MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post kocurka69 Posty: 1
Wysłany: Nie Lip 22, 2007 3:18 pm
Odpowiedz z cytatem

Chciałabym się dowiedzieć czy TRYTON TATOO w Bielsku-Białej to dobre studio tatuażu? Jeśli ktoś wiedziałby coś na ten temat prosze pisać. Z góry thx Very Happy

kocurka69 Dołączył: 22 Lip 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 4:10 pm
Odpowiedz z cytatem

robilem tam tatuaz Radek zna sie na rzeczy potrafi z niczego zrobic cos Wink BARDZO POLECAM!

Gość
Post chadie
Wysłany: Sro Kwi 30, 2008 1:57 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="kocurka69"]Chciałabym się dowiedzieć czy TRYTON TATOO w Bielsku-Białej to dobre studio tatuażu? Jeśli ktoś wiedziałby coś na ten temat prosze pisać. Z góry thx Very Happy[/quote]
wiem i to sporo mam już kilka dziar od Radka i są to naprawde profesjonalne tattoo, oboje z Kasią mocno dbają o higiene pracy, co widać w studio (teraz mają nowe) Zawsze jestem bardzo zadowolony, polecam zrobić ogólny szkic a resztę zostawić wyobraźni Radzia dla mnie był to miły szok

chadie
Post chadie
Wysłany: Sro Kwi 30, 2008 2:10 pm
Odpowiedz z cytatem

aha i przeczytaj:
-- SPAM --www.miki.hg.pl/dania.php

chadie
Post Gość
Wysłany: Pią Maj 02, 2008 8:14 pm
Odpowiedz z cytatem

-- SPAM --www.tryton-tattoo.ig.pl/

Tryton-tattoo jest obecnie jednym z najlepszych salonów tatuażu w kraju.
Bez żadnych wątpliwości, można robić tam tatuaż.

Gość
Post ficek
Wysłany: Czw Lis 13, 2008 10:13 pm
Odpowiedz z cytatem

Niestety nie polecam troll&ethnic na Komorowickiej, niesterylnie-gwarancja zakażenia, wiem bo przez to przechodziłem, mówię o piercingu. Dla własnego zdrowia trzymajcie się daleko od tego studia.pozdrawiam

ficek
Post Dawid
Wysłany: Pią Lis 21, 2008 5:03 pm
Odpowiedz z cytatem

A ja polecam studio Troll na komorowickiej,robiłem tak ostatnio kolczyk gdyż żona nagmiennie sie tak kolczykuje od początku otwarcia studia i nie było żadnych problemów..Przypuszczam że to konkurencja podkłada świnie..Nieładnie drodzy Państwo!!!

Dawid
Post Dominika
Wysłany: Pią Lis 21, 2008 5:26 pm
Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam opinie męża..Mam zrobione cztery kolczyki w różnych miejscach i uważam że studio Troll jest genialne i przedewszystkim STERYLNE..Nigdy nie miałam problemów z gojeniem miejsc przekłucia i jestem bardzo zadowolona z kolczyków, więc z czystym sumieniem moge polecić to studio!

Dominika
Post maro
Wysłany: Wto Lut 03, 2009 8:35 pm
Odpowiedz z cytatem

to fakt, że Radzio jako tatuator wciąż jest niedoceniany, a zdjecia na jego stronce wcale nie oddają jego talentu Wink

ja robię sztuki u niego od 13 lat i każdy z nowych tatuaży jest jakby robił mi go zupełnie inny tatuator ( lepszy znaczy ) Twisted Evil

najlepiej podjechać, zobaczyć portfolio, wnioski same sie nasuną

3 klasy lepiej niż troll, że o nieudaczniku do entej potegi z dragona nie wspomnę

maro
Post iza
Wysłany: Sro Lut 04, 2009 9:48 pm
Odpowiedz z cytatem

ja mialam robic w DRAGONIE (niedaleko dworca) w lutym tamtego roku ... poszlam pytam ile by kosztowaly 3 gwiazdki na szyi (sam kontur) powiedzial 200=250zl co wydalo mi sie troche drogie i jeszce chcial zaliczke - PO TO ZABY MI WYZNACZYC TERMIN ! ciota !!.. moj kolega z kl u niego sobie zrobil. z daleka jest ok ale jak patrze z bliska (codziennie bo siedze z nim w lawce) to niektore linie sa krzywo .. nie nie.. to jest nie do przyjecia ! a poza tym ten tatuaz jest koloru... yy niebieskiego, choc byl robiony czarnym tuszem w marcu 2008(niebieski byl juz po 3 lub 4 miesiacach)

iza
Post Gość
Wysłany: Wto Lut 24, 2009 10:57 am
Odpowiedz z cytatem

Polecam Tryton Tattoo, z czystym sercem.

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 1:21 pm
Odpowiedz z cytatem

ludzie, trzymajcie sie daleko od DRAGONA! mowie tu o dziarach i kolczykach... gdzy zrobilam sobie tam kolczyka, to 10 miesiecy mi sie to goilo a na dodatek mam spieprzone ucho... a jesli chodzi o TROLLA to tez nie polecam, moj kolega zrobil sobie tam tatuaz i biedak tego zaluje... przyznam ze tatuaz jest wyjatkowo niechlujnie zrobiony!

Gość
Post Andzia
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 5:30 pm
Odpowiedz z cytatem

Lubie eksperymentowac,wiec odwiedzilam wszystkie studia tatuażu i piercingu w bielsku(wiec z kazdego cos mam).Moim zdaniem każdy z nich spełnił moje wymagania,ale nie podobało mi sie to że TYLKO w Trytonie nasłuchałam sie jak to wszystkie studia w bielsku i wykonanie moich tatuazy w nich jest beznadziejne itd(szkoda słów aby je powtarzać)..Uważam że Dragon,Troll czy Hypnotic sa wporzadku i mają swój klimat...i myśle że artyści powinni mieć klase i szacunek pod względem drugiego artysty,tu komuś tego chyba brakuje.

Andzia
Post Gość
Wysłany: Nie Mar 15, 2009 4:09 pm
Odpowiedz z cytatem

nasłuchałaś sie tylko dlatego, że masz dziadostwo na sobie i ktoś Ci powiedział prawde w oczy, tyle.

ja zrobiłam 2 wpaniałe tatuaże u Radzia i jestem z nich bardzo zadowolona, kolezanka która zrobiła sobie pajączka w dragonie, wygląda jakby oszepecił ją ktos kto praktykował po celą ... do tego za 4 cm tatuaż który faktycznie po pół roku zrobił się niebieski 300 złotych - zgroza....

co do trolla nie wiem, ponoc kolczykują dobrze

Gość
Post Gaddemyt
Wysłany: Sob Mar 21, 2009 1:25 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam ostatnio zrobilem sobie tribala w Trytonie i jestem bardzo zadowolony , mysle ze Radek wie co ro robi i robi to zajebiscie poza tym mila obsluga, profesjonalne podejscie , warunki sterylne tez na najwyzszym poziomie , dobra atmosfera , ciesze sie ze wlasnie wybralem to studio choc myslalem o innych z Bielska, jednak nie bylem do nich za bradzo przekonany , mysle ze wybralem najlepiej i cos mi sie zdaje ze jeszcze tam wpadne Twisted Evil

Gaddemyt
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony 1, 2, 3  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)