasia

Do tej pani można w Łodzi próbować się dostać, bardzo ładne, starannie wykonane tatuaże.

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Sie 10, 2009 12:17 pm
Odpowiedz z cytatem

ja robilam w zoolu sobie prosty tatuaz 9 lat temu w 2000r. - przynioslam robertowi tylko szablon, a on juz po swojemu wycieniowal - wtedy wzial 200 zl (wzor miescil sie w kwadracie 10x10cm)...kilka dni temu znowu wybralam sie do zoola - tym razem bez szablonu - tylko z pomyslem i kilkoma fotkami z ktorych jakis element mi sie podobal....pogadalismy kilkanascie minut - powiedzial ze cos namaluje/pomysli - bardzo kontaktowo i milo. upewnial sie o co dokladnie mi chodzi. ma cale ramie po lokiec i wycenil na ok 1000-1200 max
bede sie tatuowac w przyszlym tyg...wczesniej sie przejde skonsultowac szkice i mysle ze bedzie ok! dam znac jak wyszlo!
M.

Gość
Post Aga Tatoo
Wysłany: Czw Sie 27, 2009 6:51 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam chce zrobic sobie tatuaż co myslicie o studiu tatuaży Tatoo Dragon Łódź ul.Zgierska dużo osób mi poleca widziałam kilka prac i mam mieszane uczucia prosze o pomoc Rolling Eyes

Aga Tatoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach