MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post DURDA Posty: 1
Wysłany: Czw Gru 02, 2004 10:55 pm
Odpowiedz z cytatem

Serwus pisze prace magisterską na podany temat.Chciałbym zrobic to dokładnie i nie powierzchownie,więc jeśli macie ochotę pomóc w tej pracy to proszę o przesłanie ciekawych artykułów,tytułów ksiażek i wszelkich informacji na ten temat.pozdro nydurda@wp.pl

DURDA Dołączył: 02 Gru 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post Gość
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 2:08 pm
Odpowiedz z cytatem

Ponawiam prosbeee tej osoby, teraz ja pisze prace magisterska o tatuazach i piercingui potrzebujee pare materialoww, gdyby ktos cos mial prosze bardzoo o napisanie tutaj wiadomosci to jakos sie zgadamy:)

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 7:11 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Ponawiam prosbeee tej osoby, teraz ja pisze prace magisterska o tatuazach i piercingui potrzebujee pare materialoww, gdyby ktos cos mial prosze bardzoo o napisanie tutaj wiadomosci to jakos sie zgadamy:)[/quote]


Duzo duzo i jeszcze raz duzo by tu pisac. Polecam google.pl - swietna wyszukiwarka Cool albo ksiazke na allegro ABC Tatuowania Cool


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 9:33 pm
Odpowiedz z cytatem

Nom wlasnie wiem ze duzo tego przez google juz szukalam:) znalazlam pare ksiazek ale do zadnej nie amm dostepu:( na allegro nikt jej nie sprzedaje a w bibliotekach tez jej nie ma procz narodowej w warszawie ;/
dlatego umiescilam tutaj swoja prosbe, moze ktos cos ma w domu lub na kompie co moglby udostepnic..
jak ktos nie siediz w temacie tak jak Wy to nie za bardzo wie ktore ksiazki sa wartosciowe a ktore nie i gdzie mozna takowe znalezc.. nie tylko tytuly i autorow ale cale ksiazki

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sob Lut 07, 2009 10:47 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Nom wlasnie wiem ze duzo tego przez google juz szukalam:) znalazlam pare ksiazek ale do zadnej nie amm dostepu:( na allegro nikt jej nie sprzedaje a w bibliotekach tez jej nie ma procz narodowej w warszawie ;/
dlatego umiescilam tutaj swoja prosbe, moze ktos cos ma w domu lub na kompie co moglby udostepnic..
jak ktos nie siediz w temacie tak jak Wy to nie za bardzo wie ktore ksiazki sa wartosciowe a ktore nie i gdzie mozna takowe znalezc.. nie tylko tytuly i autorow ale cale ksiazki[/quote],


Watpie aby ktos Ci napisal. Bo naprawde ale mnostwo by tego bylo. Tutaj masz ksiazke -- SPAM --allegro.pl/item547489557_abc_tatuazu_tattoo_tatuaz_poradnik_tatuaze.html


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Czw Lut 12, 2009 12:02 am
Odpowiedz z cytatem

hehe dziekuje za podniesienie mnie na duchu Very Happy i za link do ksiazki ale niestety taka ksiazka mi sie nie przyda bo patrzac po spisie tresci nie ma tma nic co byloby dla mnie uzyteczne ale dziekujeee bardzo za chec pomocy Smile

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)