MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Wto Kwi 14, 2009 12:36 pm
Odpowiedz z cytatem

Co do DRAGONA to w ogóle NIE POLECAM! Robiłam sobie tam kolczyka w jezyku i zamiast w pionie to jest w poziomie! Teraz musze go wyciągnąć i bulić jeszcze raz! W życiu pod żadnym pozorem tam nie idzcie!

Co do TROLLA to polecam. marek robi super dziary. byłam z kuzynem jakieś 3 miesiące temu (około) i widziałam jak się przykłada. Kuzynowi się super zagoiło i na prawde ma dzieło sztuki na sobie. Jego dziewczyna też sobie robiła i też jej to idealnie wyszło. Marek zna sie na rzeczy. Jedyne co mi sie tam nie podoba to paznokcie żelowe ale to już kwestia gustu klientki co tam sobie wymyśli... Rolling Eyes

Gość
Post agatka87 Posty: 2
Wysłany: Sro Maj 20, 2009 2:26 pm
Odpowiedz z cytatem

gdzie ma studio ten radek?ja robiłam wszystkie tatuaze w żywcu u bazyla!!! byłam w dragonie... masakra ten koles jest i syf tam jest ani nie ma zadnego portfolio... sam syf i malaria... brzydzilam sie tam wejsc!!!

agatka87 Dołączył: 20 Maj 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post Gość
Wysłany: Pią Maj 22, 2009 4:35 pm
Odpowiedz z cytatem

Właśnie, też nie wiem, gdzie jest Tryton, może ktoś podać adres? Bo go podobno przenieśli i nie wiem gdzie;/

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 12:29 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Właśnie, też nie wiem, gdzie jest Tryton, może ktoś podać adres? Bo go podobno przenieśli i nie wiem gdzie;/[/quote]

w bielsku na Cehcowej 12/5-trzeba dzwonic na domofon

Gość
Post Monika62 Posty: 5
Wysłany: Sob Cze 06, 2009 12:57 pm
Odpowiedz z cytatem

Też się wybieram do tego studia z planem na tatuaż średniej wielkości na łydce, jak myślicie ile takie cudo może kosztować w Trytanie.
Pozdrawiam


Monika62 Dołączył: 06 Cze 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pon Cze 15, 2009 3:40 pm
Odpowiedz z cytatem

Już jest 6 dni po wykonaniu tatuażu w Trytonie, jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego podejścia do mnie, kultury i otwartości oraz niesamowicie byłam zaskoczona własnoręcznym tatuażem namalowanym przed Radka na mojej łydce- facet ma niesamowity talent!! Polecam to studio wszystkim!
Pozdrawiam

Gość
Post Monika62 Posty: 5
Wysłany: Pon Cze 15, 2009 3:42 pm
Odpowiedz z cytatem

Oczywiście zapomniałam się zalogować post powyżej należy do mnie Very HappyVery Happy


Monika62 Dołączył: 06 Cze 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Nie Wrz 06, 2009 6:00 pm
Odpowiedz z cytatem

dragon w bielsku to syf

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Paź 16, 2009 8:35 pm
Odpowiedz z cytatem

byłem w dragonie to nie studio to paranoja a ten '' tatuator'' to zwykły laik nie ma pojęcia o tatuowaniu on i jego szef lecą tylko na kase

Gość
Post Gość123
Wysłany: Czw Gru 17, 2009 7:25 pm
Odpowiedz z cytatem

Chcę sobie zrobić kolczyk i nie moge się zdecydować czy iśc do Trolla czy od Trytonu ?

Gość123
Post Gość
Wysłany: Czw Gru 17, 2009 10:55 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Gość123"]Chcę sobie zrobić kolczyk i nie moge się zdecydować czy iśc do Trolla czy od Trytonu ?[/quote]
ja polecam trytona.Dziewczyna która tam kłuje jest w tym poprostu dobra-wystarczy o niej poczytać i obejrzec jej prace.

Gość
Post rockstar
Wysłany: Pią Sty 29, 2010 8:16 pm
Odpowiedz z cytatem

Jak bym miał wybierać między trytonem a trolem to bez sekundy zastanowienia wybieram trytona
tak na marginesie to w żadnej kwestki nie szedłbym do trolla, chyba że spytać o droge do innego studia

rockstar
Post Xazarax
Wysłany: Czw Lut 25, 2010 12:16 am
Odpowiedz z cytatem

Jako kompletny laik w kwestii tatuażu chciałbym zapytać o przedziały cenowe w tak zachwalanym Trytonie Smile
W tym roku chciałbym zrobić sobie niedużej wielkości dziarę na łopatce (ok 15cm dl.) Sama czerń. Nie mam czasu zebrać tam się więc korzystam z dobrodziejstw internetu: P

Fajnie by było Gdyby ktoś byl tak miły i zechciał poświęcić parę minut na wprowadzenie mnie w świat tatuażu: roll:
Byłbym bardzo wdzięczny: D (jesli ktoś się zgodzi, aby chętnie podam mu swój nr Gadu!)

Już ze dwa lata zbieram się i jakoś mi nie wychodzi;) (pewnie to ten naturalny stres przed kłuciem, P)

Pozdrawiam wszystkich!

Xazarax
Post Gość
Wysłany: Pon Mar 01, 2010 3:29 pm
Odpowiedz z cytatem

cześć wszystkim. Proszę o radę. Chce zrobić sobie kolczyk w pępku, ale nie wiem gdzie się udać. Czy tryton tatto & piercing w bielsku to dobre studio piercingu?

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Mar 01, 2010 9:20 pm
Odpowiedz z cytatem

-- SPAM --www.bb365.info/?c=newsy&d=moda&id_newsa=1377http://www.bb365.info/?c=newsy&d=moda&id_newsa=1377[url][/url]

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)